Rasa

Ja przeszedłem grę człowiekiem i elfem. Bardziej odpowiadał mi jednak człowiek. Trudno mi powiedzieć czemu. Po prostu mnie grało się nim przyjemniej.

Niech Wielkie Słońce zawsze świeci nad wami

Pozdrawiam

Goel
Odpowiedz
Człowiek bo jest uniwersalny i pasuje do każdej klasy albo krasnolud bo ma +2 do kondycji.
Odpowiedz
Ja gram orkiem/barbarzyńcom.Jest świetny!!!
Odpowiedz
A ja człowiekiem wojownikom.
Odpowiedz
A ja gram elfem Lubię elfy. W ID gram drowem. W BG tej opcji nie ma, więc biorę zawsze elfa o zUym charakterze.
Odpowiedz
Człowiek, Półelf


Człowiek tylko może być mnichem

Półelf idealnie wygląda jako złodziej.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.


Odpowiedz
Półelf wygląda jak elf. Nie lubię tej rasy, bo ni to pies, ni kot. Najczęściej gram ludźmi (kawaler, zabójca), ale też był półork, niziołek i elf. Wszystkie te rasy to moje ulubione.

Odpowiedz
pół elf lub drow coś ala dritzz:P
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
elf zawsze jak sie da to drow i W/Z albo łowca lubie mieć po prostu 2 katany w łapkach...
Odpowiedz
Człowiek i tylko człowiek bo jest uniwersalny i może być wieloklasowcem.
Odpowiedz
Prawda. Ja począwszy od BG1 i skończywszy na NWN gram wyłącznie Człowiekiem Czarodziejem. Wymiata.
W BG2 jak uzyskałem Smoczy Oddech to ciał wrogów po całej mapie szukać musiałem
Odpowiedz
Półelf bądź człowiek. Z odpowiednimi modami dało się zrobić kawalera półelfa:)
Odpowiedz
Ja również najbardziej lubię Półelfa i człowieka, człowiek jest uniwersalny, nadaje się na wszystko i we wszystkim jest niezły, nie ma szczególnych wad ale też nie ma wielkich zalet (mimo wszystko to spory plus), półelf jest trochę lepszy na czarodzieja, jest pomiędzy elfem a człowiekiem, też w miarę zrównoważona rasa

Odpowiedz
Ja zazwyczaj gram człowiekiem albo elfem, wolę jednak człeka, bo nie ma ograniczeń i lepiej sprawdza się w roli wojownika niż długouch

A tak przy okazji, to z tego co widzę to większość graczy wybiera człowieka
Wolność ja kocham i rozumiem.
Wolności to ja oddać nie umiem.

-Lao Che
Odpowiedz
Ja zawsze elfiakami gram
Tril adminem moim i nie brak mi niczego. Na Forum Game Exe pasie mnie, przed Oftopami broni mnie.
KP (1-1), Biblia Nowego Faerunu

O szczęście niepojęte, Tril sam PW przesyła mi,
już klikam by ją czytać, z radości serce drży.
KP (3-1), Biblia Nowego Faerunu

Dobry Triiiilu, a naaasz paaaaanie, daj nam wieeeczne Faaae trwaanie.
KP (4-20), Biblia Nowego Faerunu

Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali z wielkiej radości.
KK (1-11-15), Biblia Nowego Faerunu
Odpowiedz
czlowiek, wojownik (2 miecze w lapie, wyrownywacz i pozniej furia niebios ;D)
ewentualnie polelf mag/kaplan
hmm a powiedz ktos czy w BG2 fajnie sie gra zlodziejem ? bo szczerze mowiac nigdy w 2 zlodziejem nie gralem (jako glowny bohater)

Topic o klasach jest tu --> http://forum.gexe.pl/index.php?showtopic=1023&st=20. Proszę trzymać się tematu - Tokar.
Odpowiedz
W BG1 zawsze grałem człowiekiem, nie wiem czemu po prostu nie chciałem wybrać inaczej, natomiast w BG2 czasami grałem Pół Orkiem bo kosił wszystkich równo i był prawdziwą maszynką do zabijania
Odpowiedz
Gram elfem i nazwałem się Legolas oczywiście .


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Rasa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...