[GIII] Klasy postaci

Piszcie tu swoje opinie o klasach postaci czyli kto i kiedy najlepiej sie sprawdza podczas gry, łucznik , kusznik , wojownik broni jedno-recznej , dwu-recznej , dwoch mieczy , a moze mag i jesli mag to np jakie czary wedlug was sa najpoterzniejsze i najbardziej przydatne ?? Piszczie tu tez jakie wedlug was sa najlepsze kombinacje klas czyli np : Wojownik broni-jednorecznej z łukiem.
Odpowiedz
Ja tam głównie korzystałem z miecza jednoręcznego i tarczy. Do tego miałem kilka czarów. Najprzydatniejszy to chyba piorun(?) tzn. zabicie przeciwnika kosztem prawie całej many
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Mag z deszczem ognia i błyskawicą-wymiata.
Odpowiedz
Wojownik z dwoma mieczami{jek sie umie walczyc} i Krush Tarach-totalna kosa!z magii to nie uzywalem zbytnio bo to wg. mnie takie nie dawanie przeciwnikowi zadnych szans.Jesli juz to...Lodowa Lanca.
Odpowiedz
Zgadzam się z "Krush Tarachem-totalną kosą", ale zawsze lubię dorzucić magię (ognisty deszcz + kula ognia + lodowa lanca = śmierć ) i trochę łuku (demoniczny łuk yeah!!!) ewentualnie miecz przodków + królewska tarcza. (trzeba było trochę grzebać się w "skrzyniach", ale warto)
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
Ja gram pierwszy raz w G3 ale uzywam standard z poprzednich czesci deszcz ogdnia demon i full wypas demon tankuje jak zabijam calom grupke potworkow 2-3 sek dodatlem w g3 tylko umiejetnosc noszenia tracz a tak to mam 500 many 500 pz oraz 400+ prastarej wiedzy
Odpowiedz
Ja tam chodzę z mieczem jednoręcznym,tarcza,łukiem. No i czasem kula ognia,piorun
Odpowiedz
Miecz przodków + Królewska tarcza. Jak bez tarczy, to najlepiej Miecz przodków + miecz mistrzowski. Oczywiście magia, jak kule ognia, deszcz ognia, przywołanie demona ( uważaj przy innych magach ognia i wyznawcach Innosa. Tacy go od razy zaatakują. Tak samo nie warto go przywoływać przy zdobywaniu grobowców, bo demon się nam sprzeciwia ) błogosławiony oręż, meteor, wypędzenie zła i leczenie. Masz już postać nie do pokonania.
Odpowiedz
Jesli sie opowiesz po stronie Innosa mozna sie nauczyc przy chramie Innosa.Mala wskazowka co do błogoslawienia oreza...na kazde blogoslawienie miecza wymagana jest mana,im lepszy tym wiecej many trzeba posiadac.
Odpowiedz
oczywiście dwie bronie. Przez większość gry walczyłem dwoma El Bastardo i wymiatałem wszystkich


Odpowiedz
Ja dokladnie odwrotnie

Paladin - Demon Slayer

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
A zdążysz?
Odpowiedz
Ja zawsze grałem wojownikiem i zawsze będę nim grał. Obecnie skompletowałem pancerz orka, moc przodków i staram się zdobyć kusze Krasch Morra. Proponuje uczyć się na początku walki mieczem jednoręcznym, a z czasem dwuręcznym.
Odpowiedz
Jak dla mnie to chyba tylko wojownik bronie jednoręcznej z łukiem albo kuszą wchodzi w grę. 2 ręcznej broni się zbytnio nie opłaca, bo nie dość że jest wolniejsza, to jeszcze obrażenia są niewiele większe, a poza tym z bronią jedno ręczną można mieć tarczę i zauważyłem że otrzymujemy mniejsze obrażenia jak ją mamy, nawet gdy się nią nie zasłonimy .
Odpowiedz
Mi się najlepiej gra jako wojownik, ale oczywiści z pomocą magii, dla mnie przydatne są takie czary jak: kula ognia, ognisty deszcz i błyskawica.




Odpowiedz
Ja grałem zawsze wojownikiem grałem w tedy mieczem przodków i runiczną tarczą i trochę magii kula ognia , lanca i błyskawica
Odpowiedz
← Gothic

Klasy postaci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...