Tzar: Ciężar Korony

Ja tez lubię grac w Tzara bo bardzo wciąga ale nigdy ni mogę z kims pograc przez neta bo nikt z kumpli nie ma tej gry . Gdyby ktos chcial grac w Tzara w sieci to moje gg 2327317 ... Czekam
Odpowiedz
Grałem w Tzar'a, nasunął mi pewne skojarzenia z AOE2, całkiem przyjemna rozrywka, aczkolwiek portrety postaci mogą zwalić z nóg (chociażby głównego bohatera kampanii, Sartora)
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
A ja sobie właśnie przypomniałem stare dobre czasy. Maly14 już dwa razy oberwał, a za trzecim razem się tylko nadział po czym był blackdown
Odpowiedz
ja grałem w tą gre od 2001 roku i mi zabrała mama i ją zgubiła w 2004 roku jesili ma ktos gre tzar ciężar korony i by mi mógł ją przesłaci niech mi ją da pod nr gg 3573237
Odpowiedz
Err... naprawdę trudno jest mi skomentować to co przeczytałem w poście mego przedmówcy, ale muszę go pochwalić za niewątpliwą erudycję i niezwykłą ufność w forumowiczów warto również zauważyć, że 700 mb jest nieco niewygodnie przesyłać poprzez GG... gdybym tylko posiadał wciąż tą grę, chętnie bym pomógł w jakiś sposób
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
Prośba jest oczywiście bardzo naiwna Sama gierka po zainstalowaniu zajmuje chyba jakieś 140mb więc obleci jeszcze xyszdas

Ktoś chętny do pogrania? Bo Mały ma już dość
Odpowiedz
Jeżeli już mowa o graniu w Tzara, to ja gram w niego przez sieć Hamachi. Jestem bardzo chętny do poznania graczy, którzy mają już lata tej gry za sobą !

[Dodano po chwili]

I Tzar zajmuje coś tyle co napisał Ekhtelion.
Kto chce żyć wiecznie, niech idzie za mną i mi służy!

"Przywołuję Cienie Nocy,
Pod Mym berłem drży Magia Ciemności,
Wojna mym żywiołem.
Wojownicy bez dusz na me rozkazy,
Wolność to tylko wspomnienie,
Bo prawdziwa siła leży w umyśle!"

http://faerun.com.pl/sign_3400.png" alt="" />
Odpowiedz
Super zajefajna gierka! To pierwsz gra która po przejściu wszystkich misji nadal mnie wciągała!tylko robie teraz własną kampanie ale mam truydności z edytorem!
Odpowiedz
Ciesze się, że mamy następnego fana Tzara. Piszesz, że masz problemy z edytorem. Możesz się nimi z nami podzielić? Może coś pomożemy...
Kto chce żyć wiecznie, niech idzie za mną i mi służy!

"Przywołuję Cienie Nocy,
Pod Mym berłem drży Magia Ciemności,
Wojna mym żywiołem.
Wojownicy bez dusz na me rozkazy,
Wolność to tylko wspomnienie,
Bo prawdziwa siła leży w umyśle!"

http://faerun.com.pl/sign_3400.png" alt="" />
Odpowiedz
Szkoda tylko, że tak trudno się dogadać jakoś na partyjke. Takie 2n2 na gigantycznej mapie to byłaby masakra taka, że Supreme Commander mógłby się schować.
Odpowiedz
Chyba nie można. Szukaj na allegro i innnych tego typu stronach. Ja kupiłem, bo dołączali Tzara do jakiegoś czasopisma.

Odpowiedz
No cóż, ja Tzara kupiłem już dawno temu. Chętnie z kimś zagram w niego. Jeżeli chcesz zagrać i jesteś dość dobrym i starym graczem, to pisz na gg-11464879! Zapraszam do gry!
Kto chce żyć wiecznie, niech idzie za mną i mi służy!

"Przywołuję Cienie Nocy,
Pod Mym berłem drży Magia Ciemności,
Wojna mym żywiołem.
Wojownicy bez dusz na me rozkazy,
Wolność to tylko wspomnienie,
Bo prawdziwa siła leży w umyśle!"

http://faerun.com.pl/sign_3400.png" alt="" />
Odpowiedz
Siemka moze ktos chcialby zagrac ze mna w tzara . Gra jest bardzo dobra i jeszcze nadal w nia gram . (nigdy nie gralem przez siec bo mi nie wyszukiwalo serwerow no moze raz z wujem na kompa przez lokala).Lubie grac Arabami według mnie są najlepsi.

a moje gg 488139
Odpowiedz
Ja bardzo lubię tę grę oraz gram w nią w sieci z moim bratem.
Odpowiedz
Najlepsza jest muzyka która jest po prostu najlepsza jaką słyszałem w grze. Są aż trzy rasy i każda ma od groma jednostek i ulepszeń po prostu genialna gra bije na głowe wiele nowych RTSów.
Odpowiedz

Użytkownik Fugiel dnia śro, 24 sty 2007 - 08:39 napisał

Ja należę do osób które uwielbiają wszelkie gry RPG i strategie(RTS). Znam i baaardzo lubię i szanuję grę strategiczną o nazwie Tzar. Jest ona już dość stara, ale nie znam gry, w którą bym tak długo grał jak ta(premiera była na początku 2000 roku jest 2007, a ja dalej gram od jej powstania! ). Kto zna i grał w tą wspaniałą grę, proszę o opinię!

[post="53302"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


jak moge sciaganac tzara pls respond
Odpowiedz
@Gościu-> Polecam ci stronę www.google.pl

Ja osobiście grałem, gram i w Tzara grać będę. Muzykę ma niezbyt teges, ale nadrabia to fabułą, klimatem i fajną grafiką . Co do ulubionej nacji. Oczywiście Azjaci. Głownie dlatego, że mają smoki i inne przydatne umiejętności. Dzięki smokom można idealnie opracować taktykę. Grzyb, że smoki drogie są. Przecież nic tak nie cieszy oczy jak nalot dragusiów, zniszczenie najważniejszych budowli i efektywne wtargnięcie wojsk .

PS. Jeśli komuś muzyka z gry sie nie podoba to polecam soundtracki z LoTR'a. Klimatyczne, jak nie wiem co i fajnie się przy tym gra :].
Dlaczego krzesło ma nogi, a nie może chodzić?
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Tzar: Ciężar Korony - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...