[NWN2] niewidzialne postacie

Witam, mam dosyć dziwny problem z grą. Mianowicie spatchowałem grę do wersji 1.04 i po jej uruchomieniu postacie są niewidzialne Portret jest czarny, a jak wchodzę komuś w ekwipunek to nie pokazuje całej postaci w środku. O co chodzi?

Może problem leży w tym, że chciałem jeszcze zaktualizować grę do wersji 1.05 (patch 1.04 do 1.05), lecz w czasie instalacji wyskoczyło mi jakieś info i po naciśnięciu OK, pojawiło się UPDATE FAILED.

Da się to jakoś naprawić?
Odpowiedz

Użytkownik hectah dnia czw, 05 lip 2007 - 13:52 napisał

Witam, mam dosyć dziwny problem z grą. Mianowicie spatchowałem grę do wersji 1.04 i po jej uruchomieniu postacie są niewidzialne Portret jest czarny, a jak wchodzę komuś w ekwipunek to nie pokazuje całej postaci w środku. O co chodzi?

Może problem leży w tym, że chciałem jeszcze zaktualizować grę do wersji 1.05 (patch 1.04 do 1.05), lecz w czasie instalacji wyskoczyło mi jakieś info i po naciśnięciu OK, pojawiło się UPDATE FAILED.

Da się to jakoś naprawić?

[post="73095"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



no cóż xD też miałam ten problem, jak brat pożyczył kumplowi płytkę z nwn'em i wpadłam na genialny pomysł scrackowania go niestety, bez reinstalki się nie obeszło, to wina cracka, nieoryginalnej wersji gry, jak masz pirata, nie patchuj xD mi brat dowiózł płytkę, ale osobiście wątpię, żeby ktoś prócz mnie wpadł na pomysł crackowania oryginalnej wersji więc... chyba jesteś w nieco gorszej syt.
Odpowiedz

Użytkownik denuviel dnia czw, 09 sie 2007 - 20:15 napisał

no cóż xD też miałam ten problem, jak brat pożyczył kumplowi płytkę z nwn'em i wpadłam na genialny pomysł scrackowania go  niestety, bez reinstalki się nie obeszło, to wina cracka, nieoryginalnej wersji gry, jak masz pirata, nie patchuj xD mi brat dowiózł płytkę, ale osobiście wątpię, żeby ktoś prócz mnie wpadł na pomysł crackowania oryginalnej wersji więc... chyba jesteś    w nieco gorszej syt. 

[post="78567"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




aha, zapomniałam dodać, że co do patchowania dalej, jakbyś się jednak na oryginała wykosztował, to na stronie oficjalnej neverwinter2. gram. pl jest programik do aktualizacji i w dziale faq dokładnie instrukcje, jak sobie z patchowaniem gry poradzić. faktycznie w tej kwestii jest wadliwa i sama bez ingerencji w to tego nie przewalczy
Odpowiedz
Mam podobny problem ale taki że mam wersje nwn2 1.00 i mam niewidzialne postcie nie wiem jak je naprawić a bardzo bym chciał w tą grę zagrać
Pozdrawiam:MineLag
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

niewidzialne postacie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...