[GIII] Montera

W monterze gdy przyjmuje misje zabicia krów mam w poradniku napisane że nikt za zabicie zwierząt nie będzie mnie atakował tym czasem gdy tylko zacznę zabijać krowy rzuca się na mnie cała farma pomoże ktoś?
Na wojnie wygrywa ten, który mniej błędów popełnia.
Odpowiedz
Spróbuj zabić te krowy na odległośc z łuku, kuszy lub czarem.
Odpowiedz
Zabiłem wszystkie 6 krów tak jak pisze w poradniku i nic sie nie dzieje nie pisze że misja skończona co mam zrobić ;/
Na wojnie wygrywa ten, który mniej błędów popełnia.
Odpowiedz
Tych krów do zabicia jest 7!!!! Ponadto czasami misji nie da się oddać-bug.


Odpowiedz
Musisz je zabić tak aby każda krowa ginęła od jednego uderzenia. Mam na myśli to że jeżeli podejdziesz do krowy i zabijesz ją [najlepiej mieczem i to mocnym atakiem (trzymanie LPM) ] jednym uderzeniem to najemnicy się nie skapnął, bo jeżeli walniesz krowę i ona nie zginie od jednego uderzenia to wszyscy się rzucą. A co do ilości to nie pamiętam ile ich jest, ale musisz dokładnie szukać gdyż one są też poza zagrodą [sam mam czasami problem ze znalezieniem wszystkich]. Mam nadzieje że ci to pomoże.
Odpowiedz
Dzięki a i jeszcze jedno gdzie są ci bandyci co kradną zboże bo nie mogę ich znaleźć
Na wojnie wygrywa ten, który mniej błędów popełnia.
Odpowiedz
No dobra a więc idziesz od montery do farmy z której skradziono zborze a następnie idziesz w kierunku okary, podążaj laskiem, ale trzymaj sie ściany z prawej strony, jeżeli wiesz o co mi chodzi i dobrze poszedłeś to od tego miejsca do złodziei to jakieś pół minuty. Mam nadzieje że rozumiesz mnie bo ciężko mi opisać inaczej jak tam iść.
Odpowiedz
Wchodzisz do lasu obok farmy, idziesz prosto koło skał aż znajdziesz złodzieji, musisz ich pobić i zabrać pszenice.
Odpowiedz
Ci złodzieje są w punkcie 104-patrz załącznik. Może to CI pomoże
  • aa.JPG


Odpowiedz
Dzięki właśnie wróciłem z koloni i chce sobie pograć dzięki za pomoc !
Na wojnie wygrywa ten, który mniej błędów popełnia.
Odpowiedz
Zna ktoś kod na te krowy żeby się pojawiły bo mi 1 zwiała please
Odpowiedz
← Gothic

Montera - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...