[GIII] Małe dużo psuje?

Strasznie dużo tych niedopracowań aż żal patrzeć.

- no z tymi strzałami np. strzelam 5 strzał w łeb gościowi a on sobie chodzi swobodnie i wygląda jak indianin xD.
- 1 wilk łatwiejszy niż 10 orków, gdyż wilk to jakoś dziwnie może zadać 5 ataków na 1 sek. a jak walczymy np z orkami to jeden atakuje a reszta się gapi .
- z naszymi dawnymi przyjaciółmi praktycznie żadnych questów niema.
- możemy nosić ze 100 ton ekwipunku.
- nasi sprzymierzeńcy to cieniasy, gdyż np taki Gorn walczy z wilkiem i ten wilk ciągle go gryzie a Gorn żadnych ataków nie wyprowadza, albo kiedyś przyzwałem demona [ taki niby potężny pomiot ], a jak się bił na farmie z 3 chłopami to go 3 wieśniaków grabiami zabiło w 1 minute a demon wieśniakowi zabierał swoim "potężnym mieczem piekieł" ok 3% życia.
- każdy ma zużytą broń, oręż to jeszcze no ale taki łuk to co ? kilka razy sie strzeli i już zużyty ?
- nastawienie niektórych NPC np: są sobie buntownicy którzy się ukrywają i walą teksty typu "nas można rozpoznać z daleka", a my mamy taką zbroje paladyna i oczywiście nikt się nie czepia gdy wchodzimy do obozu orków, lub mamy np 80% reputacji u orków i wchodzimy sobie do Vengardu to orkowie tam od razu "zbić zabić". Przecież w Gothic 2 NK jak założyliśmy zbroję bandyty w mieście to wszyscy się rzucali.
- magia, dziwne iż gdy se stoję i wali do mnie mag kulami ognia, zaczynam biec w bok to fajnie że se kula skręca 6 metrów w lewo .
- kradzież a mianowicie: jesteśmy szanowanym obywatelem Geldern mamy 100% reputacji w mieście, jest noc wszyscy idą spać, a my wstajemy po cichu, zakradamy się [ nikt nas oczywiście nie widzi i nie słyszy ], zabieramy sobie złoty puchar i wracamy. A rano oczywiście wszyscy wiedzą że to nasza wina [ ciekawe skąd ]. Może każdy ma 6 zmysł ? Może zainstalowali sobie kamery ? A może po prostu "wszystko widzące oko Adanosa" nas kabluje ?
- jeszcze jedno: wkurza mnie to że bezimienny ześlizguje się z 2 centymetrowego kamienia , albo można się wdrapań na górę która ma prawie 90 stopni [wystarczy ciągle wciskać "skok"].

Jest jeszcze dużo więcej oczywiście, lecz nie chce mi sie więcej pisać .
Odpowiedz
Według mnie powinno zostać poprawione to jak bohater trzyma łuk, ponieważ ten sposób w jaki on trzyma łuk jest raczej na krótki dystanse, więc powinien on trzymać łuk pionowo, a nie poziomo. Przydałoby się też poprawić realistyczność gry i uwzględnić to, gdzie bohater zaatakował przeciwnika, bo z tego co zauważyłem to można zaatakować kogoś w głowę lub w nogę, a i tak będą takie same obrażenia.




Odpowiedz
← Gothic

Małe dużo psuje? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...