Wasze ulubione gry....

Moje ulubione gry to: Baldur's Gate I i II, Neverwinter Nights, Mafia, GTA, Morrowind, Pro Evolution Soccer 3 i 4, Icewind Dale, Call of Duty. Jest jeszcze kilka, ale nie chce mi się wymieniać. Aaa, jeszcze stare dobre gry: Flashback, Prince of Persia, Moonstone, Duke Nukem 3D, Liero, Worms 1 i 2, Deluxe Ski Jump.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
No cóż.....z mojego avka i podpisu można chyba wyczytać jaka jest moja ukochana gra, co? :wink: Jeśli są mocno niekumaci na tym forum to powiem jasno:

[b][size=24][/size][color=red][/color]
Odpowiedz
przeciez ty w to grac nie mozesz bo konsoli nie masz
Odpowiedz
Zagrywałem się kiedyś w Homm 3 i 4. Siedziałem godzinami, a raz skończyłem kampanię o 4 rano i poszedlem na rzęsach spać. To była gra! Muzyka, grafika, coś pięknego. Teraz nie mogę się zmusić do innych gier niz crpg. Leży u mnie na biurku Doom 3, Pacific Assault, a ja nie mogę się przemóc i gram po raz szósty chyba w BG2 i po raz 20 w NWN i mody. Jak to wciąga...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Och kto nie grał w HoMM? Ja grałam tyle, że znałam na pamięć wszystkie artefakty, bohaterow i nawet statystki potworów. To były czasy, siedziało się do rana, a potem nie mogło tego odespać. Jakie jeszcze gry mnie wciągneły? Oczywiście Baldurek 1 i 2, grywałam też w Diablo 1 i 2, Settlersów 3 i 4, Zeusa, Might&Magic 6, 7 i 8. Dużo by wymieniać, ale zazwyczja wraca się do swoich ukochanych gier, nawet jeśli ich świetnośc już dawno przemineła. Co do tzw. samochodówek-nigdy ich nie lubiłam, ale to może dlatego, że nie umiem w nie grać
PS. 5 rano?Ja czasami wcale się nie kładłam :wink:
"Zło jest niezrozumieniem dobra" L. Tołstoj
Odpowiedz
O tak. HoM&M to była superancka gra. Nie licząc 4 która dla mnie była kompletnie spartolona. To już nie byli "Hirołsi" :evil: Poza tym denerwująca, jednostajna muzyka itp. Co innego 2 i 3. To były giery. Pamiętam jak grywało się na jednym kompie z kolegami. Hehe. W podstawowej wersji 3 można było zabrać wojsko sojusznikowi i artefakty (ale te można było w każdej części). Pamiętam jak raz zabrałem koledze wojsko to mnie gonił przez pół planszy


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
ehhhhh The Settlers coś pięknego grałem w 2 normalniecudo(w swoim czasie[dzisiaj to chodzące kwadraty]) 3 mi sie nie podobała może dlatego bo miałem na płycie zabezpieczenie przeciw piratom polagające na tym że jeżeli produkowałem żelazo to zamiast niego wychodziły świnie...normalnie zgroza.....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
hirołsi... nie mowcie mi nic o tym bo dostaje ciarek ileż można grać ? to nałóg mialem kumpli, ktorzy potrafili grac ok 20 godzin non-stop ! i tlumaczyli sie ze tak duza mape z podziemiami to sie zawsze tak dlugo przechodzi ale wracajac do tematu
hmm ukochane gry.. bylo kilka takich, ktore zapisaly sie w pamieci. podam tytuly, kolejnosc jest zupelnie przypadkowa:
starcraft, daggerfall, diablo 1, duke nukem 3d :twisted:, quake 1, realms of haunting, dungeon keeper, x-wing, wing commander, doom2, legend of kyrandia, eye of beholder, monkey island1,2, gabriel knight, fallout, ishar1,2,3, ufo:enemy unknown
i wieeele wiele wiecej, te akurat mi przyszly do glowy.. w wiekszosci sa to tytuly stare, ale kazdy dobrze wie, ze kiedys gry mialy DUSZĘ, nie to co teraz ;] (no może za wyjatkiem nwn i morka )
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Nałóg? Masz całkowitą racje huberthc, chociaż 20 godzin, to lekka przasada, przynajmniej jak dla mnie.
Ja grałam przez ponad 3 lata i to prawie codziennie. Co do HoMM 4, to tylko wgrałam i nawet nie przeszłam żadnej planszy, a zaczynałam kilka razy. Nie mówie, ze jest to gra całowicie do niczego, ale ... właśnie ale. Swoją drogą trudno jest dorównać a co dopiero przebic swoją poprzedniczkę, która stała się legendą.
Olo też miałam ten sam problem, ale to był pirat pożyczony na kilka dni, a że gra nam się spodobała to kupiliśmy nową i po problemie. A przeszedł ktoś kampanie w Settlers 3? Mnie osobiście oczarowały filmiki, takie rysunkowe i zabawne. Nieźle się uśmiałam z tak krytycznego przedstawienia panteonu poszczególnych nacji. :lol:
"Zło jest niezrozumieniem dobra" L. Tołstoj
Odpowiedz
Nom a wyobrażasz sobie moje zdziwienie jak zobaczyłem jak w hucie żelaza odlewają sie świnie, a co do filmików były śmieszne i kilka misji z kompani udało mi sie przejsc.....ale jak juz trzeba było zrobic statek to kupa dalej nie moglem ruszyc.......
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Też grałem w Heroesów, ale już w M&M nie :? . Nadłużej nad 3 częścią siedziałem, bo rzeczywiście chyba najlepsza była. Słyszałem gdzieś coś ostatnio, że nad 5 pracują. Teraz gram w FIFE 2005, CoD United Offensive, Undergrounda 2, ale i tak jakby mi Baldur 1 odpalił na XP, to reszta by w odstawkę poszła .

Jeszcze jedno mi się przypomniało. Commandosi byli fajni . Też lubiałem tą grę.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Devilus, może i konsoli nie mam, ale się screenami i filmikami cieszę. No i jeszcze jakieś tapetki, chibi, komixy znajdzie się w moich śmieciach :].
Odpowiedz
A kto grał w Drop Zone, Montezumę, Bulderdasha, Reataliatora, River Raid? To były gry! CZarno-biały 15" monitor, pc-speaker zamiast głośników, a jednak był klimat. Serię HoMM zawsze będę wspominał z sentymentem, ponieważ były to pierwsze kolorowe gry z prawdziwego zdarzenia, nad którymi zasiadłem. Z całej serii moim faworytem była część trzecia" Restoration of Erathia. Mam ją zresztą jak i całą sagę do dziś...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Moim faworytem z serii HoMM jest część druga . Nie wiem dlaczego .
Odpowiedz
Hawkwood - oczywiscie ze gralem w te klasyki w montezume to jeszcze na atari, a retaliator to byl wypas, zarywalem noce na scramblu
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
A tez dorzuce cos od siebie. Po pierwsze Max Payne 2, jezeli chodzi o cRPG to napewno Torment, seria HoMM rownierz jest swietna. The Settlers, pierwsze dwie czesci byly cudowne. A co do serii NFS to w Undergroung'ach smaochody sie zdecydownie pogorszyly to juz nie to co kiedys, gdy jezdzilo sie pieknym Lamborgini albo Bugatti, teraz zostaja jakies marne skosne marki Hondy i inne badziewa gornolotni okreslane mianem samochodow. No i nie mozna zapomniec gier z Blizzard'a, szkoda, ze zarzucili projekt Warcraft: Adventure i ze Ghost wyszedl tylko na konsole:( Tak na marginesie, Hakwood to zapomniales o kultowej radzieckiej produkcji, Tetris jest jak Lenin wiecznie zywy:)
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz

Cytat

Hawkwood - oczywiscie ze gralem w te klasyki w montezume to jeszcze na atari, a retaliator to byl wypas, zarywalem noce na scramblu


Witamy w naszym kręgu kulturowym :lol: A jak mi wtedy oczy wychodziły na wierzch, jakie to gry! Jakie wrażenia! A dzisiaj? Chyba bym się nie przemógł i nie dałbym rady zagrać jeszcze raz.

[ Dodano: Sob 18 Gru, 2004 ]

Cytat

No i nie mozna zapomniec gier z Blizzard'a, ( Tak na marginesie, Hakwood to zapomniales o kultowej radzieckiej produkcji, Tetris jest jak Lenin wiecznie zywy:)


Och tak, Blizzard - Diablo i Diablo 2 + LoD. Całymi godzinami siedziałem słuchając rewelacyjnej muzyki, ten niepowtarzalny klimat i najlepsze na całym rynku gier filmiki (te z Warcrafta są chyba jeszcze lepsze!) Tetris - jasne! Ech, ileż to lat, ileż zim...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Az sie lezka w oku kreci, stare dobre czasy: 386, Amiga, Comodore, Pegasus. Ile ja czesu spedzilem zagrywajac sie w: Tetris, Arkanoid, Mario, Desert strike, Golden Axe, Jo Joe...
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Hej, hej! Chłopaki! Nie samymi filmikami Warcraft istnieje! :lol:
Odpowiedz
To prawda, tylko, ze te filmik sa takie... zreszta sami wiecie. Fajnie by bylo gdyby Blizzard odswiezyl filmiki ze Starcraft'a, fabularnie dalej sa genialne, niestety graficznie juz nie:( Chcialbym je zobaczyc w takim wykonaniy jak te z W3.
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Wasze ulubione gry.... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...