World of WarCraft

Blizzard właśnie potwierdził dane jako by miał pracować nad kolejnym dodatkiem.
Jak myślicie, odniesie sukces?

Sam mam mieszane uczucia co do oblężeń, czyżby Blizz chciał upodobnić wowa to W3?

Cieszy mnie nowa klasa - Death Knight, prawdopodobnie będzie to klasa prestiżową, oraz Inscription, które będzie miała za zadania upgradowanie czarów (w jaki sposób - szczerze mówiąc nie wiem )
No i podobno będzie można trenować profy do 450
A co wy myślicie o nadchodzący dodatku?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o oblężenia, to wydaje mi się, że Blizzard podłapał pomysł od Age of Conan. Bo dzięki temu produkcja FunComu może dogonić, o ile nawet nie przegonić WoW'a.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ten dodatek był grubo temu zapowiadany z tego co pamięta. Widzę że jakieś nikłe info się pojawiło.

Moim zdanie będzie to coś ciekawego. Death Knight. Czekałem na to odkąd pojawił się w sklepach WoW. Nareszcie spełni się moje oczekiwanie co do samej gry.

Odpowiedz
Unholy Embrace

Instant Cast. 5 min cooldown.

Target is embraced by a silhouette of darkness for 6 seconds, corrupting any healing spells and effects cast upon or currently affecting the target to cause damage for 50% of their healing potential instead of restoring health. Any damage shields cast upon or currently affecting the target will also be instantly consumed, dealing 50% of their absorption potential in damage. Once afflicted with Unholy Embrace, the target cannot be afflicted with Unholy Embrace again for 1 minute.

Army of the Dead
Raises several temporary minions (ghouls)


To jedne z spelli DK. Jeden nawet widac na trailerze.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Co do samego DK będzie on dostępny po wykonaniu jakiegoś byczego chaina jako nowa postać i ma ona ponoć zaczynać z wyższym lvlem niż 1 ;p co do profesji też ciekawie wymyślona, co do samego użycia w grze nie mam pojęcia jak zostanie rozwiązane, a od strony technicznej pewnie coś jak enchanting tyle że na czary.
Odpowiedz
Plusem jest to iż DK nie będzie klasą ogólnodostępną od 1 lvlu. Coś mi się zdaje że wtedy retaile mogłaby zalać fala "Arthasów".

Ja osobiście czekam niecierpliwie. Niedługo kupuję nowy komputer więc nareszcie będę mógł grać w WoW bez narzekań na zbyt duże i szczegółowe lokacje i weather shadery.

Obserwując nowości w WoLK nie chcę myśleć co bedzie 2 dodatki później.

Odpowiedz
Podobno będzie można zdobyć Ostrze Mrozu
Ciekawi mnie jakie rasy będą mogły być DK.

Bo jakby na to spojrzeć fabularnie, to Arhtas był paladynem. Więc możliwe że będą rasy "palatyńskie" będą mogły być DK
Ciekawie by wyglądał Dwarf DK
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Moim zdaniem powinna być to rasa ludzi i nieumarłych. Bo jakoś nie widzi mi się Blood Elf albo Dwarf jako DK. Ale czas pokaże. Jednakże nadal zastanawia mnie na jakiej zasadzie będzie owa klasa prestiżowa gdy otrzymamy ją. Przekonweruje wszystkie skille powiedzmy paladyna na mrocznego paladyna? Ciekawi mnie to rozwiązanie.

Odpowiedz

Użytkownik Ashgan dnia nie, 05 sie 2007 - 14:15 napisał

Moim zdaniem powinna być to rasa ludzi i nieumarłych. Bo jakoś nie widzi mi się Blood Elf albo Dwarf jako DK. Ale czas pokaże. Jednakże nadal zastanawia mnie na jakiej zasadzie będzie owa klasa prestiżowa gdy otrzymamy ją. Przekonweruje wszystkie skille powiedzmy paladyna na mrocznego paladyna? Ciekawi mnie to rozwiązanie.

[post="78001"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Z tego co się doczytałem w faqu i na wowwiki, gdy dobijesz 80 swoją podstawową postacią i wykonasz jakieś ciężkie i długie zadanie wtedy będziesz mieć możliwość stworzenia nowej postaci z klasą DK zaczynającej od odpowiedniego poziomu. Może nosić plate, nie może używać tarczy, jego system ataków będzie zupełnie inny od znanego nam Mana/Rage/Energy, będzie mógł on (DK) tworzyć runy na swojej broni, których później będzie można używać w walce. Prawdopodobnie będzie miał tak jakieś nekromanckie zdolności co można wywnioskować po trailerze z blizzconu.
Odpowiedz
← World of Warcraft

World of WarCraft - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...