Admin&Mod Log

Ban dla Darlocka za wulgaryzmy, obrażanie innych (w szczególności Trila), spam itp. Zarazem kasacja ponad 10 jego postów o tej samej treści z różnych tematów, w których robił to co opisałem wyżej.
Odpowiedz
Temat Xardas nie chce ze mną rozmawiać... w G3 został zamknięty. Kolejny popis naszego zioma ziomka.

Temat Wymagania w G3 został zamknięty. Znowu temat o wymaganiach...

Temat Zagadka pergaminu z Zombie # 1201 w P:T został zamknięty. Problem rozwiązany.

[Dodano po chwili]

Temat Łom dla ciężarnej ściany w P:T został zamknięty i oznaczony tagiem [Pomoc].

[Dodano po chwili]

Połączenie tematów Milczący król i milczący król w P:T. Podobna tematyka.

[Dodano po chwili]

Temat błąd CRC w trakcie instalacji w Oblivionie został usunięty. Temat o piraceniu i jeszcze jakieś bluzgi gości.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wydzielenie postu Barakusa z Faerun=>Rozprawy[Zakończone] =>3041 do Faerun=>Pomoc. Powód - niewłaściwe umiejscowienie postu.

Zamykam temat Orientalizacja broni w Faerun=>SiP i przenoszę do[SiP] Odrzucone.Powód - temat wyczerpany i nie przedstawiono w nim rozwiązania.

Przenoszę temat Modły kapłana z Faerun=>Pozwolenia do Faerun=[Pozwolenia] Zatwierdzone. Powód - pozwolenie nadane. Temat dodatkowo zamykam.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
tematy w subforum GE:

gadu_forum - ziomek
wolna ta galeria - ziomek
nie cierpie byc skryba - ziomek
te obrazki pod spodem - tak, tak nie mylicie sie - ziomek
zdanie pod zdaniem sygnatura - zgadnijcie
wniosek o udostepnienie materialow - daniel 1302
spam - raphagorn
big cojonoes - emkaitd.
obrazki w sigach - med
puste konta - raphagrn
problem z ge - vl

zostałyt usuniete: w wiekszosc glupie tematy, odpowiedzi na pytania zawarte w regulaminie albo w poradnikach do postowania, nieaktualne

[Dodano po chwili]

Kasacja tematu "Po problemie" aut. DanieLa/// Powód: user chwali się, ze udało mu sie ustawic awatar

Kasacja awatara wyżej wymienionego i 10% dla niego. Powód: Reg. 4b i 5.
Odpowiedz
Kasacja posta Daniela/// z tematu "Wrzód" Kilku wyrazowe zdanie.

+

PM dla tego pana. prośba o pisanie bogatszych w treść postó.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
10% dla SaintMaster za sygnę, która ilością spacji i UB nie ma sobie równych. Wysłałam wcześniej PM, ale nie pomogło. U tego pana sygna>treść postów, jak już napisałam w uwagach dotyczących %. Zdejmę, gdy użytkownik dostosuje się przynajmniej odrobinę.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Kasacja + PM dla pana Ornikiela W temacie Ustawa II - krótki paru wyrazowy post.

[Dodano po chwili]

Kasacja + PM dla pana Kergankera W temacie "[Imię i profil] Aribagal Aglondar, ID 834" - offtopic
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Zdjęcie ziomkowi blokady na posty. Moderatorzy nie muszą mu już ich zatwierdzać (juhu...).
Odpowiedz
Kasacja postu Maruasa w Faerun=>Błędy w temacie [Inne] Zmień imię? - OT w wykonaniu tego pana.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja posta pana Sangstera w temacie "[Ranga] Arbiter, (900)"
plus 10% warna za dwuwyrazowy post.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasacja 57 tematów z działu rozprawy (Faerun -> SiP) - nieaktualne i nieodwiedzane, stare i niepotrzebne
Odpowiedz
Kasacja linku do forum o Gothicu w sigi ziomka. Powód: 1. regulamin 2. jako, że ziomek pożyczył sobie od nas regulamin bez słowa nie widze sensu by mu pobłazać

[Dodano po chwili]

10% dla ziomka, a w efekcie ban Powód: wymienione poniżej (cytat z innego tematu)

Cytat

No cóż. powiem krótko: kolejne 10%, a w efekcie ban. Za miesiąc (1 września) zostanie ci zdjęte 20%. Przez ten czas mam nadzieje, że przemyślisz sobie to i owo.

Jaki powód tych 10%?

- ponowne założenie tematu nie tam gdzie trzeba (oczywiście nie wiesz, że takie rzeczy umiesza się w subforum GE? Pewnie, że nie w końcu ostatnio wywaliłem stamtąd chyba z 5 twoich tematów podczas porządków napisanych w podobnym stylu. Jak widać już zapomniałeś...)
- znowu olewanie kwestii słownika, mimo iż setki razy ci przypominano, że masz się tego pilnować.
- odpowiedź na twoje pytanie jest w temacie: "poradnik obsługi forum" w którym swego czasu sam zadawałeś jakieś pytania. Skleroza w wieku (pominę milczeniem ilu) źle rokuje na przyszłość.

Forum GameExe ma dosyć użerania się z tobą. Dziękuje i zapraszam 1 września kiedy grzeczne dzieci pójdą do szkółki.

Ostrzegam, że wykrycie próby założenia kolejnego konta będzie wydłużać zdjęcie bana o tydzień. I nie życzę sobie żadnego nachodzenia mnie na gg.


Poza tym ten pan powinien dostać bana już kilka miesięcy temu. Każdy kto choć trochę bywa na forum będzie wiedział dlaczego.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu ziomka o nowych rasach.

[Dodano po chwili]

PM dla pana Favara - Ne bawimy się w moda, jest opcja "raport"

Warn dla Balfira SK - spam/ot

[Dodano po chwili]

Kasacja posta DeBe - beznadziejne info. Topic " druzyna i jej czlonkowie"
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Usunięcie tematu Dziwna Wieża w G1 Mody. Ziomek po raz kolejny nie zastosował się do zasad tam panujących. A poza tym ortografia pozostawiała wiele do życzenia.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja postu Kresselacka z tematu Faerun=>Pozwolenia > ID: 22, Uprawnienia i ranga, W związku z przyszłą postacią - OT.

[Dodano po chwili]

Kasajca postów Norina i Favara w Faerun=>Pozwolenia=>> [Ranga] Legislator, ID 3803 Norin. - OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Amnestia (-10% od ostrzeżenia) dla następujących użytkowników:

*Ornikiel
*Ashgan
*Desdeamona



[Dodano po chwili]

10% dla użytkownika Sangster za:
"Spam i jednozdaniowe posty. Post 'Chyba nie muszę tłumaczyć' nawet przy zakładanym temacie wymaga wytłumaczenie pomimo tego, że chodzi o imię gracza."
Odpowiedz
Kasacja OT w Faerun=>Newsy=>Wojny klanowe=>> Bractwo Ognia vs. Zakon Serca.

[Dodano po chwili]

Zamykam temat > [inne] Chowaniec Czarna łasiczka, Mansterius Id 1496 w Faerun=>Pozwolenia -powód? Kolejne bzdurne podanie o coś, o co prosić nie potrzeba.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Obniżenie warna dla usera "Quarmug" o 10%

Amnestia.

[Dodano po chwili]

Kasacja postów Tarameliona zbyla2 w temacie "Klasy i rasy., Czyli jak lubicie grać?" OT
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasacja tematu najnowszy patch w G3. Jest już podobny temat.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Dział Baldur's Gate I

Temat "Gra się zacina!" został zamknięty. Powód ? Problem rozwiązany.

Dział Baldur's Gate II

Tematy "Adalon..." i "Jak dostać się do Podmroku ?" zostały zamknięte. Powód ? Problemy rozwiązane.
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...