[GIII] Wyzwalanie miast

Mam pewne pytanie... po ilu wyzwolonych miastach z łap orków, orkowie zaczną cię atakować.
Gram od nowa i wyzwoliłem chyba z 4 miasta, idę do Gelderern do wodza miasta po krótkiej rozmowie on mówi do mnie tekst: "Wyzwoliłeś wiele orkowych miast głupia Morro a teraz za to zapłacisz!".... nie jestem pewny czy po 4 czy po 3 lub po 5 miastach... to 4 liczę razem z Ardeą(pierwszym miastem do wyzwolenia).

Wybaczcie ale nie kojażę wszystkich nazw miast.


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
Chyba po 4 miastach orkowie zaczną cię atakować
Odpowiedz

Użytkownik diego19 dnia Apr 14 2007, 04:20 PM napisał

Chyba po 4 miastach orkowie zaczną cię atakować

[post="58050"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Dzięki....


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
Mnie jakoś nie atakowali.... dziwne....wyzwoliłem już dawno Geldern i te przed nim i jakoś nic..... możecie mi to wyjaśnić?
Odpowiedz
Mam takie pytanko. Kiedys pytalam sie jakie miasta po kolei odwiedzac w Nordmar. Powiedieli ,ze to nie ma znaczenia. ,ale potem okazalo sie ,ze jednak ma,bo wiele questow nie dostalam . Dlatego pytam sie teraz jakie miasta po kolei odwiedzic w Varant?
Dziekuje z gory i czekam na odp
Odpowiedz
Moim zdaniem nie ma znaczenia w jakiej kolejności odwiedza się miasta... Może miałaś jakiegoś buga? A moze w czasie wykonywania zadań pobocznych zrobiłas jakies zadanie które wiąże się z głównym wątkiem fabularnym i dlatego niektóre zadania zostały anulowane? Nie wiem...
Ale jeśli już pytasz to ja przeszedłem Varant w takiej kolejności i nie miałem żadnych problemów z questami: Braga, Ben Erai, Lago, Ben Sala, Bakaresh, Mora Sul, Ishtar ( ale do tego ostatniego mnie nie wpuścili bo nie sympatyzowałem z Asasynami )
Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

A taka to była spokojna okolica. Nawet skrzaty z rzadka jeno szczały tu babom do mleka.

Jak zwykle było niezwykle.

Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.
Odpowiedz
Pasoro nie atakowali cię,bo po wyzwoleniu trzech miast(po trzech,a nie po czterech zaczynają atakować)musisz porozmawiać z przywódcą,wtedy wszyscy orkowie są dla ciebie wrogami
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
← Gothic

Wyzwalanie miast - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...