[TESIII] Grota wcielonych

No tak, wpadłem :oops: . Kto może mi powiedzieć gdzie to jest? :cry: Szukałem chyba wszędzie. Najlepiej jakby ktoś powiedział jakąś miejscowość, albo opisać jak wygląda to miejsce.
Z góry dziękuję
heh wpierw zerknij do solucji którą napisałem i została umieszczena na stronie...jeżeli dalej będziesz miał wątpliwości lepiej Cię raz jeszcze zapraszam na forum...

[ Dodano: Sro 15 Gru, 2004 ]
A jażeli dalej nie wiesz oto link konkretny jest tam wyjaśnienie jak tam dotrzeć: http://www.elderscrolls.phx.pl/faq1.html#10
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
No wreszcie udało się. Dzięki, teraz biorę się za przechodzenie bo jeszcze dodatki zostały
Problem nieaktualny....zamykam....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
no cześc, mam problem jestem na próbie w ktorej trzeba znaleść grote wcielonych. Nie moge jej za chiny znaleźć gdzie to jest...pomocy:/------moje gg ==5057435====
Grota Wcielonych znajduje się na popielnych ziemiach, za pasmem góskim, oddzielającym je od pastwisk. Dokładnie pośrodku i lekko w dół pomiędzy Kogoruhn i Tel Vos.

Poza tym, taki temat już był ( http://forum.gexe.pl/Grota-wcielonych-t446.html ), więc może połączyć?.. Na przyszłość proszę użyć wyszukiwania.

a jak chcesz sobie zepsuć zabawę z szukania, oto moja mapka (proszę nie przejmować się moimi markerami):
http://img412.imageshack.us/img412/5672/incarnate6lo.jpg

Połączyłem. Na przyszłość to nie tylko użyć opcji 'szukaj'. ale też nie nazywać tematów tak jak tego (!Pomocy!)... - Med
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Przepraszam też ma podobny problem znalazłem tą grote wcielonych ale nie moge do niej wejść
poniewarz ten głos strażnika mówi coś o śnie i gwiezdzie Ponadto jeden z popielnych mówił mi coś o perle na szczycie jednej z iglic która skrywa wejście do jakiejś jaskini. Pomożecie??
Żeby dostać się do Groty, trzeba spełniać watunki dotyczące legendy nerewajskiej. Po jakimś czasie zadania i głos Azury kierują kroki do Groty. Nie pytaj o szczegóły, bo nie chcę psuć przygody.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Dzięki sam się z tym uporałem spróbowałem zrobić tak jak było w solucji
Czyli wszedłem do groty pomiędzy 6 a 8 rano. Ale mam jeszcze jedno pytanie
Mam leśnego Elfa łucznika grupa kochanek na 30 poziomie chciałem sie od was dowiedzieć czy to wysoko?

Hej to znowu ja Mam kolejny problem jestem już Horatorem i Nervareńczykiem we wszystkich 4 obozach mam ich symbole ale dalej nie jestem uznany jako Nervareńczyk wszystkich 4 plemion, pojedynczo tak ale wszystkich nie O co może chodzić?
ema

ja mam taki problem. Nie wiem czym te drzwi otworzyc. Powiecie mi czym?

Użytkownik (Gość)Lamer* dnia czw, 07 cze 2007 - 22:06 napisał

ema

ja mam taki problem. Nie wiem czym te drzwi otworzyc. Powiecie mi czym? 

[post="68598"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




ema?

Najlepiej młotkiem - ewentualnie zapukać?

A tak serio to drzwi otwierają się WYŁĄCZNIE w godzinach 6-8 rano i 18-20 wieczorem. Wtedy otwierasz SPACJĄ

[Dodano po chwili]

Użytkownik Fresh dnia wto, 31 paź 2006 - 13:55 napisał

Hej to znowu ja  Mam kolejny problem  jestem już Horatorem i Nervareńczykiem we wszystkich 4 obozach mam ich symbole ale dalej nie jestem uznany jako Nervareńczyk wszystkich 4 plemion, pojedynczo tak ale wszystkich nie  O co może chodzić?

[post="49740"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Przepraszam za wcięcie, ale zadano pytanie.

Wróć do Mistrza Aryona - on nada Ci tytuł i wręczy Szatę Hortatora.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
← The Elder Scrolls
Wczytywanie...