[GIII] Problem w Geldern

Mam taki problem mianowicie:jestem w Geldern i wykonuję zadania na reputację mam 74% i tylko jeden procęt mi brakuje do 75 a muszę mieć te 75% żeby Grok dal mi mapę wykopakisk.Wykonalem już misje z kopalniami ze szczawiem królewskim z tajemnicą kupca Mazina,zabilem Torna i Iwana i ze zuchwałym handlażem Hamilem i pokonalem wszystkich trzech gladiatorów.I mam te 74% podchodze do Samuela żeby dal mi jakieś zadanie więdz wybieram opcję(jeżeli można tak to nazwać )chcę się do was przyłączyć to daje mi misję żebym pszedł do kopalni i ją oczyścił oczysciłem i wszystkich mam na zielono(chodzi o to że mają zielone napisy nad glowami np.zwiadowca)a wcześniej mieli białe.To zanaczy że jestem teraz orkowym najemnikiem??A ja chcę być Asasynem!!
I mam taką proźbę może mi ktoś powiedzieć jeszcze o innych zadaniach na reputasję w Geldern oprucz tych powyżej rzecz jasna Aha i niewykonalem jednego zadania dla Nemroka mie przynioslem mu artefaktu z ruin na północy,bo nie mogę znaleść Więc prosze powiedzieć czy są jeszcze jakieś zadania na reputacją w Geldern.Z góry bardzo bardzo dziękuję
Odpowiedz

Cytat

To zanaczy że jestem teraz orkowym najemnikiem?


Nie, to znaczy, że orkowie cię lubią. A poza tym nawet jakbyś został najemnikiem, to nic by ci to nie dało. Przykładowo - możesz robić naraz zadania dla Orków i Buntowników i nic ci nie zrobią (trzeba tylko unikać bardzo skrajnych zadań).

A co do zadań - z tego co wyczytałem z twojego posta, to możesz zrobić jeszcze takie zadania na reputację:

-Powiedzieć Laresowi, żeby poszedł do Jareda, który chce go bardzo poznać
-Przynieś Nemrokowi 30 bryłek siarki
-Przynieś Nemrokowi 40 złotych samorodków
-Idź z Bardzo Ochoczym Niewolnikiem do wilczej kopalni
-Przynieś Grimbollowi 5 siarki (ja musiałem mu ją sprzedać, bo nie było opcji w rozmowie - w każdym bądź razie, po sprzedaniu zadanie się zaliczyło)
-Po wybiciu wilków przy wilczej kopalni, doprowadź tam kilku niewolników
-Zabij druida Runaka
-Zabij wilki przy wilczej kopalni
-Zabij zębacze przy kopalni siarki

A co do artefaktu - też nie mogłem znaleźć tych ruin, ale w końcu, po długich poszukiwaniach udało się. Idziesz na północ od Geldern, aż do rozwidlenia rzeki (a właściwie to jest takie, zakole... mniejsza o to ). tam powinno być kilka trolli i coś w rodzaju Stonehenge'a. Z tego co pamiętam, to trzeba było odwrócić się w lewo i wspiąć się wysoko na górę. Tam znajdziesz ruiny i (jakżeby inaczej) mnóstwo potworów.

No i jeszcze ps. - używaj słownika! To nie boli!


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
hehe... a ja się dziwiłem że po zabiciu smoka w ruinach jakiejś wieży (też na północ od Geldern) było tylko złoto, kosztowności i jakieś duperelki A co do tego, mówisz że trzeba iść na północ do rozwidlenia i w lewo na górce tak? bo jakoś nie moge tego znaleść
Odpowiedz
ten artefakt nazywa sie berlo cienia i dosc trudno go znalesc. Jest na duzym wzniesieniu kolo wielkich wodospadow znajdujacych sie na polnoc od silden. Sa tam 3 trole i kilka cieniostworow w ruinach zamku, tam jest berlo.
Odpowiedz
Ja radzę nie szukać tych ruin z berłem cienia tylko poszukać Balloka lub Bollocka.Otóż przy tym łowcy druidów jest pozornie wiiiiiieeeeeeelka góra, należy iść zgodnie z urwiskiem (czy jakoś tak nie wiem jak to określić słowami) aż znajdzie się miejsce po którym można wejść na górę.
To był pierwszy sposób traz drugi: Za wilczą jaskinią idziemy dalej prosto i po zabiciu 3 troli idziemy dalej na północ aby wejść na górę z lewej. I to TA góra!!!!!!!
i jak ktoś czytał temat "skrzynki" ten wie że wcale nie trudno to znaleźć!

ps.więc polecam ten temat

ps.2 a tak wogóle to gdzie jest ten smok na północ od Geldern??
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
Pogadaj z Mirzo{pojawi Ci sie zadanie;odkryc tajemnice skad Mirzo bierze artefakty}i pojdz do starej,niefunkcjonujacej kopalni niedaleko płd. bramy tam bedzie jego brat(zapomnilem jak sie nazywa).Powinno Ci wystarczyc reputacji
Odpowiedz
Mam pytanie jestem w geldern mam prawie full reputacji i jak wchodze do szamana grocka to od razu mnie atakuje.Prosze was o odpowiedż.
Odpowiedz
Czy ktoś może mi coś doradzić bo kiedy podchodze do grocka on mówi ze "złe wieści mora już dłużej was nie bedziemy tolerowac " i mnie atakuje a nic w geldern nie namieszalem, Prosze was napiszcie co o tym myslicie.
Odpowiedz
Ponieważ odbiłes więcej,niż trzy miasta orków.Od tej pory,jak chociaż raz się spotkasz z orkowym przywódcą,już do końca gry wszyscy orkowie będą cię atakować.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
← Gothic

Problem w Geldern - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...