Klasa

Ja najlepiej lubie paladyna kawalera, człowieka, fajnia są paladyni
Odpowiedz
Niestety opcji Wampira nie ma.Klasa najbardziej mi odpowiadająca, to>>Złodziej, bądź mag (połaczenie dwuklasowe owych klas również mi odpowiada)
Odpowiedz
Z reguły w rpg gram druidem, jednak w BG II jest 2 druidów, których trzeba przyłaczyć do druzyny, aby wykonac wszystkie questy, wiec gram elfim magiem
Odpowiedz
Ja gram Człowiek\Berserker(czy jakoś tak)
Odpowiedz
Ostatnio odkryłem, że złodziej zabójca jest fajną i ciekawą postacią.
Odpowiedz
Ja przeważnie w eRPeGach wybieram człowieka paladyna. Chociaż krasnolud wojownik też jest niezły.
Odpowiedz
ja lubię druido wojownika bo choć woolniej awansują to są owiele mocniejsi niż sam druid
Odpowiedz
Ja gram orkiem barbarzyńcom.Zajefajna postać(silna i wytrzymała)
Odpowiedz
półelf wmz->wojownik/mag/złodziej jak dla mnie najlepsza postać i chyba jedyna którą da sie ukończyć w pojedynke BG1 i BG2 w miare szybko i bez problemów
jeśli chodzi o jedno klasowców to jednak czysty mag
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
Ja grałem kawalerem, zabójcą, barbarzyńcą, kapłanem Lathandera i teraz dziki mag (bardzo fajnie się nim gra ). Wszytkie te klasy bardzo lubię.

Odpowiedz
Ulubiona klasa: Mnich (ach te zabijanie smoków kopniakiem)

Inne klasy: Czarownik, Zawadiaka
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.


Odpowiedz
Zdecydowanie zwykły, pospolity wojownik. Prosty, skuteczny, łatwy w prowadzeniu i idealnie pasujący do fabuły. Zresztą wojownik to moja ulubiona klasa nie tylko w BG.
Odpowiedz
Ja też uważam, że wojownik jestfajny, ale osobiście wolę maga

Odpowiedz
Ja najbardziej lubię barbarzyńcę ale jago główny atut (k12hp) ogranicza gra, a szkoda.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Grałem wieloma klasami ale wojownik lub mag bym wybrał
Rasa człowiek lub elf
Odpowiedz
woj/zlodziej niezły wymiatacz:) a kiedyś łowca tropiciel i druid zmienokształtny
Odpowiedz
Ja lubię grać druidem totemu(bo ma dużo czarów i przyzywa zwierzątka), mnichem/kapłanem(niezniszczalna postać) i kensai/mag (uniwersalny no i na wyższym lvlu można rzucać na przykład palec śmierci i nawalać dobrze z broni białej).
Odpowiedz
Człowiek Mag i wszystko inne ginie w kilka sekund. Ach ten Smoczy Oddech
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Klasa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...