[Torment] [Pomoc] kwit do kuzni

Gdzie moge znalezc kwit do wielkiej kuzni?? Wszystko od Vriszki wykupilem. Probowalem jej cos ukrasc (100%kradziez) i sie wkurzyla na mnie i musialem ja zabic
Kwitu do Wielkiej Kuźni szukasz u Vriszki ?! Skąd ten dziwny pomysł... Ona go niema.

O ile pamiętam to znajduję się on w domu Adwokata. Musisz go poprosić o swój zapis, o którym wyczytałeś w dwunastościennym pamiętniku (chyba go znalazłeś ?).
I co dalej? Mam juz rude zelaza czy cóś. Gadalem ze wszystkimi w tej kuzni i nic mi to nie daje a wszystkie drzwi sa zamkniete

Cytat

I co dalej? Mam juz rude zelaza czy cóś. Gadalem ze wszystkimi w tej kuzni i nic mi to nie daje a wszystkie drzwi sa zamkniete


Zaraz, zaraz, zaraz kolego.... Sprecyzuj o co Ci chodzi, bo niestety niedokładnie napisałeś Konkretnie chodzi mi o zadanie. Czy rozwiązujesz jedną z tych misji zleconą Ci przez Bogowców, czy rozchodzi się Tobie o portal, który zaprowadzi Cię do Raveli (bo i na to, i na to trzeba kwitu).
ja chyba wiem gdzie nasz kolega ma problem... stosunkowo dlugo szukalem urzednika odpowiedzialnego za kwity i sprzet kowalski.
a znajduje sie on w poludniowo-wschodniej czesci lokacji kuzni bogowcow.
Jestem Akolitą Zakonu Banana!









Peace'n'Love
Mam problem zwiazany z Portalem do Raveili. Nie moge zdobyc kwitu od Adwokata. Czytalem poprzedni tematy i bylo w nich o dwunastosciennym pamietniku. Ja niestety go nie mam, gdzie moge go znalesc ?? Jak zagadac do tego lingwisty ?? W jednym z pokoi kurtyzan w domu rozkoszy intelektualnych (czy jakos tak) znalazlem jego ksiazke ale i tak nie moge z nim rozmawiac bo jest strzasznie czyms zajety.
Offtop: Przy okazji dlaczego nie moge kupic od Virikszy metalowego szescianu ktory teleportuje mnie do labiryntu mordonow ???

Użytkownik Guest dnia pon, 30 lip 2007 - 19:41 napisał

Mam problem zwiazany z Portalem do Raveili. Nie moge zdobyc kwitu od Adwokata. Czytalem poprzedni tematy i bylo w nich o dwunastosciennym pamietniku. Ja niestety go nie mam, gdzie moge go znalesc ?? Jak zagadac do tego lingwisty ?? W jednym z pokoi kurtyzan w domu rozkoszy intelektualnych (czy jakos tak) znalazlem jego ksiazke ale i tak nie moge z nim rozmawiac bo jest strzasznie czyms zajety.
Offtop: Przy okazji dlaczego nie moge kupic od Virikszy metalowego szescianu ktory teleportuje mnie do labiryntu mordonow ???

[post="77138"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




1. w sypialni w gmachu rozrywki (nie bijcie jesli zle napisalem)
2. rozloz dwunastoscian to sama sie rozwiaze zagadka lingwisty
3. widac nie masz odpowiednich srodkow pienieznych
Jestem Akolitą Zakonu Banana!









Peace'n'Love
Dzieki wielki :]
Co do moich srodkow pienieznych to stac mnie na 20 tych skrzyneczke :}
Poprostu nie mam opcji dialogowej aby to kupic jest tylko mozliwosc wyboru innego przedmiotu badz zakonczenie dialogu :]
straty chyba wielkiej nie ma bo i tak nie chcialem przylaczyc tego robo zioma
← Inne cRPGi
Wczytywanie...