Admin&Mod Log

Kasacja postu Gartrisa z tematu Fabuła (Faerun -> SiP). Dwa krótkie zdania OT.

[Dodano po chwili]

Kasacja postu Matthiasa z Kerganker (4160) i Xing-Pen Wu (308). Gracz oznajmił, iż w czasie przewinienia innych robił obiad q-Q...

[Dodano po chwili]

Kasacja postu Quartza z tematu Wpłaty na klan od niezrzeszonych (Faerun -> SiP).Jedno krótkie zdanie.
Odpowiedz
Połączenie tematów "Harry Potter: Deathly Hallows" oraz "[FILM] & [KSIĄŻKA] Harry Potter", w dziale Kultura.
Odpowiedz
Kasacja dwóch postów z tematu Chowaniec czarny szczur., (Faerun -> Pozwolenia). Pierwszy OT, drugi napomnienie za OT.

[Dodano po chwili]

Kasacja postu Quartza z tematu Rozbudowa miast (Faerun -> SiP). Jedno zdanie co nic nie wnosiło.

[Dodano po chwili]

Kasacja postów Lancemoona i Balfira z tematu Kodeks (Faerun -> Pozwolenia). Oba miały po dwa słowa i emotka.

[Dodano po chwili]

Upomnienie za pomocą PM dla użytkownika Quartz za krótkie, często nic nie wnoszące wypowiedzi, zaczynanie zdań z małej litery i OT.


[Dodano po chwili]

Upomnienie za pomocą PM dla użytkownika Balfir SK za krótkie zdania i powtarzający się OT.

[Dodano po chwili]

Kasacja postu Kresselacka z tematu Kerganker (4160) i Xing-Pen Wu (308) (Faerun -> Pozwolenia). OT jak sam się przyznał.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu Kerganker (4160) i Xing-Pen Wu (308), Ban na pokój nieklimatyczny. (Faerun=>Rozprawy). Powód - OT i wyczerpanie tematu.

[Dodano po chwili]

Ostrzeżenie listowne dla Balfira SK za celowe OT w tym temacie pomimo mojego ostrzeżenia. Dalsze takie działanie zaowocuje procentami.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Przeniesienie 14 postów z tematu
Odwołanie od decyzji Saimara
(Faerun -> Propozycje) do tematu
Temat Prawdy (Faerun -> SiP). Z rozmowy o legislatorze zrobiła sie rozmowa o władcy, a ku temu jest temat prawdy. Dodatkowo wnioskuję, iż skoro zmieniono temat w trakcie rozmowy i poszło tyle postów to Temat "Odwołanie od decyzji Saimara" można zamknąć i to też czynię.
Odpowiedz
Tematy :
w Pomoc-Faerun

Księża ID aut. Medivha zostal skasowany Powód: zakładam, ze po takim czasię na pewno nieaktualny
Hasło, ... aut. Ven'Deiga zostal skasowany Powód: temat pusty odsyłający do innego właściwego tematu
Serwer aut. Kaanyra zostal skasowany Powód: temat nieaktualny
Co sie stało z grą? aut. jw. zostal skasowany Powód: temat nieaktualny
Ile czasu powinny rosnąć zioła? aut. Raphagorna zostałs skasowany Powód: nic w nie było
Jak zdobyć licencję na wyrąb drewna? aut. gościa został skasowany Powód: pusty temat
ranga aut. matilla zostałs skasowany Powód: nieaktualny biorąc pod uwagę obecne zwyczaje
Brak reakcji na moje wiadomości aut. Guesta Moora Powód: nieaktualny, praktycznie nic nie wyjasnia
Rynek i "Rzuć kamieniem" są niedostępne., Ale dlaczego? aut. Raphagorna Powód: nieaktualny
Ataki na strażnicę aut. Guesta Moora Powód: nieaktualny biorąc pod uwagę obecne zwyczaje
Ryby aut. Eglisha Powód: nieaktualny
FAQ aut. Yoghera Powód: jw.
Dziwne a może oszuści, Problemy aut. Admirala Tomasa Powód: niekatualny, błędy, chaos
Tarrasque aut. Gabriela Powód: niekatualne
Zarabianie na początku gry aut. Agnozen Powód: nic sensownego tam nie napisano
Energia aut. jw. Powód: jest już taki temat
Kapłan w kaplicy aut. Elmund srot Powód: niekatualne
brak konta?, nie ma w bazie mojego e-mailaaut. Valenen powód: nieaktualne
Chakery atakujom? aut.Omega Powód: nieaktualne, nie rozwiązane,
zostałes zbanowany aut. Velenen Powód: nieaktualne
Czarowanie, nieudane czary... aut. Latharast Powód: nieaktualne, był przeznacozny do kasacji
dom, rozbudowa aut. Valenena Ppowód: byłj użtaki temat
Problem z logowaniem aut. Enevila Powód: nieaktualny biorąc pod uwagę obecne zwyczaje
połun aut. Ghdir powód: jest już taki temat
Stanowisko minstrela aut. Aegir, Powód: nic sensownego tam nie napisano
Wpłaty aut. Marivin Powód: nieaktualne
Zostałem zbanowany aut: Goyajin Powód: nieaktualny biorąc pod uwagę obecne zwyczaje
Pomocy! aut. Adelgar Powód: chaos, dubl, OT i zasmażka...
Nagłe zniknięcie wojsk aut. Dakkar Powód: Jakieś brednie
Problem z logowaniem aut. Rondar Powód: temat nieaktualny
Zostalem zbanowany............ aut. Mezzalar Powód: jw.
Walka - obrażenia, [Dawniej: Usunięcie konta] Powód: nieaktualne, wymaga za dużo przeróbek by się do czegoś nadawał
Straciłem na zawszę rasę aut. Ragnil powód: nieaktualny
usunięte konta aut. Mero Powód: chaos, sprzeczka, niekaktualny w związku z wprowadzeniem podań
mapa aut. Fugiel Powód: dubl, dubl
Usuniecie konta aut. Belmat - nieaktualne
Usunięte konto, Nieporozumienie... - niekatualne
Od czego zacząć? - temat nic nie wnosi
Zmiana klas aut. Kafi - chaos, wiele głupich pytań
Kasacja konta - jak w wyższych tematach
Problem z wejściem na stronę gry - topic nic nie wnosi



Tematy do sprawdzenia pod kątem aktualności:

http://forum.gexe.pl/index.php?act=ST&f...st=0#entry45392
Odpowiedz
Przeniesienie tematu Kerganker (4160) i Xing-Pen Wu (308) z Rozprawy do Rozprawy zakończone - temat został wcześniej zamknięty.
Odpowiedz
Zamknięcie tematów Faerun =>Błędy. Powód - problemy rozwiązane, bądź też przestarzałe. Lista zamkniętych tematów:
Złe przekierowanie
Logowanie
Mapka, Góry
Sklep duegarów.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Umówione czyszczenie w Faerunowskim dziale błędy. Ze 110 tematów w większości starych i zamkniętych zostało 28.
Odpowiedz
Przeniesienie postu Nitrei z Faeruńskie kfiatuszki (Faerun=>SiP) do Kwiatki sesyjne i karczemne w Faerun=>Sesje.
Zamknięcie tematu Faeruńskie kfiatuszki w Faerun=>SiP. Dodatkowo temat przenoszę - Faerun=>[SiP] Odrzucone

[Dodano po chwili]

Zamknięcie tematów w Faerun=>Rozprawy. Te same tematy przenoszę do Faerun=>Rozprawy=>Zakończone. Tematy przestarzałe, załatwione, bądź nie ma już tych osób w grze. Lista tematów:
3400, Agelar Blackomoon (3400)
4220, Gimli,Kłosek
3033, Blaup Oszukany
4070
3971, Bube Mifune
3347, Nilikibo
Usunięcie
tematu Pytanie autorstwa Sangstera w Faerun=>Rozprawy- temat łamie zasady subforum.

[Dodano po chwili]

Zamknięcie tematu Kodeks, Chowańce w Faerun=>SiP i przeniesienie go do Faerun=>[SiP] Zatwierdzone. Powód? - sugestia rozwiązana pomyślnie i wprowadzona w życie.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Połączenie tematów "gra w multi" oraz "Gra przez sieć", w dziale Baldur's Gate II.

Powód ? Podobna tematyka.
Odpowiedz
Kasacja postów Gartrisa i Favara z Temat Prawdy (Faerun -> SiP).
Gartris - wulgaryzmy + OT drugie OT oparty na poprzednim OT/.,
Odpowiedz
Edycja postu użytkownika Sancu w Faerun=>Pozwolenia=>Bractwo Akaszy- pisał wielkimi literami i kolorem czerwonym, co jest zabronione i utrudnia odczyt. Dodatkowo upomnienie przez pocztę za podobne działania.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Temat "Profesje, Kim lubicie najbardziej grać w diablo 2?" seek and destroy. Jak Tokar powiedział, taki temat już istnieje.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasacja postów Balfira SK, Favara i Hassana w Faerun=>SiP=>Walki Chowańców - paskudny OT w wykonaniu tych osób. Zatem Ostrzeżenie na PM dla Hassana, Favara. Kolejne takie posty nagrodzę procentami. Balfira już ostrzegałem - wedle obietnicy 10% dla niego za OT.

Zbanowałem Balfira przez swoją niewiedzę (Boże zabij) - proszę kogoś o ratunek i ewentualne dokształcenie.


@edit
Już poprawione. Dziękuję.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Posprzątałam troszkę tam, gdzie trzeba było (temat o sygnach...)
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
User "Ryld" dostał PM'kę z upomnieniem, o pisaniu treściwszych postów. Następny razem poleci warn.

[Dodano po chwili]

Kasacja postów Tyraela i guesta - OT w temacie " Jaka zbroja jest lepsza"

[Dodano po chwili]

Kasacja posta DeBe z tematu " Klasa, Jaką najbardziej lubicie?" OT
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...