Zlot użytkowników GE

Czy jesteś zainteresowany zlotem GameExe'owców

Tak (13 głosów [76.47%])
Nie (4 głosy [23.53%])
Cóż, ostatnio słowo "zlot" przewijało mi się w rozmowach zbyt często, by je zignorować Stąd ten temat...

Pytanie jest proste: Czy chcemy zrobić zlot użytkowników GE? (Taaaak! Chcemyyyy!) Ale za nim idą kolejne pytania, które zadaję poniżej.

Kiedy? - To pytanie zasadnicze. Chcemy to zrobić jeszcze w te wakacje, czy może później, w przyszłym roku w ferie zimowe albo w wakacje? Trzeba wybrać taki termin, by pasował on jak największej ilości osób, stąd można ustalać je z takim wyprzedzeniem.

Co? - Otóż jak Wy byście widzieli ten zlot? Co mielibyśmy na nim robić? Zwiedzać, wypoczywać aktywnie, siedzieć na tyłkach, bawić się w larpa... Czekamy na wasze sugestie.

Gdzie? - Trzeba też ustalić, gdzie mielibyśmy sie spotkać. Czy jedziemy w góry, nad jezioro, a może nad nasz "czysty" Bałtyk?

Tak więc wypowiadajcie się. Na razie temat jest całkiem luźny, konkrety przyjdą później...
Strażnik jest w gorącej wodzie kąpany. Pytanie tak naprawdę jest jedno: czy chcecie by coś takiego zostało zoorganizowane. Tzn. czy chcecie się ruszyć od komputera / z domu w wolnym czasie i pojechać gdzieś na kilka dni (a za tym idą pewne koszty, nie więcej niż 150zł - koszt transportu i jedzenia) by spędzić tak czas.

[Dodano po chwili]

Pozwoliłem dodać sobie taką lakoniczną ankietkę.

[Dodano po chwili]

A co mi tam. Zagłosowałem na tak. I na razie jest po równo.
Ja tam chętnie, ale jestem jeszcze (czy kiedykolwiek przestanę?) pod ścisłą opieką rodziców, więc moje pojawienie się, byłoby pod wielkim znakiem zapytania XD.
Jak na razie to nie ma najbardziej aktywnych osób na forum ale widzę, że jeśli już to będziemy robić ustalenia na następny rok.
Hmm, po krótkim zastanowieniu (które wyniosło ok. 0,06 ps) zaznaczyłem opcje TAK Zjazd chciałem zrobić od dawna, ale oczywiście jest to trudne (może nawet bardzo). W te wakacje już raczej się nie da, ludzie maja plany, wyjechali itp. W ferie nie wiem, ja bym taki wyjazd polaczyl z np. jazda na nartach, ale nie każdy może lub potrafi jezdzic. Dlatego zostają chyba wakacje za rok lub weekend majowy przed nimi. Ludzie zarezerwują sobie z wyprzedzeniem czas na zjazd, kasa jest raczej niewielka. Optowałbym za jakimś miejscem w centrum kraju, ostatecznie mazury.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Prawdopodbnie kilkudniowy rajdzik po mazurach. Chodzenie spacerkiem od 12 do 18 a potem obóz. Pozwoliłoby to utrzymać towarzystwo w ryzach.
W sumie ja już wcześniej zagłosowałem i zaznaczyłem "Tak". Nie widzę powodu, dla którego miałbym się nie zjawić jeżeli takowy zlot zostanie zorganizowany i większość osób (tych aktywnych) na forum się pojawi

Te wakacje odpadają. Jak powiedział Dany jest już trochę za późno i ludzie mają już ustalone plany.

Ferie zimowe ? Nie wiem czy to jest dobry termin na zlot.

Weekend majowy ? Na pewno nie. Powód ? Matury.

Następne wakacje ? Tu jak najbardziej ! Jest czas do ustalenia i dopięcia wszystkiego na ostatni guzik. Poza tym nikt nie ma jeszcze specjalnie sprecyzowanych planów, toteż można wybrać pasujący termin

[Dodano po chwili]

Chciałbym jeszcze poznać zdanie, tych którzy zagłosowali na "Nie". Bo na razie wypowiadają się tylko ludzie, którzy są pozytywnie nastawieni na ideę zlotu
Tylko żeby było jasne. W zamkniętym gronie (na Dworze) powstanie projekt zlotu 2008, tam będą sugestie i tam zostaną wybrane pewnie ze dwa warianty które dopiero zostaną opublikowane i między ktorymi będzie można wybrać.

Takiego eldorado jak jest w temacie o zlocie Fae NIE będzie.
No dobra, weekend majowy odpada ze względu na matury, z reszta podejrzewam, ze tez będę się musiał uczyć. Wakacje pozostają najlepszym pomysłem. I nie będzie wymówek, ze ktoś nie wiedział i mu rodzice czas zajęli.

Cytat

Takiego eldorado jak jest w temacie o zlocie Fae NIE będzie.


Jak milo

Na NIE zagłosowały pewnie osoby, które z forum maja na razie niewiele wspólnego
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Pytanie chyba troszkę nieodpowiednie, bo choć wiele osób zainteresowanych, to wiele nie pojedzie bądź przyjechać po prostu nie może...
Pytanie jak pytanie w sumie decyzja podjęcia próby organizacji już zapadla. Zamykam ponieważ właściwa dyskusja toczy się w karczmie.
← Game Exe
Wczytywanie...