[KotOR I] Świetlne miecze

ja tam lubię dwa zielone,oba długie jasna strona żądzi
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz

Użytkownik Lord_Patos dnia pią, 30 lip 2004 - 21:05 napisał

Ja najbardziej lubię walczyć podwójnym laserowym mieczem. Fajne triki z nim wychodzą , super wygląda i można go zamienić w jeden miecz .

[post="14057"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




A kto by nie lubił walczyć dwoma mieczami.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Dwa długie miecze z najlepszymi kryształami bo masz najwięcej bonusów i wogóle fajnie wyglądają.
Odpowiedz
Zawsze moja postać ma 2 fioletowe miecze świetlne. Fioletowe bo Jolee ma zielony, Bastila ma żółty a Juhani niebieski. Chciałem być inny No i oczywiście kryształki +dmg i przeciwko Ciemnej Stronie
Odpowiedz
Ja tam najbardziej lubię walczyć dwoma długimi mieczami.




Odpowiedz
ja lubie styl walki 2 mieczami i oczywiście oba czerwone nigdy nie lubiłem grać jasną stroną mocy
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
Ja teraz walczę żółtym (czyli zgodnym z moją klasą Jedi) mieczem świetlnym z bonusem przeciw robotom i do odbijania strzał, który to miecz łączę z równie "zajebiaszczym" (jak by to określili niektórzy moi koledzy będący wiadomo-czego-fanami) floretem echańskim. IMO to ciekawe połączenie - latarka i broń biała...
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Ja walcze długim fioletowym i krótkim zielonym i jakoś pokonałem Malaka.
Odpowiedz
Dwa miecze, bezkonkurencyjnie. W KotOR podobały mi się animacje walki tą bronią i prędkość walki (chociaż DMG nie są bardzo wysokie). Podwójny miecz wolałem w SW: JK JA.
Odpowiedz
To jest właśnie wyższość dwóch mieczy od podwójnego dwa długie mają ten sam atak a mieści się w nich dwa razy więcej kryształów. żeby nie off-topować to walczę albo dwoma mieczami zwykłymi niebieski i czerwony lub podwójny czerwony bo lubię ds
Who stand with me so be my brother!!! by Dowódca Zakonu (wh40k:DoW)
Odpowiedz
Mam receptę na bardzo dobre miecze dla gracza walczącego dwoma lightsaberami. Na stacji unoszącej się nad Yavin można zakupić dwa fantastyczne kryształy, które wkładamy zamiast tych dających kolor. Moje miecze wyglądały tak:
- Opończa Mocy, Sigil oraz Solari
- Serce Obrońcy, Opila i Perła Smoka
Miodzio Radzę wypróbować.
Odpowiedz
Dwa miecze albo jeden miecz jeden ma większą obrone i skuteczność ataku a dwa mają więszy dmg.
Odpowiedz
@up
Dlatego jest sens wybrać styl walki zależnie od klasy a nie tak jak większość bo fajnie wygląda
Odpowiedz
Jaki rodzaj miecza zaproponowalibyście mi w KotOR-ze 2???
Odpowiedz
Ja byłem obleśnie(po zdobyciu drugiej mapy już miał na maksa jasną stronę*plask w czoło*) dobrym Obrońcą Jedi imieniem Luq. Zakosiłem Bastylii jej podwójnego zaraz przed wyruszenemm do szkoły Jedi i już jej go nie oddałem. Kolor żółty ,o się spodobał czasem zmieniałem na zielony. I niech nikt nie mówi mi, że podwójny jest słaby bo nie pamiętam żeby mnie pan Malak dotkiliwie poharatał przed tym jak padł po kilku ciosach.
ps. okropnie podobały mi się animacje walki tym mieczem
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
dwa długie, niebieski i fioletowy (gram obrońcą jedi o jasnej stronie mocy, więc pasuje akurat )
Odpowiedz
Jeden miecz świetlny ze względu na klimat starych dobrych SW No i największa obrona później wystarczy używać ciągle gradu ciosów na szybkości i kosi aż miło a życia traci się prawie nic
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Świetlne miecze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...