[Torment] [Pomoc] Kamienna Figura Czarodzieja

Witam ponownie, mam takowe zapytanie odnośnie Posągu Maga z Gabinetu osobliwości z Dzielnicy Urzędników. Jeśli posmarować ten posąg maścią z gorgony nabytą w sklepie Vrisziki ożywiony mag wypowie klątwe i Bezimienny umrze (oczywiście na chwilę), ale w możliwościach wyboru jest opcja aby spróbować odłamać kawałek. Do tego potrzebny jest jakiś mały młoteczek. Skąd go wziąć i czy w ogóle opłaca się odłamywać kawałek figury? Może to być artefakt aczkolwiek równie dobrze kupa gruzu zalegająca w ekwipunku. Help Somebody Please:)
Hmmm... kurcze ciężko mi jest sobie przypomnieć jak odłamać ten kawałek. Czy to zależy od przedmiotu, siły albo inteligencji :'/ Może łom lub zwykły młot ? Albo spróbuj dokładnie obejrzeć posąg (jeżeli jest taka opcja) i Bezimienny znajdzie jakiś punkt, w którym można odłupać albo przewrócić rzeźbę ? Nie wiem, niestety nie pamiętam

Co do nagrody (z tego co pamiętam), to jest nim kawałek owego posągu, którym można walczyć. Coś jak magiczny sztylet + obrażenia od tej niewypowiedzianej i przerażającej klątwy tego pana co go w posąg zamienili

PS. Przepraszam, że takie niedokładne informacje, ale w Tormenta grałem baaaaardzo dawno temu i różne rzeczy się pozapominało
Nie ma sprawy, przynajmniej już wiem co można zyskać i czy można się o to starać mam jeszcze pytanie odnośnie kartki z głowy zombie numer 1201 - wyciągnąłem kartkę którą należy jakoś składać w pewnej kombinacji...i za cholerę nie mogę tego rozgryźć...
Trochę to nie związane z tematem, ale kartkę należy zgiąć w następujący sposób (z tego co pamiętam ):
*prawy górny róg
*prawy dolny róg
*lewy górny róg
*prawy górny róg

Nagroda - trójkątny kolczyk i trochę PD.
Wielkie dzięki Tokar. Tyle ze muszę rozwinąć pergamin ponownie bo nie mogę dwa razy zgiąć tego samego rogu..prawy górny róg napisałeś dwa razy, może to literówka, pokombinuję z tym jeszcze

Cytat

Wielkie dzięki Tokar. Tyle ze muszę rozwinąć pergamin ponownie bo nie mogę dwa razy zgiąć tego samego rogu..prawy górny róg napisałeś dwa razy, może to literówka, pokombinuję z tym jeszcze biggrin.gif


Hmmm.... powiem, że mnie zdziwiłeś, bo daję głowę, że to taka kombinacja. W tej zagadce chodzi chyba o to, żeby ułożyć ten pergamin zgodnie z numeracją na rogach kartki w liczbę 1021. Wychodzi z tego, że jeden róg powinien być zgięty dwa razy.

Więc spróbuj jeszcze raz moją kombinację, a jak nie działa to pomocnym by było gdybyś opis tego pergaminu (albo tylko tego co opisuję rogi kartki) napisał na forum Wtedy wspólnie udałoby się nam coś wymyślić
Ok zrobię nowy temat żeby nie robić offtopa i profesjonalnie przedstawię - wyedytowałem już swój poprzedni post bo numer tego Zombie to 1201 a nie 1021 jak napisałem przedtem więc przepraszam.
co do tego posagu mi udało sie odłamać kawałek bodajże bez użycia zadnych przedmiotów.. miałem chyba 21 inteligencji wtedy...

Cytat

co do tego posagu mi udało sie odłamać kawałek bodajże bez użycia zadnych przedmiotów.. miałem chyba 21 inteligencji wtedy...


No i proszę odpowiedź została udzielona. Do oderwania kawałka posągu potrzeba jest wysoka inteligencja
Wcale nie chodzi o inteligencję ale idąc tym tropem chyba o zręczność co tłumaczyłoby możliwość manipulowania toporem tam gdzie ciasno - ja też mam 21 inteligencji - pudło

Cytat

Wcale nie chodzi o inteligencję ale idąc tym tropem chyba o zręczność co tłumaczyłoby możliwość manipulowania toporem tam gdzie ciasno - ja też mam 21 inteligencji - pudło smile.gif


To ci klops A myślałem, że tu chodzi o inteligencje. Zręczność nic do tego raczej niema, ponieważ zawsze grając w Tormenta nie inwestowałem w ową cechę, a jednak się udało pozyskać ten kawałek posągu.

[Dodano po chwili]

Chyba już wiem ! Potrzebny jest młot kowalski z Kuźni Bogowców Dostaje się go podczas wykonywania pierwszego zadania dla nich
mozliwe ze miałem cos w ekwipunku podczas tego dialogu z posagiem ale nie przypomne sobie co....
No tak, młotek ! Wielkie dzięki - to chodziło o ten właśnie młotek odłamałem - pozdro
← Inne cRPGi
Wczytywanie...