[GII] Edytor Świata do Gothic

Zna ktoś Edytor Świata do Gothic?Jeżeli Tak,to niech poda nazwę Edytora i niech poda link do niego
Za Odpowiedź Wielkie dzięki
Odpowiedz
Raczej taki nie istnieje... W każdym razie ja się nie spotkałem

Jak nie masz nic sensownego do wniesienia - to milcz
Odpowiedz
Drogi ziomku!

Edytor do gry Gothic nazywa się Spacer. Do tworzenia modów będziesz potrzebował więcej programów
(no i tutorial - chyba że jesteś w dobry w te klocki ).

Poniżej zamieszczam kilka przydatnych ( w moim odczuciu -tez kiedyś próbowałem coś robić ale nie wyszło ) :

Link -> http://gothic.gram.pl/forum/index.php?showtopic=121 Mały turorial a w nim także kilka przydatnych linków
Link -> http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?g...ds&ordner_id=17 - strona po niemiecku ale to chyba najpewniejsze źródło programów do moddingu.

To tyle co wiem. Bądź gotowy, że Spacer może sprawiać dużo problemów przy uruchamianiu. Ale jeśli jesteś twardy i cierpliwy, powinieneś sobie poradzić (Google to jest to!! ). Jak już coś zrobisz, to daj znać

Pozdrawiam wszystkich

Niech Wielkie Słońce zawsze świeci nad wami

Goel
Odpowiedz
A wiesz jak dodać Obiekty do Tego świata w programie Spacer?
Odpowiedz
Tak jak napisałem, próbowałem się tym bawić. Ale moje próby skończyły się na poprawnym uruchamianiu Spacera Nie mniej jednak powinieneś poszukać tutoriali na tych stronach które były w pierwszym linku, zwłaszcza na The Modders.org .Nic więcej nie jestem w stanie Ci pomóc
Pozostają Google i metodyczne przeczesywanie Sieci jeśli nie odpowiadają ci samouczki z podanych stron. Chyba , że zjawi się tu jakiś miły forumowicz-modder i udzieli ci fachowej pomocy.

Życzę szybkich postępów w nauce i czekam na efekty pracy

Pozdrawiam

Niech Wielkie Słońce zawsze świeci nad Tobą

Goel
Odpowiedz
Mam pewien problem...
Spacer się ściągnął, ale nie mogę go otworzyć. Że niby "nierozpoznany format pliku".

Co powinienem zrobić?!

Z góry dzięki!!
Odpowiedz
przekopiuj spacera do system i tam spróbuj go otworzyć
Odpowiedz
← Gothic

Edytor Świata do Gothic - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...