[Torment] wyjątkowa czaszka

mam pytanie dotyczace tego gdzie mozna znalexć tą wyjątkowa czaszke aby wymienic ją na " tą gadajacą" Mortego
Odpowiedz
Zapewne chodzi Ci o zadanie zlecone przez Lotara Są dwie czaszki, za które możesz wymienić Mortego:
1. Czaszka Soego. Po wykonaniu głównego zadania w Ziemiach Umarłych i egzekucji Soego zabierz ją z jego zwłok i przynieś Lotarowi.
2. Czaszka szczurołaka służącego Lotarowi (nie pamiętam jego imienia). Zejdź do piwnic posiadłości Lotara. Znajduję się tam owy potwór z obstawą. Zabij go i przynieś czaszkę.
Odpowiedz
dzieki.. z soem będzie cieżko bo jego czache gdzies wywaliłem ale szczurołaka juz zabiłem i czachy nie ruszałem więc poszukam jej
Odpowiedz
Spokojnie wymienisz go też za czaszkę Milczącego Króla, nie jestem pewny ale za czachy Akasty i Hargrimma też
Odpowiedz

Użytkownik Kresselack dnia śro, 25 lip 2007 - 18:38 napisał

Błąd. TYLKO czaszki Soego i Marintoka można wymienić.

[post="76314"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Wcale nie. Yabolo dobrze mówi. Sam pamiętam jak przechodziłem złym wojownikiem to zabiłem wszystkich nieumarłych i masz czachy Milczącego Króla, Akasty, Hagrima, Czerstwa Jakaśtam (zapomniałem jak się nazywa ). No, a po za tym to można jeszcze właśnie Mantuoka i Soego.


[size=20]"Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami."[/size]


Odpowiedz
zastanawia mnie jeden fakt... przechodze planescape'a po raz kolejny i pomimo tego ze mam i czaszke soego i mantuoka w plecaku nie mam opcji zeby ktorakolwiek oddac lotarowi...

jakies sugestie.?


peace.
Jestem Akolitą Zakonu Banana!









Peace'n'Love
Odpowiedz

Użytkownik Rivian dnia pon, 06 sie 2007 - 07:16 napisał

zastanawia mnie jeden fakt... przechodze planescape'a po raz kolejny i pomimo tego ze mam i czaszke soego i mantuoka w plecaku nie mam opcji zeby ktorakolwiek oddac lotarowi...

jakies sugestie.?
peace.

[post="78109"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Być może zależy to właśnie od charakteru postaci? Jeśli masz dobry to możesz oddać czaszki uzyskane bez wsadzania komuś miecza w zadek? Hmm no ale nie wiem w takim razie czemu nie masz opcji żeby oddać czaszkę Mantuoka bo przecież jego trzeba zabić... ale chyba się domyślam..pomaganie Milczącemu Królowi w likwidacji szczurołaków to zadanie, że tak powiem "szlachetne", w porównaniu np. z załatwieniem biednych trupków na polecenie Wielojedności . Jaki masz charakter? jak miałem neutralny dobry to w opcjach dialogowych mogłem oddać wszystkie, nawet Hargrimma mimo, że załatwiłem go dla Wielojedności (ale potem Wielojedność też zatłukłem ).
Odpowiedz
← Inne cRPGi

wyjątkowa czaszka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...