[GI] proszę o poradę dla przyszłego maga

Przeszedłem gothica już wojownikiem, i chciałem jeszcze raz, magiem tym razem. Mam pytanie, do którego obozu się przyłączyć żeby jak najłatwiej opanować magie? nie chce uczyć się siły itp, w końcu magowi tego nie potrzeba ale w starym obozie nie poradzę sobie z pełzaczami, a w nowym trzeba najpierw jeszcze najemnikiem zostać
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
czy tak,czy siak z pełzaczami zmierzyć się musisz(w drugim rozdziałe,a wtedy jeszcze nie możesz przecież zostać magiem,dopiero po tej misji).Ale w u sekciarzy możesz uczyć się magii już jako nowicjusz,a potem strażnik świątynny,ale jest minus,że guru zostać nie można(ja przynajmiej nie mogłem)no i chyba tylko do czwartego kręgu uczą.Ale mag na rzucenie czaru tak wiele many nie potrzebuje(pierwszy krąg to w ogóle jeden many na jeden pocisk idzie),a więc bez problemu możesz się używania jakiejś broni nauczyć.

[Dodano po chwili]

A pozatym początkowe bronie tak wiele siły,czy tam zręczności nie używają,(jakieś dwa pierścienie po pięć i możesz najlepszego łuku,jaki w tym rozdziale kupisz używać)a potem zdejmujesz i zakladasz jakie chcesz,tak więc tylko 30 punktów nauki stracisz.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
30 to dużo ale co z tego że do 4, potem mogę się przenieść do najemników... czy z obozu na bagnie się nie da? po najemnikach do magów wody a potem xardas i jego piękna szata
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
No cóż,nigdy nie próbowałem się przenosić.W czwartym rozdziale to cie ze Starego Obozu wywalają ,a z Bractwa Świrów to nie,więc raczej nie można(strażnik świątynny to raczej taka klasa,co magię z walką mieczem łączy,tak jak paladyn w dwójce,więc twórcy może uznali,że cztery kręgi wystarczą)

[Dodano po chwili]

A i jeszcze coś.kiedy się przenosisz z starego do nowego obozu,to nie musisz zostawać najpierw najemnikiem,a potem magie,to samo jest z awansem ze szkodnika na maga(przynajmiej u mnie tak było)
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Z obozu sekty nie można się przenieść np. do Starego Obozu. Zostajesz strażnikiem świątynnym to jesteś nim do końca i masz możliwość wyuczenia się magii tylko do 4 kręgu.
Najlepsza ( i najłatwiejsza moim zdaniem a zarazem najciekawsza) droga dla maga to Cień>Mag Ognia>Mag Wody>Nekromanta. Aby taką drogę przejść musisz wstąpić do Starego Obozu. W 4 rozdziale gdy obóz ten zostanie zniszczony, przeniesiesz się do Nowego Obozu i tam połączysz moc 2 żywiołów: ognia i wody. A na koniec u Xardasa zostaniesz nekromantą
Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

A taka to była spokojna okolica. Nawet skrzaty z rzadka jeno szczały tu babom do mleka.

Jak zwykle było niezwykle.

Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.
Odpowiedz
← Gothic

proszę o poradę dla przyszłego maga - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...