Problem z deinstalacją Jedi Academy

Nie miałam pojęcia gdzie to wcisnąc. Więc jest tak:
Pod koniec instalacji SW: Jedi Knight Jedi Academy wystąpił mi błąd. Nie mogło wyświetlic dosłownie ostatniego okienka z zapytaniem czy od razu odpalic grę, plik 'read me' and stuff. Okazało się, że przez to wogóle nie da się grac. No więc nadszedł czas na deinstalację, ale nie chce sie wykonac poprzez polecenie instalacji (a konkretnie poprzez kliknięcie opcji 'Uninstall blah blah blah'). Nie chce sie także deinstalowac poprzez Panel sterowania. Zrobiłam idiotyczną rzezc i usunęłam folder ręcznie (przyzwyczajenie) i teraz zwyczajnie nie wiem co zrobic. Ktoś coś może mi poradzic?
Odpowiedz
dysk c -> windows -> regedit -> klikasz po lewej na 'mój komputer' -> F3 i wpisujesz jedi academy -> po kolei kasujesz wszystkie foldery po lewej zawierające tą nazwę. jak skasujesz to 'znajdz nastepny' i tak do skutku

ewentualnie zamiast takiego szukania mozesz wejśc w folder ( w regedicie) mój komputer -> HKEY LOCAL MACHINE -> SOFTWARE i poszukać tutaj zapewne "LucasArts" i wywalic dane dotyczące SW:JA

Cięzko jest mi coś więcej napisać. Ogólnie chodzi by przeszukać ten cały rejestr i wywalić z niego dane które utworzył JA. Ważne jest by nie wywalać nic innego bo może być bieda. Ale to co będzie w folderach o nazwach np. "Starwars", "LucasArts" czy innych związanych z SW można usuwać.
Odpowiedz
Po wywaleniu stuffu z rejestru wszystko jest OK, mogę znów spróbowac installowac. Dzięki, dude. Na tobie zawsze można polegac.
Odpowiedz
Nie, beton, znowu wyskoczył ten sam błąd (chyba nie powinnam miec właczonych tylu okien naraz). Po wykonaniu całego procesu usuwania od początku, znów to samo. Niby pojawia się okienko do instalacji, ale po kliknięciu 'install' wyskakuje pytanie o deinstalacji. I deinstalowac się nie chce.
Odpowiedz
To znaczy, że jeszcze jakiś śmiec w rejestrze został.

Ściągnij sobie taki program na przykład http://www.registry-cleaner.net/ i przeskanuj cały rejestr. Niech naprawi wszystkie znalezione błędy, to może pomóc.

A poza tym to nie masz na płycie z JA osobnego setupa? Tzn. nie tego menu co się odpala po wsadzeniu płytki tylko osobnego pliku do instalowania *na* płycie? Może od razu będzie można nadinstalować grę.
Odpowiedz
Ta, okazało się, że coś tam zostało jeszcze w rejestrze, ale nie wyszukało go za pierwszym razem.
W każdym razie nie mam czegoś takiego na płycie. Instalacja może byc tylko odpalona z płyty. Mniejsza o to. Dzięki za pomoc (poraz drugi :3).
Temat do wywalenia.
Odpowiedz
Nic nie będziemy usuwać, może się jeszcze komuś przydać.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Problem z deinstalacją Jedi Academy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...