[NWN:HotU] Problem w III Rozdziale

Mam mały problem. Przechodzę przez ścianę ognia w trzecim rozdziale Najgłębsze Pustkowia Canii w jaskini na północy jako chochlik i jak przejdę to nie mogę wrócić do swojej normalnej postaci. Wyświetla mi napis że w pobliżu są wrogowie, jedyni oponenci to żywiołaki ognia ale by do nich się dostać muszę wrócić do swojej formy, to jakiś bug?? Co z tym fantem zrobić?? Proszę o pomoc, wręcz błagam!!!
Każ swoim najemnikom stanąć w miejscu i się nie ruszać przed próbą sforsowania tej ściany. Potem zamień się we wróżkę,a po przekroczeniu ściany w postać ludzką. Może to bug - zależy od wersji gry. Ściągnij jakiegoś nowszego patcha, ale przyznam, że to dziwny błąd - może po prostu kazałeś najemnikom atakować wroga, zamiast poczekać?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Dzięki, spróbuje ściągnąć nowego patcha.
Ale anulować polimorfie można i w trakcie walki... A w pobliżu wrogów nie można jedynie brać odpoczynku... Chyba że chcesz anulować poprzez odpoczynek
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Ale jak anulować polimorfie podczas walki. Tego jeszcze nie wiem.
Wciskasz spacebar (spację), włącza się pauza. Klikasz prawym na swojej postaci i w okrągłym menu, ikonka na samym dole - to właśnie polecenie 'Anuluj Polimorfię'.
Dzięki za pomoc. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc.
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...