[GI] Kiedy dostanę zbroję świątynną

hej ja tu pierwszy raz i wogle... w gothica se troche gram i nie wiem kiedy dostaje sie dobre zbroje swiatynne (jesli wogle sie da bez kodow) POMóżCIE STRAżNIKOWI śWIąTYNNEMU!!!
Wraz z rozwojem fabuły można kupić u tego pomocnika Angara(stoi na polu treningowym strażników)pewien nie jestem ale średnia chyba na początku trzeciego rozdziału,a ciężka czwartego(fabuły opisywać nie będę,bo nie chcę psuć zabawy)
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
nic nie psuje fabuly jak sie jest w 4 rozdziale
skoro tak,to ja mogłem kupić u tego gościa przed wejściem na cmentarzysko orków srednią ,oraz przed wizytą w starym obozie(wtedy,co magnaci mordują magów ognia)ciezką.Twój problem jest dziwny,może nie wiesz u kogo kupić,albo masz jakiegoś buga(przyznam,że jak byłem nowicjuszem,to ten Baal przy wejściu nie chciał sprzedać mi średniej zbroi nowicjusza,mamrotał cos o tym,że nie jestem jeszcze gotowy,ale potem ciężką mi sprzedał,ale do końca średniej kupic nie mogłem)
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Zdaje mi się, że można ją dostać tuż po wykonaniu zadania z pełzaczami w kopalni.
Po zabiciu królowej pełzaczy dostajesz najsłabszą zbroję świątynną. Lepsze można kupić potem, tzn. w III rozdziale po wykonaniu misji w orkowym cmentarzysku oraz po zebraniu wszystkich kamieni ogniskujących.


Razor: ciężką zbroję Nowicjusza możesz dostać po zadaniu z pełzaczami. Pytanie tylko: jeśli wtedy możesz kupić już lekką zbroję Strażnika to po co kupować ciężką nowicjusza
I to jest właśnie ten kwas grając Sekciarzem W innych obozach możesz ciężką zbroję pierwszej rangi kupić, a tu musisz się męczyć z lekką.
Ale to tak btw Przepraszam jeśli za bardzo odbiegłem od tematu.

Niech Wielkie Słońce zawsze świeci nad wami

Goel
Sorki za off, ale muszę odpowiedzieć na twój post

Dlatego Nowicjuszem nie masz lepszej zbroi ponieważ Baal Cadar uczy cię Kręgów Magii do 4 poziomu.

A co do tematu... Średnią Zbroję Strażnika Świątynnego dostajesz (za bryłki ofkoz) bodajże przed pójściem na Cmentarz Orków...

Powodzenia ;]
juz wiem jaki mam problem. poprostu cos mi sie z...epsulo i nie mam takiej opcji u pomocnika angara. dzieki za moc odpowiedzi!
← Gothic
Wczytywanie...