[BGII] Zarysowana płyta nr.2

Hej! Mam wieeeeelgaśną prośbę do posiadaczy BG2 z extra klasyki. Zakupiłem jeden z tych egzemplarzy jakies 1,5 roku temu. Dawno zgubiłem paragon. Chciałem sobie ostatnio pograć i okazało się za na 2 płycie jest mała ryska, która uniemożliwia granie. A bardzo mi się ta gra podobała. Pisałem do CD Projekt i powiedzieli mi, że płyty nie wymienią. Mógłby mi ktoś pożyczyć 2 płytę? albo chociaż zgrać na cd pliki które są na 2płycie? Prosze o kontakt marcin28462@o2.pl
No jasne, już ci wysyłam płytkę. Ale ma być samolotem czy taksówką bo nie mogę się zdecydować?
Najlepiej byłoby pocztą xD
A przy okazji, takie prośby są bez sensu. Nikt ci nie pożyczy płytki (no chyba że kolega). Jeśli ci się na prawdę tak podoba BG2 to radzę kupić jeszcze raz. Nie kosztuje aż tak strasznie dużo.
Dokładnie DeBe ma racje. Jeżeli tak bardzo Ci się podoba gra i nie możesz się obejść bez pogrania w nią, to ponowne kupienie oryginału to rozwiązanie problemu.

http://www.gram.pl/news_9gvrJ,6_Sagi_Baldu...asyka_Gold.html

Jak widać kosztuję grosze. Do tego masz wszystko w eleganckim boxie, na jednym DVD (koniec z żonglowaniem płyt) i z dodatkowymi materiałami (mody i inne rzeczy). Czysty zysk

Temat zamykam. Jak ktoś koniecznie chce przesłać koledze płytę nr.2 to się z nim skontaktujcie przez e-mail. Dziękuje za uwagę
← Baldur's Gate
Wczytywanie...