[GIII] Gothic 4

Witam po długiej przerwie , to nie jest następny temat o tym co będzie w kontynuacji hitu . A więc mam nowe informacje (niestety skromne) o następnej części przygód bezimiennego , może wiele osób już o tym słyszało ale gothica 4 nie będzie już tworzyć "piranha bytes" (jakieś spory z joowod) ale w zamian joowod weźmie jakąś inną firmę (czytałem że w grę wchodzi EG) , gra pojawi się również na konsole(jeszcze nie wiadomo jakie) i joowod obiecywało że nie powtórzą się błędy z gothica 3 i postarają się zatrzeć zły cień z poprzedniej części . Co o tym sądzicie?
P.S Nie zniechęcajcie się tak po gothicu 3 możliwe że gothic 4 będzie miał podobne wymagania do g3 ale za to będzie lepsza grafika na najniższych ustawieniach , czytałem gdzieś na stronie chyba joowod że gothic 3 wyszedł z tyloma błędami bo gościom z PB śpieszyło się do wydania nowego hitu (wiem że sporo czasu tworzyli g3 ale tak tam było napisane) , co prawda po angielsku ale siostra mi przetłumaczyła.
Odpowiedz
Ah... skąd ja wiedziałem że tak będzie , to dopiero informacje o tworzeniu gothica 4 a tu już posypią się obelgi na temat gry która dopiero jest tworzona , zobaczycie gothic 4 okaże się wielkim hitem!
Odpowiedz
Diego wyluzuj ja tylko wesoło podchodzę do sprawy, bo wolę sie mile rozczarowac niż byc załamanym po kolejnym bublu. Co zaś do G4 to kupię\załatwię na pewno, bo warto, bowiem żadna gra mnie na tak długo nie wciągnęła
Lfp for GvG
Odpowiedz
Jeśli ma się pojawić na konsolę to ja nie wróżę temu rpgowi zbyt dużo erpegowatości
Odpowiedz
Dobra sorry Dylanjuh trochę mnie poniosło ale to dlatego że wiedziałem jaka będzie reakcja na wiadomość o gothic 4 , ale z tego co pisałeś to myślałem że jesteś fanem gothica ale pewnie tak jest tylko jesteś zawiedziony po g3 ja też ale w niego grałem chociaż mi się cięło (ale nie tak strasznie jak to wszyscy mówią) a co do konsoli to najpewniej będzie to ps3 i xbox360
Odpowiedz
Spoko Jeśli chodzi o konsole to chętnie bym je wszystkie usunął gdyby nie Tekken A jak oni chcą tu przymierzyc Gothica to nie wiem ale skoro C&C TW jakos poszło


Reasumując; odmiennie do drugiego tematu o G4, w którym znajdują się spekulacje, a nawet zaryzykuję stwierdzenie, że marzenia fanów; tutaj mamy do czynienia z informacjami pewnymi. Z tego miejsca chciałbym poprosic Was Drodzy Synowie Dobrej Nie Zabugowanej Nowiny o podawanie źródeł skąd te informacje czerpiecie. Na końcu chciałbym przeprosic za ten off-topic, który był moim udziałem
Lfp for GvG
Odpowiedz
Widziałem mape G4..Prawdopodobnie wyjdzie.
A na mapie był kontynent,wyspy południowe,nieznane Krainy,Wyspa Khorinis.
Także dowiedziałem się że prawdopodobniew G4 będziemy grać inną postacią
Odpowiedz
Jakoś nie chce mi się w to wierzyć...
1) Bezi na końcu Gothic 3 mówi "Opuściliśmy ten świat na zawsze" więc jakim cudem kontynent będzie w Gothic 4?
2) Dopiero co skończyli wybierać developera a już jest mapa gry?
3) Ta strona nie była napewno polska więc może coś źle przeczytałeś bo jeśli nie będzie Bezimiennego to niebędzie Gothic.

Moim zdaniem to była fanowska mapa świata ale najlepiej będzie jak dasz link to tej strony z mapą.
Odpowiedz
Ze wszystkim się zgadzam,ale beziu tak mówi tylko,jeśli razem z Xardasem postanowiliśmy zniszczyć artefakty Adanosa i udać sie na niezbadane tereny,bo jesli zostaje wybrańcem Innosa,to zostaje królem i nie opuszcza Myrtany.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz

Użytkownik Jeździec Apokalipsy dnia pią, 13 lip 2007 - 10:23 napisał

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć...
1) Bezi na końcu Gothic 3 mówi "Opuściliśmy ten świat na zawsze" więc jakim cudem kontynent będzie w Gothic 4?
2) Dopiero co skończyli wybierać developera a już jest mapa gry?
3) Ta strona nie była napewno polska więc może coś źle przeczytałeś bo jeśli nie będzie Bezimiennego to niebędzie Gothic.

Moim zdaniem to była fanowska mapa świata ale najlepiej będzie jak dasz link to tej strony z mapą.

[post="74597"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Napisałem że PRAWDOPODOBNIE.więc może będzie inaczej niż pisałem..ale dowiemy się tego wkrótce czy to JA mam rację
Odpowiedz
Mistrzu ziomku, podaj źródło tych informacji. Skoro się przy nich tak upierasz, to nie mogą być zmyślone, co?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja muwie że prawdopodobnie..a co do źródła..to jest moje "tajne" źródło..

N/c...
Odpowiedz
Gothic 4 wyjdzie ok 2009-2010 więc tak szybko się nie dowiemy czy masz racje.Jeśli ja bym napisał,że wdziałem mape Gothic 4 i ktoś by mi nie wierzył to bym dał dowód...więc podaj link do tej strony.
Odpowiedz

Użytkownik razor dnia pią, 13 lip 2007 - 11:12 napisał

Ze wszystkim się zgadzam,ale beziu tak mówi tylko,jeśli razem z Xardasem postanowiliśmy zniszczyć artefakty Adanosa i udać sie na niezbadane tereny,bo jesli zostaje wybrańcem Innosa,to zostaje królem i nie opuszcza Myrtany.

[post="74602"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




No właśnie. Dlatego sądzę, że przed rozpoczęciem nowej gry będą opcje do wyboru tzn: Jaką ścieżką przeszedłeś Gothica III(i tam do wyboru...) tylko ciężko by było coś takiego zrobić, więc to trochę niemożliwe(a szkoda )
I na co się gapisz ??
Odpowiedz
Ziomek te twoje informacje są tak prawdziwe jak ten trailer Gothic 4 z You tuba.A co do twojej mapy to chyba ją widziałem są tam nieznane tereny ale nic tam nie pisze,że to mapa do Gothic 4...a co do twojego "tajnego źródła" to każdy głupi umie znaleźć interaktywną mape.
Odpowiedz
"No właśnie. Dlatego sądzę, że przed rozpoczęciem nowej gry będą opcje do wyboru tzn: Jaką ścieżką przeszedłeś Gothica III(i tam do wyboru...) tylko ciężko by było coś takiego zrobić, więc to trochę niemożliwe(a szkoda )"


To jest możliwe poprostu na początku gry może (nie musi) być którego wybierasz boga Innosa, Beliara czy Adanosa
Odpowiedz
Posłuchajcie tego:

Gothic 4 i pierwsze informacje
Na dzisiejszej konferencji prasowej z okazji Games Convention 2007 Michael Kairat z wydawnictwa JoWooD i Jochen Hamma Newman Spellbound zaprezentowali pierwsze informacje na temat Gothic 4.

Najważniejszą informacją z perspektywy fanów jest to, że Gothic 4 nie będzie bezpośrednią kontynuacją trylogii. Co prawda zostaną zachowane takie elementy rozgrywki jak: historia, charakter gry, dialogi i będą utrzymane we wcześniejszym stylu, jednak fabuła gry nie będzie bezpośrednio łączyć się z tą ze wcześniejszych części gry. Spellbound chce od nowa stworzyć interface, oraz przerobić system walki, tak, by bardziej odpowiadał naturalnym reakcjom bohatera. Więcej informacji na chwilę obecną nie zostało ujawnionych.
Gothic 4 w pierwszej kolejności będzie tworzony na komputery osobiste PC. Do prac zaproszeni zostaną również fani (przez przyjmowanie propozycji, lub organizację specjalnych zlotów).

Ponadto Spellbound wraz z Piranha Bytes chce pracować nad poprawkami do Gothic 3. Jaki charakter będzie miała jednak ta współpraca – niewiadomo.




Spellbound jest twórcą takich gier jak: Helldorado, Desperados 2, Chicago 1930 ,Smoking Colts, Airline Tycoon Deluxe, Robin Hood, Desperados.
Odpowiedz
Jeśli wzięli takich cieniasów do robienia GIV to ja nie patrzę... Jestem pewny że nic z tego nie będzie, już skreśliłem Gothic'a z listy wyczekiwanych gier. Choć właśnie pykam sobie w GII:NK xD

No cóż, poczekamy sobie jeszcze, może za kilka lat zrobią... ;p
Odpowiedz
← Gothic

Gothic 4 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...