Sesja na wakacje

Czekajmy na Strażnika, nie połapałem się jeszcze na forum, ale chyba wyjechał. :0
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Wróciłem z Germanii i nie myślcie, że zapomniałem o pomyśle. Wręcz przeciwnie, mam już kilka pomysłów na to, co i jak Muszę to sobie elegancko rozpisać, rozplanować i... zebrać ekipę. Teraz pytam się konkretnie, kto chce. 3-4 ludzi mi potrzeba.
Rzecz jasna mowiac krotko, nie przedluzajac, jednym slowem i w ogole streszczajac sie przechodze do meritum sprawy... Piszę się na to! Nie mogę się doczekać
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Ok, ja jestem chętny jakby co
Ja mam taką małą uwagę... weźcie sobie na względy prośbę Ekhteliona aby osoby, które biorą udział w jego sesji nie brały udziału w sesji Strażnika z dwóch prostych powodów, aby dać możliwość gry także innym i aby lepiej skoncentrować się na sesji... ot taka mała uwaga
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Angela...

Po pierwsze primo.
Kiedy upadła sesja Ekhta bardzo to przeżyłem ( xD )
Wiem że ekch potrafi wprowadzić klimat, jak mało kto. Bohaterowie jego sesji, nie są super herosami, którzy jednym ruchem nadgarstka scinają 3 tatarskie głowy. Dlatego się zaciągałem. Dla klimatu.

Po drugie secundo.
Świat obcego, zaraz po świecie WoW'A. jest moim ulubionym. Nie mógłbym sobie pozwolić na przepuszczenie takiej szansy.

Po trzecie.
Ekht tylko zasugerował, aby osoby, które biorą już udział w jakiejś sesji, nie brały udziału w innej. Ale myślę, że Ekht wie, że jak wejdę w jakąś sesję, to siedzę w niej do końca.

To tyle jeśli chodzi o mnie
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Skoro jesteś na tyle nierozgarnięty aby nie wyłapać tego jednego jedynego zdania z mojej wypowiedzi to napisze wprost... MOŻE SĄ INNI CHĘTNI NA SESJE A TY IM NIE DASZ GRAĆ BO BĘDZIESZ CHCIAŁ BRAĆ UDZIAŁ WE WSZYSTKICH SESJACH :F Nie jesteś sam na forum :F
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Lol, to że tego nie napisałem, nie oznacza iż tego nie wiem. DALSZY KOMENTARZ JEST ZBĘDNY. Jak nie wierzysz, spytaj Strażnika.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Wiesz, jeśli nadal będę miał tylko 2 kandydatów, to wezmę ich, niezależnie od tego, czy biorą udział w innej sesji.
Heh, kandydaci to nie problem, przygarniemy kogoś z ulicy

Widziałem ze ktoś tam się chciał załapać na zderzaku.

[Dodano po chwili]

Straznik zapodaj te materiały, zamierzam już powoli kształtowac postać
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
← Strefa Sesji
Wczytywanie...