[GII:NK] Zastępstwo Vatrasa (problem)

Dawno, dawno tremu kiedy pierwszy raz przechodziłem gII : NK chyba nie miałem takiego problemu :O

teraz jednak nie moge znaleźć Vatrasowi zastępstwa i tym samym zdobyć oka innosa

pytałem wszystkich magów w piramidzie, nawet pomogłem im dostać się do Jarkendaru i nic...

proszę, powiedzcie mi który to mag szedł zamiast vatrasa, i kiedy można go tam posłać (jeżeli ma jakiś warunek)

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
Na zastępstwo Vatrasowi na pewno szedł Myxir (tego jestem pewny), ale niestety nie wiem dlaczego u ciebie nie chce tego zrobić. Popytaj może członków Wodnego Kręgu, albo coś w tym stylu
Odpowiedz
Czyli nie będę mieć oka w walce z krukiem? (a co za tym idzie - lepszej szaty ognia ) ?

[Dodano po chwili]

A jest sposób na lepszy pancerz do walki z nimi?

bo zdobioną szatę Ognia otrzymujemy kiedy po naprawieniu oka. Mam rację?

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
Masz rację, lepszej szaty raczej nie zdobędziesz przed naprawieniem Oka. Choć, ja kiedyś zabrałem się za dodatek PO naprawieniu owego artefaktu (dalej nie dało się grać) W takim razie myślę, że jest jakiś sposób na zastępstwo Vatrasa (niestety już nie pamiętam) Powodzenia
Odpowiedz
Niestety pytałem na innych forach, pytałem kolegów i niestety trzeba przed tym questem zabić Kruka. Dlaczego niestety? Bo jestem głupi i nie umiem poradzić sobie w świątyni Adanosa. To znaczy te zagadki i sale pułapek. Gdy otworzę tą pierwszą bramę po naciśnięciu 2 przycisków, wchodzę na dużą salę w której atakuję mnie kamienni strażnicy i tam jest strasznie dużo dzwi. Wchodzę w pierwsze po prawej i tam są skałki w podłodze, które się zapadają i tam się zacinam. Ehh nigdy nie uda mi sie tej gry przejść...



Dawniej byłem Kasaprem (Suli Jinkenem) to tak..... To znaczy dalej jestem, ale pod innym nickiem
Odpowiedz
Saturas wysłał Myxira na zastępstwo jak zrobisz tam jakieś misje





Tobi is a good boy

WIELKI MISTRZ BRACTWA MAGICZNEGO OGNIA W FUN CLUBIE GOTHICA.
Odpowiedz
Gradon jeśli czytasz dalej to forum i dalej tego nie możesz przejsc-przed cegiełkami odwiedł je pochodnią lub czarem ,,Światło'' i nie chodź po zielonych cegiełkach póżniej bedzie rademes-nie stawaj tam gdzie są dziury w podłodze tylko na takim ,,podwyższeniu''
Odpowiedz
Ale uważaj bo jak zaczniesz walczyc z krukiem on ma szpon beliara i z góry bęndą w ciebie walić pioruny..............................................
user posted imageAsh nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.
Odpowiedz
Boże niech wali a mnie to wali ;] Ciecie, cięcie, blok i tak dalej ;] A co do Kruka jeszcze nie miałem problemu bo jestem w 1 Rozdziale i prawie zabijam Kruka [Bloodwyna załatwiłem ;]] A najlepiej pogadać z Rademesem żeby on uruchomił bo jak uruchomi to są kolce a więc wole nie być na jego miejscu ;] A co do pancerza Masz może Pancerz Strażnika [czy jakoś tak, leży w skrzyni przed Świątynią Adanosa]


Odpowiedz
← Gothic

Zastępstwo Vatrasa (problem) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...