[GIII] Puchary ognia

Kurt jest na przełęczy między Varantem a Myrtaną wraz z bandytami. W zabiciu go pomaga nam paladyn Karlen.


Odpowiedz
Kim jest 12 paladyn? ten kolo z klanu ognia nie chce pucharu >>

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
To jest bug, bo właśnie nie ma 12 paladynów...(jest jeszcze Kurt, ale go trzeba zabić)


Odpowiedz
Czyli nie zrobie tego questa :C ?

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
Mam male pytanko a "propos pucharow i mysle ,ze nie tylko ja !
Piszecie ,ze jest jakis Bug ,ze jest ich tylkio 11 a nie 12!! Ja jak na razie mam 8 pucharow.
Cape Dun-Wenzel
Montera-niewolnik
Vengard -Markus
Okara-rakus
Geldern-w kopalni na koncu korytarza
Trelis -Konrad
Silden_ w chacie Zapoteka
Nemora/Varant-Kurt
natomiast moje pytanie to : gdzie nie ma tego jednego pucharu?
i nastepne jezeli go nie ma to mam inny zapis w grze,ze pobilam Markusa i zabralam mu puchar i dostalam zadanie wiec mam dwa puchary ,jeden dodatkowo. I tu pytanie czy to nie ma wplywu na gre ,ze tak zrobilam?
Odpowiedz
po co są te puchary?;> jakąś moc one dają nam czy co?;>
Odpowiedz
One nic nie dają, chodzi o to żeby oddać je paladynom [mogą wtedy używać magii np kula ognia ], ale tego zadania niemożna wykonać ponieważ aby zdobyć 1 z pucharów musimy zabić Ivana a on jest 1 z paladynów . Niektórzy twierdzą ze można oddać jeszcze jakiemuś tam w klanie ognia na F..., ale jakoś nie mam takiej opcji.
Odpowiedz
z tymi pucharami to prawda,dodam tylko,że w grze jest ich 11,a powinno być 12,ten palaadyn nazywa się Kurt a nie Ivan,a ten kolo z klanu ognia na F u mnie też nie chce pucharu.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Oj rzeczywiście on ma imię Kurt, sorry nie grałem już jakiś czas i mi się pomyliły imiona [pamiętałem tylko że ma na 4 litery]
Odpowiedz
gdzie mozna znalezc karlena w nemorze? nie moge go znalezc
Odpowiedz
Zapomnieliście o piątym paladynie z Vengardu ;-)
Keldron
Odpowiedz
JA MAM TROCHE PODOBNY PROBLEM NIE MOGE ZNALESC TEGO Całego KURTA WIBIJAM WSZYSTKIM Bandytów I NIC MOZE MI KTOS COS PORADZIC
Odpowiedz
mam takie pytanko:). Mam juz 12 poblogoslawinych pucharow. czy ja mam je oddac 12 palladynom? Jezeli tak to ktorym?
Dzieki z gory
Odpowiedz
gdzieś czytałem że jest jakiś patch który umożliwia danie pucharu temu kolesiowi z klanu ognia..na f........jeżeli ktoś o tym coć wie to niech napisze........
Odpowiedz
a czy można go zainstalowac w trakcie grania czy trzeba bedzie od początku grac??
Odpowiedz
Można w trakcie grania, nasz save działa, lecz ja grałem od początku, więc nie wiem czy nie będzie jakichś skutków ubocznych i czy coś się nie zacznie w grze psuć
Odpowiedz
wiecie co... 12 paladynem moze byc Orkanok... z Varantu(nie pamietam w ktorym miescie)to byl ten ktory straszyl tam jakiegos grubasa kupca w nocy i on kazal nam go gdzies wyniesc- chyba Mora Sul

ja mam inny problem... przeszlam juz cala gre zostaly mi puchary... no bo wyobrazcie sobie ze wzielam wszystrkie puchary od kazdego, ale ja dalej mam 11 a nie 12... no i co teraz? a wiem ze bralam kazdy po koleji...
jakis blad w grze... kocham ta gre ale te bledy przyprawiaja mnie o nerwice !!! choc czasem sa pomocne, np kiedy po zadaniu ciosu strzala, ofiara dalej stoi w miejsu i pokornie przyjmuje strzaly:D
Odpowiedz
jak zabilem Kurta i nie bylo pucharu co zrobic?
Odpowiedz
Przeszukaj może kufry obok. Jeżeli to nic nie pomoże to będziesz musiał sobie odpuścić tego questa lub spróbować na kodach.
Odpowiedz
← Gothic

Puchary ognia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...