The Suffering

Grał ktoś w to? Jak się lubicie bać to gorąco polecam. Uważajcie tylko na nerwy i nie przesiadujcie nad tą grą zbyt wiele. Ona może z Was zrobić psycholi :wink: .

Ps. Stary mojego kolegi, jak w to grał i był sam w domu, to zapalał światła, bo nie mógł wyrobić .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
ja gralam gra jest fajna i wcale nie taka straszna straszny to byl alien vs predator 1 na kompa albo seria silent hill na konsolke ale silent hill niestety byl straszny do momentu w ktorym sie pojawialy potwory bo wyedt to plakac ze smiechu szlo ale co do sufferinga fajna gra spoko mozna bylo sobie wybierac miedzy zlymi uczynkami a dobrymi ale ogolnie fajna byla
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
no nie powiem, fajna gierka, ale wiecej sie balem przy silent hillu 2 (3 nie byla juz taka straszna, ach ta heather... ) w avp2 fajnie sie gralo marinesem a w dooma3 gralem do momentu pierwszych zombiakow, i na wiecej mi nerwy nie starczyly
Odpowiedz
nie gralem, jest gdzies na necie ?
btw zgadzam sie z Andżeliką ze AVP 1 to bylo cos ;] dwojka juz troche mniej silent hill tez jest straszliwie straszny (mgła) a z innych gierek to przychodza mi do glowy takie tytuly jak Realms of the haunting - klimacik byl exxxtra, jeszcze nie dawno byla taka gierka Nosferatu ( jest dodana do nowego cda bodajze) ona tez byla fajowo klimatyczna ( pomimo ascetycznego wykonania ) pzdr
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Najgorsze są te mometny jak sobie bohater żone przypomina i dzieci (które zabił :wink: ). Normalnie w mózgu ma niezłą pralnię :wink: , jakieś zwidy i inne pierdoły. Co chwila krzyk i ten debilny duch co cały czas nam przeszkadza. Pograłem troche, ale odłożyłem. Może kiedyś dokończę. Teraz gram w HotU (w końcu).

Ps. Nie sądzę, żeby gdzieś w necie było .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Najfaniej sie gra Marinem prawie we wszystkich grach... AvP1 i 2, Doom 3 itd. A Manhunt tez byl fajny ale nie taki straszny...
Odpowiedz
Ale... tu nie ma wyboru postaci. Tu grasz po prostu "zwykłym ludziem" . No może nie takim zwykłym bo ze zrytym mózgiem. Zabił swoją żonę i dwójkę dzieci. I czego takie gry mają uczyć?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Moze sa po to zeby sie wyladowac? Ale od wyladowania sie to ja mam worek w pokoju, ale czasem jak sie wqriwie to wychodze na ulice i krzycze... I po takiej wiazce pozniej mowic nie moge... :629: Ludzie sie dziwnie patrza, ale co tam... wolnosc slowa jest przeciez, a to ze niektorzy (jak ja) to inaczej interpretuja to juz nie moja wina...
Odpowiedz
Stary temat, ale właśnie niedawno pierwszy raz spotkałem się na moim monitorze z Suffering. Miałem już założyć temat, ale jest więc:

Od strony graficznej gra strasznie słaba. Wychodzi na to, że rzeczywiście grafikę przeniesiono z konsoli na PC-ta. Jeśli chodzi o fabułę to bardzo ciekawa i co najważniejsze są możliwe trzy zakończenia. Podobają mi się też moralne dylematy. Gra w sumie nie jest straszna. Praktycznie trwa w niej ciągle walka dlatego specjalnie czasu na lęki nie ma choć przyznam, że raz jak wstałem od kompa o 2 w nocy to patrzyłem się za siebie gdy wchodziłem do łazienki Do tego dochodzą dźwięki, które dla osoby grającej w słuchawkach mogą być zabójcze Podoba mi się też techniczna możliwość przechodzenia z TPP na FPP i na odwrót. Gra warta polecenia i jeśli dobrze pamiętam ma wyjść niedługo 2 część (o ile już nie wyszła)
Odpowiedz
Gra z tego co pamiętam też była w CDA więc stąd ją znam. Trochę strachu w niej jest, ma trochę tego klimatu co sprawia, że co jakiś czas się można dziwnie poczuć Nie taki jak w SH ale trochę jego jest =]
Odpowiedz
← Gry ogólnie

The Suffering - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...