[D&D] Pomysły na stwory

Zamieszczajcie tutaj swoje pomysły na stwory a najlepsze przetworze na rysunki jeżeli bedziecie chcieli .Zamieszczajcie tutaj jak najdokładniejsze opisy nie lubie zgadywać nieznanego
Odpowiedz
Aniołowie(ogólnie)

Aniołowie to niebianie. Występują jedynie jako kobiety. Zamieszkują większość planów, choć najczęściej spotyka się je na materialnym planie w towarzystwie Lilendów i Smoków.
Są to w większosci spokojne istoty kochające muzykę i poezję. Niektórzy często utorzsamiają je z nimfami albo driadami. Różnią się od nich jedynie tym, że mają wielkie, pierzaste skrzydła i długie blond włosy. Znają się bardzo dobrze na czarach i walce wręcz. Te istoty mówią niebiańskim.

Czarne Anioły

Te anioły są na wskroś złe. Sam wygląd o tym mówi. Czarne skrzydła, włosy tego samego odcienia i złowieszczy błysk w oczach. Zabijają bez wachani a wszystkie dobre, napotkane istoty. Można je spotkać na planie żywiołu ognia, zla i otchłani. Balory i Piekielne Czarty służa im, co świadczy o ich potędze. Za ich wierzchwce służą Koszmary. Często nazywane się Jeźdźcami Apokalipsy. Te istoty mówią Piekielnym i Otchłannym.

Smocze Anioły

Dawien, dawien temu istoty te zmieszały swoją krew ze smoczą. Można je łatwo rozpoznać po nieco smoczych cechach. W niektórych miejscach na skórze i na skrzydłach można zobaczyć smoczą łuskę. Należą do najpiękniejszych z tej rasy i dlatego są także najrzadziej spotykane.

Upadłe Anioły

Inaczej Anioły Nekromanci. W całości oddane czrnej magii. Zaliczają się do rasy nieumarłych poprzez swój wygląd. Chuda, nawet za chuda sylwetka, postrzępione skrzydła i blada skóra. Są znane jako "Nośliciele zarazy".


Nio, narazie tyle .
Odpowiedz
Hmmm lubie aniołów ale prosiłem o własne pomysły a nie zaczerpnięte z książek
Odpowiedz
Kiedy ja nie robiłam z żadnej ksiażki. Mój opis robiłam na podstawie tekstów z "Księgi Potworów" DnD.
Odpowiedz
No właśnie. Czyli te "stwory" nie są Twojego autorstwa. A Gamorin wyraźnie napisał, że chodzi o potwory wymyślane przez siebie. No copies :wink: .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Źle mnie zrozumieliście. Potwory wymyśliłam sama, a sposób pisania wzięłam z "Księgi Potworów". Tam np. jest przy większości istot, na końcu, w jakim języku mówią. Tak jest też w moich opisach.
Odpowiedz
wlasnie, zejdzcie z Atis ! !!! !! ! !! !! ! nie no widac ze sie dziewczyna nameczyla a Wy ja o plagiat posadzacie... ehhhhhhhh nieladnie
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Atis chyle przed Tobą czoło i zwracam godność. Mogę tylko powiedzieć, że Twoje postacie są tak dobre, że pomyślałem, iż rzeczywiście są w Księdze Potworów .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ech wymyślcie cos oryginalnego a nie jakieś rzeczy znane jak anioły czy smoki bo to tematy oklepane
Odpowiedz
Hej! Gdzie w "Księdze Potworów" jest o aniołach!? Ja tam tylko Astralne Devy widziałam.
Odpowiedz
No te anioly sa calkiem fajne, ale cyba chodzilo o to zeby wymyslic cos zupelnie nowego
Odpowiedz
Ok. teraz coś NOWEGO, hyhyhy:

Krople Astralne



Krople Astralne to istoty z Planu Otchłani. Mają postać humanoidów. Ich ciała są stworzone z ciemności i nie widać żadnych zarysów twarzy czy ciała. Oczy świecą się przerażającym, czerwonym blaskiem. Z ramion wyrastają im skrzydła srebrnego smoka. Niekiedy przemieszczają się na Plan Materialny. Zamieszkują tam podziemia i wnętrza wulkanów. Specjalizuje się głównie w magii Szmanizmu ognia i Nekromancjii. Te istoty mówią Wspólnym, Piekielnym, Otchłannym, Smoczym, Diabelskim, Niebiańskim i Astralnym.

Uh, ale gama jezyków . Powinni zostać językoznawcami :PPPPPP.
Odpowiedz
Ja jak zwykle dodam jakies Piekielne stworzenia...

Deviance

Demon z hierarchii wyzszej.
Mozna je rzadko spotkac gdyz, sa one neutralne. Wieksza czesc czasu poruszaja sie w strefie astralnej, totez podroze nie zajmuja im duzo czasu. Niektore z nich mowia po ludzku.
Niewielu widzialo ich twarze, poniewaz sa zawsze zakapturzeni. Popularnie sa nazywani "Katami", gdyz przyjmuja zlecenia zabojstw. Mozna, je zabic tylko w strefie astralnej, co nie jest w calkowicie potwierdzone, udalo sie zniszczyc tylko dwoch. Populacja trudna do okreslenia, magowie wedrujacy strefami astralnymi opisuja ja na okolo 500.
Zywia sie krwia. Sa postrachami wedrowcow, kochaja zabijac dla czystej satysfakcji.
Odpowiedz
Ciałkiem, ciałkiem. Tylko brakuje w jakich językach mówią, jak dla mnie.
Odpowiedz
Nie wiadomo w jakich jezykach mowia, bo dy je zobaczysz to zazwyczaj nie ma czasu na ostatni pacierz... :twisted:
Odpowiedz
Ja tego tematu nie rozumiem... Po co komu takie śmieszne, małe opisy? Co ze statystykami? Z KW, bpa, SC, SA, OC i SW?
Odpowiedz

Cytat

Z KW, bpa, SC, SA, OC i SW?


No, ba... a co z AC, PKP, HBO, FBI, SLD i PW?

Ten temat powstał w czsach kiedy to forum raczkowało więc nie należy oczekiwać po nim zbyt wysokich lotów
Odpowiedz
← Ogólnie

Pomysły na stwory - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...