[GIII] Questy, z którymi macie problemy

czesc. Mam taki problem mozliwe ze mi goscia wsiaklo i go niema a mianowicie chodzi mi o larsona no za cholere go nie moge znalesc badalem ta mapke chodzilem no nie przesadzajac 1h i go znalesc nie moge moglby mi ktos pomoc pozdroo
Odpowiedz
Już nawet nie chce mi się myśleć czy to bug, czy może ty źle szukałeś. Gothic to jedyna gra, w której bez oporów można wpisywać część kodów... Wpisz więc w konsoli:

goto Larson

i po krzyku.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Cześć ja mam problem w geldern mam wymagany poziom reputacji i kiedy ide do szamana grocka on mówi cos takiego"złe wieśći mora dłużej was nie będę tolerowac" i mnie atakuje a nic w geldern nie namieszalem.Prosze pomózcie mi bo nie wiem co sie dzieje.Bede wdzieczny za odpowiedz.
Odpowiedz
Wielkie dzieki za odpowiedz choc nie wydaje mi sie zebym kogokolwiek pobil ale sprobuje jeszcze raz.Wlałeś mi odrobine nadziei do serca ze byc moze bede mogł grac dalej.Dzieki wielkie.
Odpowiedz
Hm tak na oko to ja bym wyjaśnił twój problem tak: nikogo nie pobiłeś w Geldern ( chociaż możliwe) ale dlatego mówią do ciebie że jesteś zła Morra, ponieważ odbiłeś zbyt dużo miast z rąk orków....
Mogę się mylić, ale mi wydaje się że po prostu odbiłeś więcej niż bodajże 4 miasta. W tym momencie orkowi dowódcy przestają być mili :]
A jeśli odbijesz bodajże 5 to wszyscy orkowie przestają być mili :]
Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

A taka to była spokojna okolica. Nawet skrzaty z rzadka jeno szczały tu babom do mleka.

Jak zwykle było niezwykle.

Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.
Odpowiedz
Jak by odbił za dużo miast, tzn.więcej niż 4 to by go każdy ork w mieście atakował, a nie tylko przywódcy lub szamani.


Odpowiedz
Tak,ale po odbiciu trzech,(a nie czterech tak przy okazji)miast,to orkowie będą cię atakować,ale tylko i wyłącznie,jak spotkamy się z przywódcą.Wtedy on mówicoś w stylu złe wieści.Morry atakują nasze miasta.Nie będziemy dłużej tolerować ich obecności.Każdy w to zamieszany zginie.I wtedy już każdy ork będzie nas atakował,więc już z orkami sojuszy on robić nie może.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Zniszczyłem artefakty Adanosa w piecu na rude. Zdobyłem Kostur Wiecznego Wędrowca i berło Varantu. Ale gdy chciałem się udać z Xardasem do portalu nie było już żadnej opcji rozmowy z nim. Czy ktoś może mi coś doradzić? Dodam także że Zuben i Rhobar nie żyją...
Odpowiedz
Mam problem z questem o nazwie "Polowanie na Nagrody: Yespas" nie moge znaleźc tego całego Yespasa, przeszukałem cały teren wokół Ben Erai i nic, jeśli ktoś wie gdzie jest Yespas niech napisze. Z góry dzięki.
Odpowiedz
Wpisz po prostu w konsoli: goto Yespas I po sprawie
Odpowiedz
Witam wszystkich i pozdrawiam!!!!
mam taki problemik.....otóż w Silden Anog karze mi przynieść ekwipunek orków którzy próbowali przez przełęcz przebić sie do Silden i nie mogę ich znaleźć......gdzies czytałem że są niedaleko Silden i trzeba tylko poczekać aż ich wilki zjedzą.....ale GDZIE oni są????????????wiem że to raczej poboczny quest ale mnie to gryzie i proszę o pomoc.......i jeszcze jedno czy wie ktoś gdzie są zbiegli niewolnicy z Silden..znalazłem 3 i brakuje mi 2 a za jednego dostaje się +1 reputacji u buntowników a mam 49% i napaliłem sie na zbroję.....
Odpowiedz
mam problem kiedy pogadam z xardasem i chce iść do rhobara niema go pomocy
Odpowiedz
Malik niewolnicy sa zaraz obok siebie. Są dwa "obozy" jeden jest niżej i tam jest 3 a wyrzej jeszcze 2 siedzi i tyla

Quest Nie ma Xardasa czy Robara Wpisz do konsoli goto Robar Juz powinienes załapac prawidłowość jeśli na wcześniejsze posty patrzyłeś
Odpowiedz
jest zadanie "dowiedz się dla rhobara co planuje xardas" no i ide do xardasa gadam z nim wracam do króla a go nie ma
Odpowiedz
dziękuję bardzo za podpowiedź a orków znalazłem sam byli trochę bardziej na zachód od Anoga......a mam takie pytanko do kumatych.otóż z tego co wiem to po wycięciu w pień orków z 4 miast w Monterze później ma sie "przesrane" w reszcie miast.....mam raczej wykonane wszystkie zadania w tych miastach a moje pytanie brzmi czy mogę wyciąć wszystkich Orków w Monterze żeby potem normalnie grać tzn na pustyni i w ogóle i jeszcze jedno pytanie to co jest w Faring że dostanie sie do zamku wymaga 50% reputacji u Orków
Odpowiedz
Varant (Pustynia) nie ma właściwie nic do Myrtany Możesz spokojnie wycinać Orków, a później iść do jednej z najbardziej klimatycznych krain w grach... xD Jedyna zaleta GIII

A co do zamku... A nie przypadkiem reputacja w Faring?
Odpowiedz
← Gothic

Questy, z którymi macie problemy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...