[GIII] prastara wiedza

grałem w gothica 1 i już w tej części nie wiedziałem jak można czarować z run jedynie to umiałem ze zwojów . W gothic 3 ta sytuacja się powtarza . Chciał bym abyście mi napisali gdzie mogę się nauczyć prastarej wiedzy, wiem że jeden mag u koczowników mnie jej uczy ale zanim dotrę do pustyni to trochę czasu minie, czytałem że można sie też nauczyć z jakiś tabliczek (jakie tabliczki?)
Z góry dziękuje.
Odpowiedz
U każdego maga się uczysz prastarej wiedzy. Z pulpitów. Chyba z chramów.
Odpowiedz
co to są te chramy? redock jest jeden mag Sebastian u niego jest pulpit ale po przeczytaniu nauczyłem się tylko alchemii
Odpowiedz
Chram to jest taki ołtarzyk innosa albo beliara. Nie kazdy pulpit uczy wiedzy prastarej. niektóre alchemii.
Odpowiedz
Dużo pulpitów dodaje do prastarej wiedzy, często można kupić także tabliczki u handlarzy oraz warto wykonać misję "Przekaż Aidanowi tajemnicę druidów" za którą jest tabliczka +20 d o prastarej wiedzy.


Odpowiedz
Jeśli chcesz zdobyć trochę prastarej wiedzy pójdź do Geldren i tam pokonaj wszystkich na arenie ( jeśli się nie mylę za każdego pokonanego dostajesz tabliczkę która dodaje 10 prastarej wiedzy, a jak pokonasz mistrza areny dostaniesz taką która cię nauczy 20 )
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Mam pytanie gdzie mozna sie nauczyc poslugiwac kosturami magicznymi?
Odpowiedz
Np. u karrypto(Vengard),Saturasa(Al-Shedim),no i u większości magów,chociaż niektórzy tego nie uczą.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Aha dzieki bo starozytnej wiedzy uczylem sie u gonca lesnego a on niestety nie uczy poslugiwania sie kosturem:P a znalazlem taki fajny w jaskini ze smokami^^.
Odpowiedz
Istnieją również Starożytne Kamienne Tablice to dzięki nim nauczyłam się najwięcej prastarej wiedzy.
Odpowiedz
Wiesz co ten temat troche bez sensu bo sama nazwa mówi że to sie uczy u magów i chramów





Tobi is a good boy

WIELKI MISTRZ BRACTWA MAGICZNEGO OGNIA W FUN CLUBIE GOTHICA.
Odpowiedz
← Gothic

prastara wiedza - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...