[BGII] Quest Księga Kazy

Witam serdecznie mam takie pytanie:

Podjąłem się zadania odnalezienia księgi Kazy poprzez dołączenie do grupy Korgana. Miałem inne questy do wykonania w związku z czym zwlekałem z wykonaiem tego. Skutek jest taki że Korgan odszedł mi z grupy a potem dopiero poszedłem do podziemi pod Dzielnicą cmentarną i zbadałem całe to poziemie, gdzie na końcu znajdujesz splandrowany grobowiec. Chciałbym się dowiedzieć czy pomimo nie posiadania w grupie Korgana mogę ukończyć tego questa. gdyż nie wiem gdzie mam szukać dalej NPC, którzy ruszą mi to zadanie do przodu.

Za odpowiedz z góry dziękuje
Odpowiedz
Bez Korgana nie da się ukończyć tego zadania. Jeśli się od ciebie odłączył to już go nie odzyskasz.
Odpowiedz
ale wpis w dzienniku questów zostaje czyli co autorzy nie przewidzieli takiej opcji że może Korgan odejść i powinien się w tym momencie automatycznie zaktualizować?

Czy gdzieś Korgan stoi w jakieś lokacji czy znika bezpowrotnie?
Odpowiedz
Niestety, jeśli ktoś z drużyny się od ciebie odłączył to już nie możesz go z powrotem przyłączyć. No chyba że w ToB (ale nie jestem pewien).
Wpis może i zostaje, ale bez Korgana zadanie dalej nie ruszy.
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Quest Księga Kazy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...