[F2] Zla strona

Czy ktos z was przechodzil f2 zla karma? Ja sam nie wiem jak to jest z ta strona ale w jedynce to ona za bardzo rozwinieta nie byla... Bo zrobilem juz pare questow i nie wiem ktora strone mocy bardziej mi sie oplaca wybrac... :?
Odpowiedz
Ja przechodzilem. Zazwyczaj oplaca sie isc dobra strona (wiesz, tworcy chcieli niesc pozytywne przeslania za gra -oplaca sie byc dobrym, uczciwym itp), ale za to bycie zlym jaka daje satysfakcje a i dodatkowe exp i kasa czesto wpadaja. Jak masz z czyms problem to pisz, pomoge
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Ja przeszlem w jedynce wszystkie zle questy a pozniej wybilem cala mape oprocz tego jednego goscia w bunkrze 13, bo jego sie zabic nie dalo. Najwiecej zlej karmy to chyba za zabijanie dzieci dostawalem. :twisted:
Odpowiedz
heheehe tez sie tak bawilem, ale po takich operacjach to zostaje tylko load game ;]
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Bo ja wiem... Jak ukonczyles wszystkie questy to nic wiecej do roboty nie zostaje :twisted:
Odpowiedz
nom fakt, kazdemu chyba wpadl do glowy glupi pomysl wybijania calego swiata
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
A dlaczwgo nie nikt prócz mnie nie ma prawa żyć błachacha:)
Odpowiedz
Kiedys sobie z qmplami robilismy konkursy kto bedzie mial najgorsza karme No wiec sie szukalo kazdego czlowieczka na mapie^^
Odpowiedz
I kto najlepiej (najgorzej )wypad
Odpowiedz
Ja bylem na drugim miejscu (z pieciu).
Odpowiedz
No to gratuluje a jaki wynik 1 2 i 3 miejsca?
Odpowiedz
najlepiej brać dobrą stronę, i do tego być bezinteresownym

ja w Broken Hills dostałem strzelbę bojową zamiast 5k pieniążków, i jestem z tego zadowolony :lol:
Odpowiedz
tzn. combat shotgun ? heh... nic specjalnego, najlepiej jest kraść, złej karmy to nie daje, a jakie zyski.
nie wiem dlaczego ale w grach typu F czy Morrowind muszę ukraść wszystko to co nie jest przybite -_- czego ja nie ukradłem w Morrowindzie , później mało co mogłem sprzedać, bo wszyscy się czepiali że niby ich heh... a jak się dzięki temu kasę nabijało w F2, sprzedaj i ukradnij, sprzedaj i ukradnij yadi yadi

chciałem też kiedyś zrobić kolekcję fajnych przedmiotów z morrowinda, ale niestety nie mogłem ukraść maski viveca ze świątyni była przybita
Odpowiedz
Ja kradzieżą zdobyłem jedną z najlepszych broni w grze: Boozara. Można go buchnąć kolesiom przy straganie w tym mieście pomiędzy vaultami. Tylko trzeba było mieć szczęście, żeby się nie kapnęli, bo nie było szans ucieczki. A kiedyś mi się gość ustawił w jednej linii z mieszkańcami i dziećmi, to boozarem cały rząd zdjąłem i mnie miasto goniło. Fajna zabawa. Spróbujcie zaatakować jakąś osobę w San Francisco i wyjść z tamtąd. Mi to zajęło 1h. Wszyscy w mieście mają swoją turę, koszmar. A i gangi zaczęły do siebie strzelać.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ja też wybijałem całą mape Najfajniejsza akcja była w Navarro i krypcie 13 ze szponami śmierci
If you value your life, run...

Staram się rozruszać każdy stary temat!
Odpowiedz
Fajnie się grło mi dobrym złodziejem . A masakrowało wszystkich tempym osiłkiem, te jego inteligentne rozmowy .
Odpowiedz
jezeli chodz o kradziez, to proponuje okradac caly czas sprzedawce w san fracisco z pieniedzy, i kupywac za nie bronie czy tam ammo. Hehe Jak ukradniesz i kupisz - to zrob to ponownie, bo kasę siłą rzeczy gościu trzyma przy sobie, aty ją kradniesz i za nią u niego kupujesz. Głupota trochę z jego strony...
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
ja kiedys jak gralem to gdzies 5 lat temu to pamietam jak zrobilem. Wziolem postac i incie 1 sila 10 i zrecznoscia 10 to podchodzilem do gostka i biore zadanie, wykonuje ja i gdybym mial 10 inta to bym dostal jakiegos szotgana a tak to ciasteczko . Jeszcze te teksty do typow z bronia "Parówa!" i "BUBU!", to byl dylemat jaki dialog wybrac, najpierw wybralem 1 dialog pozni9ej 2 a i tak mnie chcial zabic. Pozniej zdobylem dobra bron i wybijalem ludzi jak sie dalo moja karma Byla -10000 i jakis tam szczegol
Odpowiedz
Właśnie, niezła zabawa tak nażreć się mentantów, poczekać chwilę i zagadać, dajmy na to do Lynette, "ja chcieć loda", "BUBU!", "Yyyy..."



Należę do FAN CLUBU Rangramila i „Nie, bo TAK!”

Odpowiedz
ja gram zlym mam tylko 150 zlej karmy no ale zawsze cos
Odpowiedz
← Fallout

Zla strona - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...