[GIII] Wojna!

Varant. Tam żyją prawdziwi mistrze miecza. Potrafią pokazać swoją klase w walce wręcz. Zwłaszcza wtedy kiedy jest dużo wrogów. Assasyn czeka tylko na zaczepke żeby ruszyć na walke.

Myrtana.Bandy paladynów i orków. Wielu nie udaczników, nie potrafią dobrze obsługiwać brońi a startują do walki.

Nordmar. Tam żyją prawdziwi wojownicy. Nie ma nie udaczników są tylko barbarzyńcy tylko onni potrafili obronić się przed orkami.

Wygrał by Nordmar.
Myślę że Nordmar wygrał by wojne ze względu na rude. niezły sprzet i zbroje. A jakby ktos chcial zaatakowac nordmarczykow to by z mrozu powymierali. hehe
Z mrozu owszem ale assasyni tylko by wymarli gdyz ludzie z myrtany potrafili by sie dostosowac, w myrtanie niema moze mrozu ale czasami jest zimno czasami cieplo i jak twierdzilem wczesniej myrtana ma przewage bo potrafia sie do wszystkich klimatow dostosowac. Lecz Gothic niejest tak realistyczny gdyz widzialo sie ludzi z nordmaru w futrach w Varancie i chodzby w faring [chyba alego] w nordmarze.
No właśnie , myrtana jest najlepsza bo wszędzie by sie przystosowali:)

Użytkownik Sharku dnia Mon, 09 Apr 2007 - 15:06 napisał

Varant górą. Asasyni wyrąbali by w pień wszystkich, których by spotkali na drodze. Przecież ani Myrthana ani Nordmar nie mają tak potężnego maga jakim jest Zuben. On sam by pewnie powalił dziesięciu paladynów w kilka minut. Z królem by toczył niezłą walkę ale by też wygrał.

[post="57686"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




LOL przez wielkie L Zuben to jeden wielki CIOT. Karrypto jest leprzy. Nie wspominając juz o Xardasie. Wygral by Nordmar ponieważ oni sa przystosowani do o wiele gorszych warunków i maja o wiele leprze pancerze od asasynow. Jeszcze raz LOL
QUOTE(diego19 @ Apr 5 2007, 09:37 AM)
Ja myślę że chyba wygrała by myrtana bo mają paladynów , króla , dobrego maga ognia (karypto) i xardasa bo w końcu nie zdradził ludzi , no i innosa najpotężniejszego z bogów.




Mają cały klasztor magów, którzy nie mają magii Xardas póki co się nie odzywa ale anjlepsze stosunki ma z Nordmarem (klanem Wilka dokładniej). A to który z bogów jest najpotężniejszy nie zostało nigdy ustalone (Chociaż stawiam na Adanosa bo w sumie wypędził z ziemi Innosa i Beliara).

Koleś!Co ty?!?jak byś poczytał księgi z G1 to byś wiedział że to Innos jest najpotężnieszy z bogów no i on oczywiście był PIERWSZYM bogiem
Co do Potęgi Innosa to bym się kłócił. Jesli dał się wypędzić, to widac ze jego moc jest słaba. I widac ze stare księgi kłamią
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
skoro w G1 i G2 to zawsze Innos wygrywał to zapewne on jest najsilniejszy z Bogów i jak napisał Guest także pierwszy z Bogów. więc wygrałaby Myrtana...


Postanowiłem pomyśleć troche na temat tego tematu. Z moich medytacji wynika, że wygra Nordmar, ponieważ oni mieszkają w górach i mogliby zasypać swoją rudą całą Myrthanę i Varrant



proste!!!!
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Moim zdaniem wydrałaby Myrtana,ponieważ król jest nosicielem mocy innosa,najpotężniejszego z bogów,do tego paladyni,chociaż nie mają run,to wciąż są dobrze uzbrojeni,a magowie korzystają z pradawnej magii.Do tego,jeśli beziu opowie się po ich stronie to inni nie mają szans.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
czesc wam
Mam male pytanko! Czy lepiej najpierw przejsc Nordmar czy Varant??? Czy to nie ma znaczenia w grze ???? I czy mozna miec jeszcze pare nieskonczonych questow w Myrtanie i isc na inne kontynenty???
Zdecydowanie lepiej odwiedzić najpierw Nordmar, ponieważ tam najpierw idzie główny wątek, potem do Varantu.


Użytkownik SaintMaster dnia pią, 06 lip 2007 - 11:24 napisał

Zdecydowanie lepiej odwiedzić najpierw Nordmar, ponieważ tam najpierw idzie główny wątek, potem do Varantu.

[post="73292"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




ok wielkie dzieki:)
Nie wiadomo kto b wygrał..... Ale ja stawiam na Nordmar.
Nie zgadzam się Varant zniszczyłby Nordmar gradem zatrutych strzał. Ile razy w ogniu walki jakiś Asasyn zatruwał mnie i cudem uchodziłem z życiem. Co do zwolenników Północy musicie popatrzec na to jak Nordmarczycy, a jak Asasyni walczą z orkami. Jeśli chodzi o Icemanów to szanse są wyrównane za to Synowie Wirującego Ostrza radzą sobie bez problemu nawet z elitą. Dodam, że nie widziałem jeszcze walki Elity Asasów
Lfp for GvG
Nordmar by wygrał ponieważ ma:
-Xardasa
-Magów ognia
-Potężnych i odważnych wojowników
-Moc przodków
-Klan ognia
-Klan młota
-Klan wilka
Tego typu przykłady można by dawać w każdym z trzech krain.
Napewno zwyciężył by Nordmar.Z kilku powodów.
-Ich sojusznikiem jest myrtanha ponieważ mają wspólnego wroga i wspólną religie.
-Mają magów ognia
-Maja łowco orkó
-To kraj wojowników
-Mają rude
-Mają Xardasa
Moim zdaniem wygrała by Myrtana oraz Nordmar ponieważ maja sojusz i pomagaliby sobie nawzajem. Poza tym dodatkowym utrudnieniem dla Asasynów są koczownicy więc nie wysłali by całego wojska z obawy przed nimi. Nawet jeśli rozgromili by koczowników to w tym czasie myrtana miała by czas żeby móc się zorganizować. Tak więc paladyni, buntownicy, gońcy leśni, druidzi, 3 klany (młota, ognia, wilka) łowcy orków koczownicy magowie ognia, magowie wody niewolnicy i zwierzenta chyba druidzi maja jakiś wpływ na nie w końcu nie bez powodu dostali tek kamienie od Adanosa.
← Gothic
Wczytywanie...