[BGI] Sprawa Edwina

Stanąłem przed dużym problemem... Mam w drużynie Branwen,Imoen,Kagaina,Edwina i Minsca, i chciałbym aby tak już zostało do końca gry(no może Branwen na Yeslicka później wymienie).
Przyszła pora na zabicie Dynaheir... no właśnie, czy da się zrobić tak żeby po zabiciu Czarodziejki nie zaczął mnie atakować Minsc...W dodatku np w drużynie jest Edwin i Minsc, więc musi się jakoś dać...
Już to pisałem wcześniej ale się powtórzę.

Kiedy stoisz przed dynaheir odłączasz Kogoś z drużyny(ale nie Minsca i Edwina)Gadasz z Dynaheir i przyłączasz ją do drużyny Edwin się wkurzy ale mówisz mu że lepiej taką wiedźmę mieć przy sobie.Zabijasz ją jak jest w drużynie a potem bierzesz tego NPC co odłączyłeś wcześniej I masz Minsca I Edka razem
A nie bedzie tak, że Minsc mnie zaatakuje zaraz po zabiciu Wiedźmy?
Nie, wystarczy jak ją zabijesz gdy będzie w twojej drużynie.
Tak myślałem, że ten temat był już poruszany,
ale nie mogłem znaleźć.Dzieki wielkie Teraz moge być już spokojny o swój dream team

Tak jak pisał Zola odłączyłem Branwen a potem przyłączyłem Dynaheir ale w tym momencie odłączył się Edwin.Zabiłem i odłączyłem ciało Dynaheir od drużyny dołączyłem Branwen ale Edwina już nie mogłem(nie mogłem z nim porozmawiać).A kiedy na chwile się oddaliłem i wróciłem spowrotem to już go nie było.

Cytat

Tak jak pisał Zola odłączyłem Branwen a potem przyłączyłem Dynaheir ale w tym momencie odłączył się Edwin.


Możliwe, że źle poprowadziłeś rozmowę ?
Tam są 3 odpowiedzi, pierwsza sugeruje przyłączenie Dynaheir druga zabicie jej a trzecia żeby załatwili sprawe między sobą, co w konsekwencji doprowadza do bujki pomiędzy Edwinem Minscem i Dynaheir.Wynik jest jednoznaczny.

Cytat

Tam są 3 odpowiedzi, pierwsza sugeruje przyłączenie Dynaheir druga zabicie jej a trzecia żeby załatwili sprawe między sobą, co w konsekwencji doprowadza do bujki pomiędzy Edwinem Minscem i Dynaheir.Wynik jest jednoznaczny.


Hmmm... to może spróbuj coś takiego. Odłącz Edwina w jakiejś dalszej odległości, potem przyłącz Dynaheir i wtedy ponownie zagadaj z Edwinem :~) Dawno grałem, ale coś mi świta, że to może rozwiązać sprawę. A jak nie to trzeba kombinować.
Kiedy poszedlem uratowac Dynaheir mialem problem kogo miec Minsca z Dynaheir czy Edwina zamiast nich.Edwin najlepszy mag w grze wiec musialem go miec a Dynaheir byla bardzo cienkim magiem.Odlaczylem na chwile Edwina i przyjalem Dynaheir.Zabilem ja i odlaczylem od druzyny.Przyjalem znowu Edwina i mialem Minsca i Edwina smile.gif







To jest to co napisałem w temacie drużyna I to powinno pomóc



Albo po prostu przyłącz ja do drużyny i Edwin powinnien powiedzieć że taką wiedźmę trzeba trzymać blisko czy coś takiego.Musisz tak poprowadzić rozmowę żeby tak powiedział.Wtedy będziesz miał Dynaheir i Edwina w drużynie zabijasz Dynaheir przyłączasz Minsca
Ten pierwszy sposób okazał się skuteczny Dzięki za wszystkie podpowiedzi.
← Baldur's Gate
Wczytywanie...