[TESIII] Pomoce związane z przejściem gry

a jest taki kod bo szukalem i nic nie znalazlem

a co do sava( to juz jest ostatecznosc) ma ktos sava przybizony do tej czesci gry co zakonczylem ? mus to mus od poczatku nie chce mi sie grac a taka dobra postac stworzylem ;D 100 speed 100 do szybkosci plywania i biegania +inne taka postacia to tylko na spacery
Odpowiedz
Jestem nowy a więc na początku się przywitam Witajcie!, mój problem z morkiem jest na samym początku kiedy idę po dewemerowa zagadke czy jakoś tak, dochodzę do dżwi gdzie zamek ma 35 chyba poziom, i nie mam pojecia jak te dżwi otworzyć, pomożecie?

EDIT: Już nie trzeba
Odpowiedz
Witam, jestem nowy. Może i temat jest z problemami z przejściem gry ale ja mam inny problem. Ukończyłem grę, jestem Nerevaryjczykiem z przepowiedni i nagle zachciało mi się mieć własny kącik Dołączyłem się do Rodu Redoran i postanowiłem wybudować sobie twierdzę. Niestety, jestem na razie Bratem Rodu i nie mogę wykonać jednego questa (nie mogę znaleźć jakieś kryjówki kolesia który pobiera myto w drodzie do Maar Gan, ani grobowca rodziny na "R" ). Mogę jakoś wybudować sobie twierdzę bez przechodzenia tych questów? Z góry thx za odp :]
Odpowiedz
Jeśli posiadasz już rangę Brata Rodu, to najprawdopodobniej jesteś już w stanie wybudować własną twierdzę, aczkolwiek nie rozwiniesz jej zapewne do najwyższego poziomu (dobra wiadomość - przy randze Ojca Rodu już tak). By rozpocząć budowę skieruj się do Ald'ruhn, Siedziby Rady (tam gdzie zostałeś przyjętym do rodu) i odszukaj kwatery Galsy Gindu, pomoże ci w rozpoczęciu prac. Jeśli natomiast sprecyzujesz o jakie niewykonane zadania dokładnie Ci chodzi (wystarczy iż opowiesz ogólny zarys tychże misji oraz nazwę tegoż grobowca), z chęcią pomogę również w tym zakresie
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
O, dzięki Chodzi o to że Athyn Sarethi wydał mi zadanie gdzie Arethan Mandas (chyba tak się zwie) oszalał i pobiera myto w drodze do Maar Gan. Ale oczywiście musiało się skomplikować i powiedział że nie chce by umarł Kazał mi więc iść do ojca tego Mandas'a (chyba tak samo się nazywa, nie?) w Ebonheart :] Z tym że nie mogę znaleźć ani jego, ani ojczulka ;]

A drugi quest to jest od tej babki w skarbcu w Vivek w Strefie Redoran. Kazała mi znaleźć jakiś grobowiec rodzinki i przynieść z niego artefakty (a ja nie mogę znaleźć grobowca...).
Odpowiedz
Hmm... jego ojciec Llelar Mandas powinien być w Ebonheart, w Komnatach Wielkiej Rady. Rozpoznasz go po tym, że jest ubrany w Dwemerową zbroję (wielki, masywny pancerz o ciemnożółtym kolorze). Poinformuje om cię o tym, że jego wnuczka (Llerala, czyliż też córka Arethana) została porwana i już przetrzymywana obecnie w wieży Tel Fyr (na południowy - zachód od Sadrith Mora). Gdy ją już odnajdziesz i uwolnisz (jest zamknięta za drzwiami o poziomie zamka 60), da ci pewien specyficzny klejnot, który oddasz jej ojcu by udowodnić, że wciąż żyje. Następnie udaj się do jaskini Milk na połnocny zachód od Ald'ruhn. Powinieneś tam jak najszybciej przebiec (nie zabijając przeciwników, chociaż tak naprawdę nic się nie stanie) długą jaskinię i dostać się do Arethana. Oddajesz mu klejnot, on uspokaja swych towarzyszy, a na koniec spotykasz się zarówno z jego ojcem, jak i z Athynem Sarethi.
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
Tak, dzięki, znalazłem już tego Mandesa, ale on zamiast dać mi amulet dał mi tylko Ebonowy Hełm Garnczkowy Cóż, wystarczy mi to, ale mógłbyś podać mi położenie tej jaskini? Przeszukałem WSZYSTKIE tereny koło Ald'ruhn - wzdłuż i wrzesz a jej nie ma...
Odpowiedz
Żeby ci podać dokładnie położenie musiałbym mieć niestety jakową mapę, a mówiąc opisami niewiele ci pomogę ;-)
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
Witam, dołączyłem do legionów Cezara w Gidzie (czy jakos tak;)) I dostalem zadanie odnalezc jakas kobiete ktora miala sie zameldowac ale tego nie zrobila, mowia ze widzeli ja ostatnio w okolicy jakiegos domu.
To wchodzę tam i rzeczywiście ja znalazłem, tylko ze ona jest w celi zamknięta na zamek na 60 poziomie i zaklety:/ Jak mam to otwozyc?
Odpowiedz

Użytkownik Lukikot dnia nie, 08 lip 2007 - 00:46 napisał

Witam, dołączyłem do legionów Cezara w Gidzie (czy jakos tak;)) I dostalem zadanie odnalezc jakas kobiete  ktora miala sie zameldowac ale tego nie zrobila, mowia ze widzeli ja ostatnio w okolicy jakiegos domu.
To wchodzę tam i rzeczywiście ja znalazłem, tylko ze ona jest w celi zamknięta na zamek na 60 poziomie i zaklety:/ Jak mam to otwozyc?

[post="73646"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Hmm...Chodzi pewnie o Gnisis, bo o Gidzie nic nie wiem:)

Jeśli zaś chodzi o zadanie z zaginioną poborcą podatków to idź do Arvs-Drelen w Gnisis. Spotkasz tam uwięzioną, zabierzesz klucz do sali przywołań. Wchodzisz na górę, korzystasz z klucza otwierając drzwi i wchodzisz dalej (przeciwnicy na razie nie będą Cię atakować). Wejdź na samą górę i pogadaj z Baladasem - udobruchaj go i weź klucz do celi. Wracasz do Ragash, otwierasz celę i karzesz jej iść za sobą wychodząc z wieży:)
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Mam kolejny problem (znalazłem już jaskinię Milk):

Dostałem zadanie od Hlarena Ramorana (tego z posiadłości Remoran pod Skar w Ald'ruhn). Kazał mi iść do Vivek w Dzielnicy Redoran poszukać Nalvilie Saren. Miałem iść do jej rodziny o nią spytać bo zaginęła. Oczywiście, jak dobrze cywilizowany człowiek poszedłem tam a oni wyskakują mi z tekstem:

"Ty jesteś z Morag Tong i na pewno przyszedłeś po Torisa", czy jakoś tak.

Co robić? Jak mam się dowiedzieć skoro oni ze mną nie rozmawiają?
Odpowiedz

Użytkownik aMorek dnia nie, 08 lip 2007 - 10:21 napisał

Mam kolejny problem (znalazłem już jaskinię Milk):

Dostałem zadanie od Hlarena Ramorana (tego z posiadłości Remoran pod Skar w Ald'ruhn). Kazał mi iść do Vivek w Dzielnicy Redoran poszukać Nalvilie Saren. Miałem iść do jej rodziny o nią spytać bo zaginęła. Oczywiście, jak dobrze cywilizowany człowiek poszedłem tam a oni wyskakują mi z tekstem:

"Ty jesteś z Morag Tong i na pewno przyszedłeś po Torisa", czy jakoś tak.

Co robić? Jak mam się dowiedzieć skoro oni ze mną nie rozmawiają?

[post="73661"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Dopiero Toris Saren udzieli Ci informacji gdzie ją znajdziesz. Vivec., Dzielnica św. Olmsa. Jest w domu w Św. Olms, Kanały, Południe 1.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Witam, mam problem, chciałem awansować w gildii wojowników na opiekuna abym mógł dostawać nowe zlecenie ale nie mogę dostać awansu:/ Wszystkie zadania jakie moglem spełniłem, to pomyślałem, ze może mam nie odpowiednie doświadczenie. Sile i wytrzymałość powinienem mieć po 30 a mam ok. 60 i 50, potem dodatkowe umiejętności powinienem mieć jedna na 40 a dwie pozostałe ponad 10, wiec patrze: długie ostrze ok.60, ciężki pancerz ok. 55, tarcza ok 35. Wiec już wymogi spełniłem. Wiecie o co może chodzić?
Odpowiedz
Witam. Mam maly problem. Naleze do rodu Redoran i chce sobie rozbudowac twierdze. Jednak zeby to zrobic musze awansowac to oznacza wykonanie zadania dla Athyna Sarethiego (tak mi sie przynajmniej wydaje). Chodzi o przeprowadzenie pojedynku z Ondresem Nerano. Niestety zabilem go gdy kradlem klucz dla Habasi. Czy jest jakis sposob zeby go wskrzesic? Bo Sarethi nie przyjmuje do wiadomosci ze Nerano juz nie zyje.
Odpowiedz

Użytkownik Lukikot dnia nie, 08 lip 2007 - 21:11 napisał

Witam, mam problem, chciałem awansować w gildii wojowników na opiekuna abym mógł dostawać nowe zlecenie ale nie mogę dostać awansu:/ Wszystkie zadania jakie moglem spełniłem, to pomyślałem, ze może mam nie odpowiednie doświadczenie. Sile i wytrzymałość powinienem mieć po 30 a mam ok. 60 i 50, potem dodatkowe umiejętności powinienem mieć jedna na 40 a dwie pozostałe ponad 10, wiec patrze: długie ostrze ok.60, ciężki pancerz ok. 55, tarcza ok 35. Wiec już wymogi spełniłem. Wiecie o co może chodzić?

[post="73769"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Musisz mieć współczynniki na 30 , jedną umiejętność na 40 i dwie na 10. Jakie zadania wykonałeś? (tzn. dla kogo?) Jeśli klikasz na "Awans" i pojawia się napis, że nie może Cię awansować to musisz udać się do kogoś innego (w domyśle wyżej w gildii), aby zdobyć promocję. Sprawdź dziennik zadań, czy na pewno wykonałeś każde zadanie.



===========

Użytkownik Lucyfer napisał

Witam. Mam maly devil.gif problem. Naleze do rodu Redoran i chce sobie rozbudowac twierdze. Jednak zeby to zrobic musze awansowac to oznacza wykonanie zadania dla Athyna Sarethiego (tak mi sie przynajmniej wydaje). Chodzi o przeprowadzenie pojedynku z Ondresem Nerano. Niestety zabilem go gdy kradlem klucz dla Habasi. Czy jest jakis sposob zeby go wskrzesic? Bo Sarethi nie przyjmuje do wiadomosci ze Nerano juz nie zyje.


Niestety. W Morrowind są zadania, które czasem się krzyżują i musisz wybrać - nie wykonasz tego zadania, gdyż nie ma tutaj takiego wskrzeszania. Pracując dla Rodu Redoran musiałbyś tylko go pobić by się poddał. Potem mógłbyś go zabić dla Habasi - teraz za późno. Jak masz tak daleki save to możesz wczytać.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Można... ale trzeba by się z edytorem nieco pobawić, mianowicie tworząc identyczną postać w tejże samej lokacji i ładując ją do modułu, mogą jednakże wystąpić dwa efekty:
1. Wynikną jakieś krzaczki i gra zacznie się "sypać"
2. "Klon" Nerano rzuci się na Ciebie (oczywiście pomóc może zaklęcie uspokojenia humanoida).

Kiedyś musiałem wykorzystać ten sposób by skopiować postać, która z jakiegoś powodu po prostu "zniknęła" ze świata gry ( nie mam tu na myśli jej fabularnego odejścia) i podziało, nie mogę być pewnym jak stać się może w tym wypadku
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz

Użytkownik Kleantes Yauntyrr dnia nie, 08 lip 2007 - 22:38 napisał

Musisz mieć współczynniki na 30 , jedną umiejętność na 40 i dwie na 10. Jakie zadania wykonałeś? (tzn. dla kogo?) Jeśli klikasz na "Awans" i pojawia się napis, że nie może Cię awansować to musisz udać się do kogoś innego (w domyśle wyżej w gildii), aby zdobyć promocję. Sprawdź dziennik zadań, czy na pewno wykonałeś każde zadanie.


Mam współczynniki na wybranym poziomie ale sprobuje wam to inaczej pokazać:



Ten raport przedstawia wymogi do awansu.

Te raporty przedstawiają moje umiejętności (podkreślone na bialo oznacza, ze jest potrzebne do awansu ):




Mam nadzieje ze pomożecie;)
Odpowiedz
Zatem problem nie tkwi w umiejętnościach. Wykonałeś wszelkie zadania dla Gildii Wojowników? Niemożliwe - niektóre wymagają wyższej rangi. Po prostu wykonaj zadania dla gildii w innym mieście. Potem upomnij się o awans właśnie w tym innym mieście.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Czyli jeżeli spełniłem wszystkie zadania gildii jakie moglem w jednym mieście to za mało na awans bo muszę we wszystkich miastach poszperać? Dzieki za pomoc.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Pomoce związane z przejściem gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...