[Torment] Wyjście z Labiryntu Gracza i portal do Ravieli

Mam 2 problemy.
Po pierwsze-w moim dzienniku zostało tylko jedno zadanie: Musze donaleźć Raviel Szaradną i niestety nie wiem, gdzie jest portal, arhgh! Szukałem niemal wszędzie! Pomóżcie mi, a i przy tym: czy do otwarcia portalu wystarczy mi ta chustka z krwią tej kurtyzany, co jest córką Raviel??????
Po drugie: Utknąłem w labiryncie gracza, bo mnie tam wsadziłem Pani Bólu za to, że zostałem Apostołem Pana Drzwi i Portali. Jak się stąd wydostać?!!
Ogieńssssss! Palićsssssss! Takssssss! Płomieniessssssss! Wszytsko spalę!!!
Labirynt:
przejdź przez portal umiejscowiony jak godzina 4:00 na zegarku [Labirynt ma kształt koła... rusz trochę wyobraźnią i wyobraź sobie, że jest to zegar...]. Teraz wróć na piechotę do tego samego portalu i przejdź przez niego ponownie [uwaga - nie wolno w międzyczasie używać innego portalu... trzeba dwa razy pod rząd przejść przez ten na godzinie 4:00]. To przeniesie Cię w okolice portalu, który nie ma swego odpowiednika po przeciwnej stronie. Przejdź więc przez niego i już.

Portal:
W dzielnicy urzędników wejdź do kwatery Bogowców. Odnajdź Nadlilina - okaż kwitek i odbierz swoje - to co zyskasz to portal do labiryntu Raveli. Wystarczy tylko chusteczka z krwią
Ale, ale tego.... jak chcę coś odebrac to jest pokazane, że jak mówię, że mam kwitek to jest napisane, że to kłamstwo i nie wiem jak to zrobić, aby mi sie ten portal otworzył please help!
Ogieńssssss! Palićsssssss! Takssssss! Płomieniessssssss! Wszytsko spalę!!!
No właściwie to nie mam kwitka, a krew tej dziuni z oprzybytku zaspokajania etc. mam na chusteczce. Skąd tego kwita wziąść? Kurna, jak ja chcę przejść Planescape'a a w mordę jeża nie mogę :cry: .
Ogieńssssss! Palićsssssss! Takssssss! Płomieniessssssss! Wszytsko spalę!!!
W Dzielnicy Urzędników idź do Adwokata – ojca Deinarry, żeby wziąć przedmioty najpierw musisz przeczytać o zapisach w Dwunastościanie (musisz znać język Uyo, więc go to —> Finam). U Adwokata weź 2 zapisy, jeden własny, drugi Deinarry. Potem do Bogowców i Nadalina po portal.
← Inne cRPGi
Wczytywanie...