Najlepszy MMORPG

Najlepszy MMORPG

World of Warcraft (24 głosy [31.17%])
Lineage 2 (18 głosów [23.38%])
Ultima Online (3 głosy [3.9%])
Mu Online (8 głosów [10.39%])
Everquest / Everquest 2 (0 głosów [0%])
Inne... (24 głosy [31.17%])
No wiec przenosze ankiete. Prosze sie klikac, ale podawac powody dlaczego. Aaa, Atis i bercik, nie kloccie sie prosze ktora gra jest bardziej komercyjna :mrgreen:
Odpowiedz
No właśnie nieżko jest coś wybrać, ale wiele dobrego słyszałem o WC więc na niego zagłosowałem...... może zagram w którąś z tych gier........jak sypniecie linkami...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
no Nazina, popieram, ja juz w mu przycinam od 3 tygodni bez przerwy (tzn z przerwami na szkole i spanie )
Odpowiedz
mam jedno pytanie dotyczące lineage2 a mianowicie czy coś sie za gre płaci??????
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
ultimaonline.pl
jedno zdanie
bezapelacyjnie najbardziej rozbudowany, dajacy najwieksze mozliwosci, setki klas(samemu wybierasz unikalny zestaw zdolnosci), oparty na skryptach silnik dzieki czemu ciagle powstaja nowe rzeczy, pvp/pvm/baaaardzo rozbudowany crafting/solo/gildie/ewolucja postaci praktycznie nieograniczona/idealna bezlagowa gra na moongate (ale reklama ) jezeli ktos chce polemizowac to zapraszam [/b]
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Nazina, gram na Wigle przewaznie na 7
Odpowiedz
Ja sie pochlastam normalnie!!!!! :evil: Juz tydzien prosze Cie huberthc, zebys dal link... Caly czas piszesz, ze jest zajebista, daj nam tez pograc (co najmniej mi )
Odpowiedz
heheheh wiem, sorki, ten link co mialem jest zwalony, najlepiej zassaj torrentem, tam jest najnowsza edycja i pieknie idzie www.suprnova.org <-- tam jest
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
wiesz, ja serwer dobralem droga losowania na prywatach nie gram, bo sie z kumplem zalozylem kto pierwszy na wigle dobije do 100 lvl i zalozy swoja gildie
Odpowiedz
21 ale kumpel ma 16 wiec chwilowo wygrywam
Odpowiedz

Użytkownik Nazin dnia Dec 12 2004, 11:48 AM napisał

e to słabiutko, ja nie grałem już grubo ponad 5 miesięcy i skończyłem z 38

[post="7330"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Zarówno w motoryzacji jak w grach komputerowych nie lubię "małych japończyków". Jak ktoś gra przy mnie, dajmy na to w Mu Online to zbiera mi się na mdłości. Swój głos oddałem na World Of Warcraft, bajecznie, ślicznie, kolorowo, grywalnie, klimatycznie, czegóż chciec więcej. Trzeba by również wspomniec o nowym pretendencie to tego tytułu - Guild Wars, którego można było zdobyc w poprzednim konkursie. Wyniki już wkrótce.
Odpowiedz
Ja zagłosowałem na World of Warcraft .
Odpowiedz
Ja zagłosowałem za Lineage 2, w któego gram i gram i przestać nie mogę:] Gierka super, szczególnie jak się jest w klanie itp. Ma klimat i rządzi:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Najlepszy MMORPG - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...