[BGII] Co sądzicie o BG II?

Ale jest jeszcze jedna rzecz której w nwn zabrakło zarąbiste zagadki i łamigówki z BG2 mówie tu głównie o czarowięzach Irenikusa
Odpowiedz
Właśnie Gamorin. Tu masz moje całkowite poparcie. Takich rzeczy zabraklo. I nie chodzi tu tylko o Czarowięzy, chociaż tam jest tego najwięcej. Pamietam jak nad jedną zagadką ze 3 dni siedziałem. Nawet starszy mi pomagał i w końcu się udało . Właśnie w Czarowięzach była.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ja Baldurka uwielbiam poprostu(grałam też w 1 i nawet przeszłam 2 razy), 2 przeszłam 4 i gram po raz 5<<
"Zło jest niezrozumieniem dobra" L. Tołstoj
Odpowiedz
hehehe

ja przeszlem tylko diablo2 lord (szybka akcja rpg) dla mnie nwn i bg jest takie same ale nie lubie grac w bg bo żeby ją przejść trzeba dórzo myślec aa ja prubowałem troche ale zara muśialem wołać śiostre(enea korowlosa) :evil: i się znudziło mi aa w nwn jeszcze nie grałem ale jusz wyslają jusz tą gre i mam nadzieje ze bende w niol grac

[ Dodano: 11-12-2004, 23:19 ]
i mam nadzeje że mi śiostra(enea korowlosa ) pomorze mi przejść nwn(jeśli przejde)narazie tylko w jednej rpg jestem dobry diablo 2lord :twisted:
Odpowiedz

Cytat

ja prubowałem troche ale zara muśialem wołać śiostre(enea korowlosa)


Coś takiego - trafiła nam się rodzinka? Fakt godny odnotowania...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
W sumie to NWN ma coś z Diablo, bo chodzisz tylko jednym bohaterem i co najwyżej wynajmujesz najemników. Ale z Baldura ma jednach o wiele więcej więcej. I nie nazywajcie Diablo RPG!!! To zwykły hack&slash i dla mnie nie może się równać z Baldurem (chociaż Diablo II też przeszedłem ze 2 razy). Szkoda, że nie spodobał Ci się Baldur. Może siostra słabo pomagała .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
nom morzliwe i mam nadzeje że mi się spodoba nwn
Odpowiedz
POOwinno ci sie spodobać chociaż co przebije BG2
Odpowiedz
Słabo pomagałam ?! Starałam się jak mogłam, żeby zainteresować Draxa Baldurkiem(swoją drogą musiał się pochwalić, że jesteśmy spokrewnieni?). Widocznie ta gra do niego nie przemówiła, ale z drugiej strony moze to i dobrze bo by mi potem nie chciał dać grać tylko sam by cały czas siedział. Co do Diablo to grywałam, ale nijak to ma się do mojej fascynacji Baldurkiem na przykład.
"Zło jest niezrozumieniem dobra" L. Tołstoj
Odpowiedz
W Diablo tylko model rozwoju postaci może sugerować pokrewieństwo z rpg. Ale ta gra ma swój klimat... Jednak BG2 to klasyka nie do przebicia - nie będę się wypowiadał, która gra jest lepsza (BG2, czy NWN) - to zupełnie nieporównywalna kwestia.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Widzę, że dużo ostatnio postów przybywa o Baldurze. I dobrze, bo jutro mam zamiar zainstalować Baldurka I. Ach, dobrze, że mam save'y . A później tylko eksport i import postaci i też będę nieco bardziej obeznany z tematem . Ale ja chyba żadnych modów nie będę instalował .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Witam, jestem nowy. Chcę powiedzieć że żadna gra tak mnie nie zaczarowała jak Baldur 2. Przeszedłem ją już X razy a zawsze wracam do niej jak bym grał w nią pierwszy raz . Niema to jak dobrze wyszkolony krasnolud (Wojownik), siejący postrach u wrogów. Gustuje w mieczach oburęcznych ale ostatnio wymiatam młotem "Crom Faeyr" i bardzo mi się podoba. Szkoda tylko, że "Młot Runów +5" jest w ToB


...Widziałem Cię we śnie, Kraken strzeż się!!!
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Co sądzicie o BG II? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...