[GI] [MT] Linki

Witam potrzebuje pomocy , podajcie mi polski , działający i sprawdzony link do pobrania gothic mroczne tajemnice , przepraszam że nie w temacie mody ale tamten temat jest mało uczęszczany i nikt by mi nie pomógł proszę nie podwajcie mi linków co prowadzą na jakąś angielską stronę , i co tam trzeba mieć konto premium a na stronie medaratorów MT (POZIOMKAZ) też wszystkie linki wypróbowałem i wszystkie kierują mnie na algielskie strony błagam o pomoc
Dzięki za linki ale dobra najpierw ciągnę ten pierwszy mam już 20% ale drugi już nie chce się ściagać trzeba coś zapłacić? czy poczekać aż jeden się ściągnie? proszę o jakąś instrukcje obsługi ale wielkie dzięki za fatygę
Tam jest limit więc jak ściągniesz 1 część to musisz poczekać tak z godzine i ściągnąć 2.Chyba,że masz płatne konto to nie ma limitu.
Dzięki , ale to już jest wersja 1.3 nie trzeba żadnych patchy?
A możecie mi powiedzieć o co chodzi z tymi Mrocznymi Tajemnicami?? Co dodają ??
I na co się gapisz ??
Z Wikipedii:

Cytat

23 marca odbyła się premiera modu "Mroczne Tajemnice" (cały mod jest po polsku, jest już nawet przygotowany dubbing). Autorzy, grupa "Poziomkaz" porównują ją do "Nocy Kruka" - "Mroczne Tajemnice" rozwijają wiele wątków z pierwszej części gry, dodają nowe lokacje i stronnictwa do których można się przyłączyć, a nawet zostać dowódcą jednego z nich.


Zobacz również tutaj: http://forum.gexe.pl/GI-Mody-f797.html.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
No dobra wszystko działa tylko kiedy gadam z kimś nowym w gothicu to po rozmowie strażnicy kumulują się w jednym miejscu ale się nie biją tylko tak stoją i ani be ani me albo kiedy gadałem z diegiem o tych jego kolegach z jakiegoś innego obozu już się cieszyłem że jakiś nowy obóz odwiedzę on daje mi mapę z zaznaczonym miejscem tego obozu myślę jeszcze lepiej on daje mi bryłki rudy mapę z zaznaczonym miejscem obozu ale czar prysł kiedy chciałem zobaczyć gdzie jest ten obóz włączam mapę a tu szare pole w niektórych miejscach jaśniejsze w niektórych ciemniejsze i nic z niej nie da się odczytać proszę o pomoc w tej sprawie , a teraz kiedy chciałem wam wrzucić screena z tą mapą to jak wczytywałem grę to miałem błąd a jak zacząłem od nowa (tak sobie sprawdzałem) tą wszystko grało co robić?
P.S Mam zainstalowanego patcha 1.3
Odinstaluj patcha i wtedy zobacz czy będzie działać.Bo w tym patchu jest właśnie coś o strażnikach więc może to albo trzeba podmienić pliki.A zainstalowałeś player kita?Identyczne błędy wyczytałem jak ty miał. http://gothic.gram.pl...?act=view&id=1(player"]http://gothic.gram.pl...p?a...iew&id=1(player[/url] kit tam jest i instrukcja) a jeśli masz player kita w tym samym folderze co mroczne tajemnice to go przenieś do innego bo wtedy te może nie działać.I jeśli masz jakieś jeszcze problemy z grą to pisz na gg 3620242.
Odinstalowałem patcha 1.3 zainstalowałem playerkita i mam to samo a ty masz zainstalowanego patcha 1.3 i playerkita? Ja kupiłem mapę od grahama i była normalna a ta od diega jest taka szara (w kolorze ołówka) nic w niej nie da się odróżnić i znowu jak wczytywałem grę też był błąd coś tam error killer czy killed coś takiego , proszę o pomoc chociaż bardzo dużo mi pomogłeś
Patcha nie mam bo bym musiał odnowa przechodzić.A bez player kita nie odpalisz mrocznych tajemnic.
Ja mam tak:dysk C/Program Files/Piranha Bytes/Gothic(tu są mroczne tajemnice).Przenieś player kita do folderu wcześniej(całego) umnie to Gothic.I wejć w gothic i tam powinien być folder system i tam szukasz pliku Gothic Starter i wybierasz w nim w jaki dodatek chcesz grać(w tym przypadku jest to ta żółta twarz i naciskasz play i powinno wszystko działać.Jeśli odpalałeś MT bez Gothic Startera to wszystko wyjaśnia.
A no właśnie ja odpalałem przez GothicMod , to ja już teraz rozumiem dzięki za pomoc Jeździec , zaraz odpisze czy wszystko działa
no właśnie ja też teraz z rapida zciągałem i pierwsza część ściągnęła się dobrze,ale druga już nie.Za każdym razem,gdy próbuję ściągnąć tą drugą część,to po jakimś czasie,pojawia się błąd unexpected end of archive,no i przerywa ściąganie.Np teraz ściągnęło mi się jakieś 60%.no i moje pytanie brzmi:dlaczego tak się dzieje? i czy mogę jakoś ściągać od tych 60%,czyli że zacznę ściąganie nie od zera,tylko te pliki,które już są,zostaną i do tych ściągnę pozostałe?(nie pisałem nowego tematu,bo po co)
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Mam problem. Nie chce mi się odpalić MT. Mam 1.03 i wiem że trzeba coś w pliku dm.ini zmienić. Jednak nie mogę otworzyć żadnej strony z opisem zmiany w tym pliku. Ktoś może wie co trzeba zmienić???


← Gothic
Wczytywanie...