[KotOR I] Mocna postać

Teoria:
Jak awansujesz na 2 poziom na ender spire to nie awansj dalej i dopiero awansuj na wyższe poziomy na dantonie jak będziesz jedi wedy możesz mieć 2 poziom np zwiadowcy - polecam i 18 np negocjatora jedi wtedy będziesz potężniejszy.

To jest teoria bo nie sprawdzałem ale sprawdze


WŁAŚŃiE TESTUJE\

Testowanie zakończone

DZiała
Odpowiedz
Ja tak zawsze gre przechodzilem mozna nawet na 1 przejsc cale Taris i zostac Jedi. Najlepszy jest obronca Jedi z podwojnym mieczem na jasnej stronie
Odpowiedz
Ja próbowałem "podobnie" , tylko nie z takim efektem jak Saturas, bo nie awansowałem na wyższy poziom dopiero od 5 lvl I rzeczywiście gra się trochę łatwiej, bo postać jest silniejsza (trochę - ale zawsze to coś )
Pracuj ciężko a będziesz ... kaleką !!!
Odpowiedz

Użytkownik Conan Barbarzynca dnia nie, 13 maj 2007 - 14:36 napisał

Najlepszy jest obronca Jedi z podwojnym mieczem na jasnej stronie 

[post="64699"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]






Wedlug mnie,to najlepszy jest negocjator z mieczem o jednym ostrzu po jasnej(ostrze najlepiej zielone),bo jak masz dobre moce to nawet nie zdążysz miecza użyć,no i można tak potpakować towarzyszy różnymi mocami,że nieżle wymiatają,a ty się prawie wcale już nie musisz udzielać.A co do ostrza,to jak się ma atut mistrzowskie władanie jednorecznym orężem to dodaje to +3 do ataku i +3 do obrony,więc przydatne.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Mocna postać - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...