[GII] Kim według ws był najłatwiej przejść gre??

Widać mamy podzielone zdania... ... chociaż patrząc wyżej nie tylko my... hehe
Odpowiedz
Magiem ognia jest najłatwiej ale najemnikiem najfajniej:):)
Odpowiedz
Magiem najłatwiej, Łowcą najciekawiej. Jak grałam magiem to najbardziej lubiłam przywiłania, ale i tak wolę walki w ręcz Łowcą
Na Ozyrysa i na Apisa jesteś dzikiem...
Odpowiedz
W zasadzie ciężko powiedzieć, kim najłatwiej przejść grę. Jeżeli się umie grać to każdą postacią jest łatwo . Temu, kto potrafi grać magiem, rozgrywka taką postacią nie będzie sprawiała problemu. Osoba, która zawsze gra wojem, mając postać maga mogłaby mieć pewne kłopoty. Każdy gra tak jak lubi i potrafi.


Odpowiedz
Mi najłatwiej było paladynem!!!Ale wole grac Łowcą Smoków
Odpowiedz
Według mnie strażnikiem-paladynem. W zamku w GD można wejść w niektóre miejsca, które w przypadku najemnika-łowcy smoków kończą się "nagonką"... Magiem nie wiem, nie próbowałem..
Odpowiedz
Ja przechodzilem kazdym i uwazam, ze
Mag = kojarzony z tajemnicza i zagadka, majacy swoj magiczny swiat, genralnie na poczatq slaby lecz z im dluzej sie gra, tym potezniejszy, wniosek? Pod koniec totalny owner xd Chyba nim najlatwiej
Paladyn = typowa "ciota" xd 3ba wykonywac wszystko o co nas poprosza i jeszcze odmawiac nagrody pff... taka hybryda tu magia tu walka = w niczym nie bedzie najlepszy.
Łowca Smoków = ahh... postac niezwykle klimatyczna, prowadzi się "free live" robisz co chcesz, idziesz gdzie chcesz i za wszysko Ci placa xd taa najlepsza postac (lacznie przechodzilem nim 3 razy Gothica 2 [2 razy normalnego, raz NK]
Odpowiedz
Paladynem sie gra najlatwiej (z jednorecznym mieczem) bo najszybciej dolaczasz do strazy i masz kilka latwych questow dajacych kase no i paladyn ma magie leczaca czyli takim ciezkim leczeniem ran sie uleczy na maxa i spokojnie na 43 lvlu mozna miec 100% jednorecznej ze 100 many 150 sily ale i tak wole lowce smokow.

@up
lepiej miec wiecej expa i wyzszy lvl niz kase <.<
Odpowiedz
Lepiej grac by nabić lv, a nie przejść na chama. Bo w ten sposób to ja mogę grę przejść z niskim lv nawet 25 czy 20 ! ! !
Odpowiedz
Magiem łatwiej>ale ja wolę walczyc mieczem dlatego najpierw przeszedłem agie a potem paladynem.
paladynem było fajniej.
Odpowiedz
Ja powiem... Fajne się gra nowicjuszem. Dlaczego? Bo nie wiem jak zostać magiem ognia proszę o pomoc piszcie na PW. Pliss
Gry jeszcze nie przeszedłem, jestem w oldworlddzie
Odpowiedz
Uważam iż może nie najłatwiej (do czasu), a najprzyjemniej gra się magusem (zadania dla nowicjuszy, ach... *roni łezkę nostalgii* ), nieomal w każdej sytuacji w której chcemy wywrzeć nacisk na jakąś osobę, możemy oprzeć się na naszym autorytecie maga ognia (przekupny urzędnik dążący do śmierci Benneta, Marcos w Dolinie Górniczej). Wszystko jednak zależy z kim gracz się identyfikuje - z mądrym magiem ognia, walecznym i prawym paladynem, czy też chytrym i polegającym na swym instynkcie walki najemnikiem/łowcą smoków
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
Mi się dobrze grało magiem(miało się duży wpływ na NPC-ów),ale paladynem też nie najgorzej.A co do łowcy smoków,to słyszłem,że jak Busterowi rogi cienistwora dajesz,to możesz go potem sklepać,zabrać rogi i znów dostać kasę i XP.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
No cóż, mimo iż jestem dosyć "chaotycznym" typem, to jednak w takich sytuacjach pozostaję "praworządnym" i po dokonaniu takiego "eksperymentu" wczytuję grę Gdy nie jestem w stanie kogoś pokonać, po prostu go omijam, bądź odchodzę na czas jakiś, by sił zebrać i doświadczeń do walki
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
Ja też tylko sprawdziłem i odpaliłem save'a,bo uznałem,że to poniżej godności bezia i mojej.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Niech Innos rozświetla Twą drogę człeku dobry i prawy! Obyś zawsze powracał cały i zdrowy ze swych podróży, a handlarze mieli dość pieniędzy, by zakupić wszystkie Twe niepotrzebne rupiecie
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
Za twe słowa dziękuję,oby twa praworządność nigdy nie zaniknęła.Niech Innos chroni cię przed zakusami Beliara,dzielny poszukiwaczu przygód.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Zdecydowanie najłatwiej gra się magiem, chociaż na początku jest ciężko to potem nie ma już żadnych problemów.


Odpowiedz
← Gothic

Kim według ws był najłatwiej przejść gre?? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...