[NWN:HotU] Level

A właśnie że sie da. Przejdź kampanie 2 razy i proszę bardzo 20 lvl już jest.(nawet wyżej jak ma sie rozszerzenia)
Odpowiedz

Użytkownik Mistrz Krezysztof dnia czw, 28 cze 2007 - 10:59 napisał

Przejdź kampanie 2 razy

[post="71846"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



tak, ale przechodzenie kampnii po raz drugi tom samą postacią jest bez sensu. Z resztą pewnie wszyscy tak uważają
Odpowiedz
zacząłem grać jeszcze raz i zobaczę na którym skończe.... Na razie skończyłem wstęp i mam 3lvl
Odpowiedz

Użytkownik xyszdas dnia śro, 27 cze 2007 - 15:32 napisał

Hmm... ja rodział DRUGI ukończyłem z bodajże 12 poziomem, taki miałem przynajmniej po wejściu do Luskan... więc osiągnięcie 10 w pierwszym jest dla mnie wysoce nieprawdopodobne, chociaż nie niemożliwe

[post="71696"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Gram razem z poradnikiem który można dostać razem z DE i wykonuje wszystkie zadania. Mam na mapkach wszystkich wrogów i ich pokonuje. Gram też postacią naturalnie złą i wybieram często w dialogach mniej miłe wypowiedzi, dzięki czemu NPC wzywa straż albo sam się na mnie rzuca.
Nie powiem też że trochę nie nabijałem. Cywilów w mieście nie zabijałem, ale np. walka z Gulnan, jest tam ołtarz który wzywa nieumarłych. Nie niszcząc go można pokonać sporo wrogów, a to równa się dużo PD . Albo zadanie z portretem dla Ofali. Jeśli pogadamy ostro z Rumbottomem i każemy mu aby z nami walczył ten wzywa straże. Kiedy zagadamy go drugi raz sytuacja się powtarza i tak można w kółko .
Poza tym wykonując zadania zgodnie z poradnikiem bardzo często musimy walczyć z dużo silniejszym przeciwnikiem, a silniejsi dają więcej PD.

Użytkownik Hawkwood dnia śro, 27 cze 2007 - 16:44 napisał

Człowieku! Aby zdobyć każdy następny poziom musisz załapać każdorazowo większą ilość expa! I na każdy kolejny level pracujesz dłużej... Jeżeli 2 lvl zdobywasz 1000 pkt, to na następny włazisz mając pkt np. 2500, a na kolejny powiedzmy 6000. Teraz jasne?

[post="71715"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



A czy ja coś mówiłem że nie?

Użytkownik zbyl2 dnia śro, 27 cze 2007 - 16:58 napisał

a po za tym czym masz wyższy poziom tym mniej PD dostajesz za każdego potworka... Więc jest coraz ciężej bo potrzebujesz go więcej, a dostajesz mniej

[post="71719"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



To też jest oczywiste, a jak pisałem wyżej można to wykorzystać odwrotnie
Jeżeli przeciwnik jest dużo silniejszy od naszej postaci dostaniemy więcej PD. A więc jeśli pokonamy jakiegoś bossa 1 lvl postacią to dostaniemy więcej punktów niż gdybyśmy grali silniejszą.
Warto to wykorzystać, choć wiem że takie wyzwania nie są proste. Można nieźle nabić PD na początku i raczej będziemy mieli tych punktów więcej do końca gry
Odpowiedz
Ktoś tu jeszcze jest
Odpowiedz
Tak. Znajdą się czasem jakieś niedobitki. I od .... botów też .
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Level - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...