[BGII] Twierdza D'arnise

Czy do tego zadania muszę brać Nalię?Jak przyjmę od niej zadanie to czy muszę ją targać do tej twierdzy czy nie?
Tak.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




A bo nie, wystarczy powiedzieć jej że- nie ma dla niej miejsca w drużynie i żeby czekała przy twierdzy.
A to bardzo dobrze bo oni mi tylko zawadza

Temat myślę że można zamknąć ewentualnie usunąć
W BG jestem noobkiem gram od 3 dni ale troche poczytalem na temat tej gry i wiem ze cos takiego miec miejsca nie powinno gdyz Mam w druzynie Nalie kjtora ciagle dreczy mnie abym pomogl jej rodzinnej twierdzy a ja nie moge tam wejsc zaczalem wykonywac inne questy ale nalia ode mnie odchodzi czemu Twierdza jest na mapie a nie ma podswietlenia i nie moge tam wejsc?? z gory dzieki za odpowiedcz i sory jak byl taki temat ale jak juz pisalem jestem noobem doradzcie mi co robic nie chce mi sie od 0 zaczynac...
Hmmm... Żeby wyjść z głównego miasta musisz pójść do lokacji "Bramy miasta" i tam przejść przez główną bramę. Wtedy podświetlą Ci się lokacje poza miastem. Oto Ci chodziło ?

Jakbyś miał jeszcze jakieś problemy, to polecam naszą solucję:

http://gexe.pl/Baldurs-Gate-II-art238.html

PS. Aha.. i używaj słownika (taki ładny przycisk "sprawdź pisownie" nad treścią pisanego posta)
← Baldur's Gate
Wczytywanie...