Admin&Mod Log

Temat "Gdzie jest obóz bandytów?" , w dziale Baldur's Gate I został zamknięty.

Powód ? Problem rozwiązany.
Odpowiedz
Użytkownik Berdanth został pouczony odnośnie swojego zachowania na forum i wypowiedzi o bachorach i smarkaczach. następny taki wybryk skończy się paroma %.
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Kasacja 4 postów z tematu 12 i 718 (Faerun -> Rozprawy). Nic innego jak OT.
Odpowiedz
Kasacja postów DeBe oraz Galeda z tematu "Ekwipunek Maga", w dziale Baldur's Gate I.

Powód ? DeBe pomylił części gry...
Odpowiedz
Kasacja 4 postów z tematu 789 (Faerun -> Rozprawy). Nic innego jak OT + wulgaryzmy niezarejestrowanej osoby.

[Dodano po chwili]

Kasacja 2 postów z tematu Wojna CoN [0] vs SK [0] (Faerun -> Podania). Nic innego jak OT.
Odpowiedz
Temat "Gdzie można pobrać OzPWM?", w dziale Baldur's Gate I został zamknięty.

Powód ? Problem rozwiązany.
Odpowiedz
Poczyniłem pewne porządki w subforum Faerun -> Sugestie i propozycje. Mianowicie: pozamykałem nieaktualne tematy i poprzenosiłem do odpowiednich podforów (zatwierdzone/odrzucone). Sporo tego było, więc nie napiszę listy...
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Zamknięcie tematu WOJNA, subforum POZWOLENIA; powód: zawarcie rozejmu.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Przeniesienie tematów poświęconych wojnom z działu pozwolenia do nowo powstałego działu, który jest temu poświęcony - klany. Wszystko w zakresie forum Faerunu.
Odpowiedz
Gruntowne porządki i czyszczenie tematu Wojna! w dziale G. Wydzieliłem z niego dwa tematy ('o smokach' i 'o wilkach i pelzaczach'), wywaliłem sporo postow i kilka wyedytowałem.

10% dla Diega 19 za szerzenie offtopicu i jeszcze bezczelny komentarz pod adresem razora za trzymanie się właściwego tematu .
Odpowiedz
Kasacja postu z tematu 789 (Faerun -> Rozprawy). Nic innego jak OT gościa + wulgaryzmy niezarejestrowanej osoby.
Odpowiedz
Temat "Twierdza D'arnise", w dziale Baldur's Gate II został zamknięty.

Powód ? Problem rozwiązany.
Odpowiedz
Kasacja 3 postów z tematu 789 (Faerun -> Rozprawy). Nic innego jak OT gościa + wulgaryzmy niezarejestrowanej osoby. Dodatkowo temat zamykam i przenoszę do zakończonych rozpraw, aby nie służył takim wybrykom. Jak widać to już kolejna kasacja postów w nim.
Odpowiedz
Sygnatura Mistrza Krezysztofa została skrócona. Powód: regulamin 7c.
Użytkownik został w piątek poproszny o skrócenie siga, do dnia dzisiejszego nie zrobił tego.
Odpowiedz
Kasacja z tematu Poza Barierą strażnicy świątynni?!? w G2 posta gościa. Jakieś bluzgi i do tego straszna ortografia (a raczej antyortografia).

[Dodano po chwili]

Temat Kapliczka Boethii w Obku zamknięty i oznaczony tagiem [Pomoc].


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja 3 postów z tematu Punkty Karne (Faerun -> Rozprawy). Nic innego jak OT.
Odpowiedz
http://forum.gexe.pl/Paulinka-m2894.html

Coś mi się mogło pokićkać, ale to coś jest chyba botem i reklamuje u nas programiki pod Tibię. Ostatnio mamy takich sporo...

[Dodano po chwili]

Wykasowałam trochę offtopu z Zamówień...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Kasacja postu Favara z tematu CoN + ID:154 (Faerun -> Rozprawy). Nic innego jak OT po wcześniejszym oznajmieniu, iż to nie temat na takie rozmowy.
Odpowiedz
Kasacja posta razora w temacie " Problem z rytułałem Oczyszczenia, 1 Posąg".
Jeśli nie wiesz co jest grane, to nie pisz że może to może tamto.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...