[NWN:HotU] Level

Właśnie o to chodzi że w HotU i SoU jeszcze nie grałem ale zagram kiedyś.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ej, wie ktoś może, jak mogę usunąć ograniczenie levelu postaci? Po przejściu HoU miałem 40 level, teraz chciałbym pograć w jakieś fajne mody, tylko co to za zabawa bez awansowania na wyższe poziomy? Proszę więc o jakiegoś hack'a, moda or whatever, bym tylko mógł nabijać levele bez granic
Odpowiedz

Użytkownik Dzban dnia Fri, 26 Jan 2007 - 16:17 napisał

Po przejściu HoU miałem 40 level

[post="53462"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Nie mam pojęcia, jak można przechodząc grę tylko raz i bez kodów osiągnąć poziom postaci wyższy niż 30, wykonałem wszystkie questy, zdobyłem max doświadczenia i... osiągnąłem 21Kap/8Mnich, grając człowiekiem - czyli bez kar za wieloklasowość. Jak to możliwe, że zdobyłeś 2x więcej doświadczenia niż ja ? Grałem na najwyższym st. trudności (choć i tak było banalnie łatwo) ale to nie wpływa na ilość punktów za zabitych przeciwników, powyżej 27poziomu dostawałem już za wszystkich tylko 40p
Odpowiedz
Może przeniósł postać ze zwykłego NWN do dodatków, ja postacią z SoU i HoU miałem 27 level, ale w zwykłym zdobywa się około 14-16 level.
Odpowiedz
No właśnie ja tak zrobiłem, licząc że może osiagnę chociaż 36poziom, aby moja postać mogła wykorzystać Epicki Unik, który jest możliwy to osiągnięcia dopiero po 9poz. Mnicha i 5poz. TC, a tutaj "tylko" 30level i duże rozczarowanie. A tak na marginesie - moja walka z Mefem trwała... 3s
Odpowiedz
Problem w tym że jak przeniesiesz z NWN do SoU to pbez problemów można go przejść, dlatego ja stworzyłem postać od zera.
Odpowiedz
Eee tam, w HotU zaczynasz z 15. levelem, a podstawkę można przejść gdzieś z 17., więc różnica jest tylko w przedmiotach, ale skoro mówisz, że jest za łatwo, to nie musisz ich używać .
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
No właśnie w SoU postacią z podstawki (ja miałem Kapa na 19-stym poz.) jest tragicznie, bo większość potworków rozsypuje się na atomy przy pierwszym uderzeniu - ale to normalne przy takiej różnicy poziomów. Chodziło mi o max expa aby osiągnąć minimum 36level w HoU - osiągnąłem raptem 30-sty i dlatego się dziwię, jakim cudem co poniektórzy piszą, że ich postać miała 38-smy albo wyższy poziom ? Przechodzili grę 2x tą samą postacią, możliwe ale bez sensu moim zdaniem...

A co do łatwości gry, nawet z najgorszą niemagiczną bronią wymiata, bo... z każdej broni Kap zrobi czarem broń +5 i zapali ją mrocznym ogniem, który daje 1k6+10. Przed walką z Mefem miałem 21Kap/8Mnich i "na golasa" +40 do trafienia, 5ataków na rundę, 1k10+11 dmg, KP28, PW232 i... rozwaliłem go (ale musiałem się posiłkować czarami). Faktycznie miałem radochę, ale... jaki sens ma takie utrudnianie gry samemu na siłę ? Fajnie gdyby były jeszcze inne poziomy trudności, które jak w ID2 w trybie "serce furii" totalnie zwiększały i siłę potworków i zdobywane exp.
Odpowiedz
Da się mieć 36., czy coś takiego. Wystarczy wykonywać każdego questa(jeżeli jest kilka opcji zakończenia zadania to wybierać to dające najwięcej expa), nie brać towarzysza, i grać tą samą postacią przez całą grę,
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
Niestety, dalej twierdzę że się nie da - całą grę przeszedłem bez towarzysza, wykonałem wszystkie qesty, czasem na dwa sposoby jednocześnie, wykombinowałem wszystko co tylko daje jakieś exp. i nigdy nie przyzywałem żadnych stworków do pomocy i... poziom 30-sty. Za dużo punktów doświadczenia brakuje z 30-stego do 36-stego, żebym uwierzył że można tak wysoki osiągnąć. No chyba że jest jakaś ukryta lokacja z pojawiającymi się non- stop stworami, albo coś podobnego gdzie można nabić expa, o której nie wspomina żadna solucja, ale ja nie znalazłem. Na poz. 30stym ma się 435 000 p.doś. a na 36stym 630 000, więc brakuje aż 195 000 - nie ma szans, żebym przeoczył aż tyle, to połowa wszystkiego co udało mi się zdobyć... Z tego też powodu śmieszą mnie wypowiedzi osób, które piszą, że kończyli HoU postaciami na 40-stym poziomie, no chyba że za "którymś" razem...
Odpowiedz
Coś mi umknęło... Ukończyłeś podstawkę na 20 lvl? SoU na 32? HotU na 40? Jeżeli coś mi się pomyliło, to mnie popraw, ale to raczej nie-mo-żli-we! Zwłaszcza podstawka i SoU. Bez kodów lub ładowania postaci z innego modułu po prostu nie ma takiej możliwości.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
W podstawowym NWN MAKSYMALNY poziom możliwy do osiągnięcia bez kodów i innych badziewi to poziom 19 jednakże aby tego dokonać trzeba zabijać postacie w miastach, np w pierwszym akcie wszystkich strażników pilnujących bram w poszczególnych dzielnicach miasta, bywalców karczm itp Bez tego można mieć max 18 poziom Padam ze śmiechu jak ktoś mi pisze, że ukończył podstawowego NWN na 20 poziomie :F Co do SoU to nie pamiętam, który miałam poziom po skończeniu go, ale coś mi świta, że ok 24/26 ale na 100 % pewności nie mam Nie pamiętam zwyczajnie. Natomiast HotU ukończyłam na 34 poziomie. Ale wiem, że można na wyższym, myślę, że max na 36 Pozdrawiam bajkopisarzy
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Cóż, mnie udało się ukończyć w podstawce I rozdział na 10 lvl, a trzy jeszcze przede mną więc liczę że będę miał te 20 xP
Ale skoro mówicie że niemożliwe...
Odpowiedz
Hmm... ja rodział DRUGI ukończyłem z bodajże 12 poziomem, taki miałem przynajmniej po wejściu do Luskan... więc osiągnięcie 10 w pierwszym jest dla mnie wysoce nieprawdopodobne, chociaż nie niemożliwe
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz

Użytkownik Samael dnia wto, 26 cze 2007 - 09:59 napisał

Cóż, mnie udało się ukończyć w podstawce I rozdział na 10 lvl, a trzy jeszcze przede mną więc liczę że będę miał te 20 xP
Ale skoro mówicie że niemożliwe...


Człowieku! Aby zdobyć każdy następny poziom musisz załapać każdorazowo większą ilość expa! I na każdy kolejny level pracujesz dłużej... Jeżeli 2 lvl zdobywasz 1000 pkt, to na następny włazisz mając pkt np. 2500, a na kolejny powiedzmy 6000. Teraz jasne?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
a po za tym czym masz wyższy poziom tym mniej PD dostajesz za każdego potworka... Więc jest coraz ciężej bo potrzebujesz go więcej, a dostajesz mniej
Odpowiedz
taaak nudziło mi się więc łaziłem po całej krainie szukając ofiar. Ludzi attakowałem. wszystko co sie ruszało.
Odpowiedz

Użytkownik Mistrz Krezysztof dnia czw, 28 cze 2007 - 10:46 napisał

taaak nudziło mi się więc łaziłem po całej krainie szukając ofiar. Ludzi attakowałem. wszystko co sie ruszało.

[post="71842"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



tak, zabijałeś wszystko co się ruszało... Angela napisała że nawet wtedy można osiągnąć tylko 19, ja nie wiem bo nie próbowałem... zresztą sam przeczytaj jej posta:

Użytkownik Angela dnia pon, 18 cze 2007 - 14:31 napisał

W podstawowym NWN MAKSYMALNY poziom możliwy do osiągnięcia bez kodów i innych badziewi to poziom 19 jednakże aby tego dokonać trzeba zabijać postacie w miastach, np w pierwszym akcie wszystkich strażników pilnujących bram w poszczególnych dzielnicach miasta, bywalców karczm itp Bez tego można mieć max 18 poziom Padam ze śmiechu jak ktoś mi pisze, że ukończył podstawowego NWN na 20 poziomie :F Co do SoU to nie pamiętam, który miałam poziom po skończeniu go, ale coś mi świta, że ok 24/26 ale na 100 % pewności nie mam Nie pamiętam zwyczajnie. Natomiast HotU ukończyłam na 34 poziomie. Ale wiem, że można na wyższym, myślę, że max na 36 Pozdrawiam bajkopisarzy

[post="70023"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Level - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...