[BGI] Gdzie jest obóz bandytów?

No właśnie jestem w 3 rozdziale i nie mogę znaleźć obozu bandytów. Byłem na farmie Anhengow(?) i Pedivel. Dajcie ludzie jakiegoś screena z ukazującym w którym miejscu i lokacji można się dostać do obozu.
Khem Khem Ja nie wiem.... czytałem że niby utłukłes Sarevoka itp itd. a żeby to zrobić to trzeba było obowiązkowo przejśc przez obóz bandytów :] więc nie wiem jak to zrobiłes że nie mozesz znaleźć tego obozu :] dlatego z mej piersi chce sie wyrwać wielkie OMG

A co dla problemu to dla potomnych Obóz bandytow jest to lokacja która pojawia sie wraz z rozwojem fabuły. By mieć do niej dostęp wpierw nalezy oczyścic kopalnię Nashkel i zabić Mulahey'a - ważne jest by zabrac jego listy z kufra, następnie należy udać się do Beregostu - w Gospodzie Feldeposta na ostatnim i bodajże jedynym piętrze spotykamy Tranziga - po rozmowie z nim Obóż bandytów jest aktywny i można te lokację zwiedzić...

By the way - M.K na prawdę dziwi mnie to, że masz problem takie jak ten - bo według mnie osoba grająca 1 raz mogła by nie wiedzieć gdzie oboz bandytow sie znajduje - czyżby posty w poprzednich tematach były tylko zbyt wybujała fantazją??
Śmierć nadchodzi w ciszy po mału, chwyć mnie za włosy i mocno pocałuj...
Sarevoka ubiłem(tylko to) u kumpla zanim ja sprzedał na Allegro.
Dzięki za pomoc.
← Baldur's Gate
Wczytywanie...