[GIII] Questy, z którymi macie problemy

Użytkownik Nikas dnia pią, 01 cze 2007 - 15:06 napisał

mam takie pytanko ! a"propos calej gry
Ja chce pracowac dla buntownikow. Wyzwolilam juz Ardee,Cape Dun i niedlugo Montere. Pytanie brzmi. Czy moge robic zadania nie tylko lda buntownikow(moich sprzymierzencow), ale takze dla orkow tylko po to, zeby zbierac doswiadczenie na rozne umiejetnosci , a nie po to zeby sie z nimi sprzymierzyc? Czy to bedzie mialo jakis wplyw na buntownikow(rebeliantow)??? I czy wtedy bede mogla dostac nadal zbroje palladyna mimi ,ze bede miala np 15 opini u orkow???? 
z gory dziekuje

[post="67797"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Tak, będziesz dalej mogła "pracować" dla buntowników. Oczywiście, wkurzą się, jeżeli rozwalisz ich placówki, ale tak to nic nie mają do Ciebie. Nie tracisz u nich reputacji.
Odpowiedz

Użytkownik . dnia pią, 01 cze 2007 - 16:05 napisał

Tak, będziesz dalej mogła "pracować" dla buntowników. Oczywiście, wkurzą się, jeżeli rozwalisz ich placówki, ale tak to nic nie mają do Ciebie. Nie tracisz u nich reputacji.

[post="67825"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Ok wielkie dzieki!
Odpowiedz
Próbuje się nauczyc wykuwac broń z czystej magicznej rudy. Mam już zgodę Larsona i Pedara, ale nie mogę nigdzie znaleźc Kalana. Proszę o dokładne wytłumaczenie gdzie on jest albo o mapę.
Odpowiedz

Użytkownik . dnia pią, 01 cze 2007 - 16:05 napisał

Tak, będziesz dalej mogła "pracować" dla buntowników. Oczywiście, wkurzą się, jeżeli rozwalisz ich placówki, ale tak to nic nie mają do Ciebie. Nie tracisz u nich reputacji.

[post="67825"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Jak będziesz atakować placówki buntowników czy orków to po jakiś 3-4 rozwalonych zaczną ciebie atakować bez ostrzeżenia.


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
Na szczęście Buntownicy mają tylko 3 placówki.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Czy ktoś może mi powiedzieć,gdzie znaleść hełm pierwszego paladyna?Wiem,że w Geldern,ale gdzie dokładnie
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
W pomieszczeniu z szamanami orkowymi leży przy wejściu po prawej stronie na półce, jest słabo widoczny. Dodam że przy wejściu do tego domu stoją orkowi strażnicy.


Odpowiedz
Gdzie jest KALAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ten gośc z klanu ognia co to zgody dla Ingvara rozdaje. Zwalam mu się na chatę, a tam nie ma Mickiewicza i nie ma Miłosza. (lol poetycko se pojechałem).
Lfp for GvG
Odpowiedz
Możliwe że jest on nieśmiertelny(już nie pamiętam ) ale jak do niego dotrzesz i wybijesz orki go atakujące, to na pewno uda ci się go ocalić.


Odpowiedz
Dzięki dzisiaj spróbuję go ocalic. Aha a jest z nim takie zadanie, w którym mam mu dac 30 sztab stali Hmm dałem mu 23 on wziął i powiedział, że mogę sie u niego uczyc ale o ile pamiętam expa nie dostałem.
Lfp for GvG
Odpowiedz
Ja mu przyniosłem 29 sztabek i za całe skarby myrtany tej jednej nie zaniosłem , ale chociaż doświadczenia nie dostałem ale przynajmniej uczyć mnie chciał
Odpowiedz
A ja mam taki problem ze jak ide do klanu ognia po zgode Kalana (zadanie od Ingvara ) to nie ma go w swoim domku ani w calym obozie i co moge z tym zrobic ?
Odpowiedz
Ile siły trzeba mieć, aby podnieść kamień młyński w Farnig ?? Bo ja chce wykonać zadanie do tamtejszego orkowego kowala.
I na co się gapisz ??
Odpowiedz
Z tego co pamiętam to 250.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No to mam drugie pytanie: Gdzie jest topór Kalana(kowal z Klanu Ognia). Bo ja chyba ślepy jestem, ale go znaleść nie mogę.
I na co się gapisz ??
Odpowiedz
← Gothic

Questy, z którymi macie problemy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...